C&C Generals

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod BoBor_007 8. 12. 2005 19:59

dako to tu neni .....
Super hra a zvlast ZERO:HOUR
a vas nazor :?:
;-)
Kým držím zbraň mŕtvy nejsom .
BoBor_007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 8. 12. 2005 22:28

to jo, koupilk sem si original a nelituji
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 8. 12. 2005 22:56

C&C : Zero : Hour a Generals...ty se líbily mě !
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fever 8. 12. 2005 23:01

Nejak ma to nechytilo, i keď je to veľmi zaujímavá hra.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod 2Pix 9. 12. 2005 00:33

hra je to jak jakz takz dobra .. ale dela ostudu jmenu "Command and Conquer" ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod BoBor_007 9. 12. 2005 19:38

2Pix píše:hra je to jak jakz takz dobra .. ale dela ostudu jmenu "Command and Conquer" ...

tomu menu skôr robí hanbu Red Alert
- ze preco ?
lebo vsade v C and C ficis proti GLA ( Global Liberation Armi )
a v RedAlert ne :mrgreen:
;-)
BoBor_007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 9. 12. 2005 21:10

Red Alet je pýcha celej série. :mrgreen:
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod BoBor_007 9. 12. 2005 21:15

Fever píše:Red Alet je pýcha celej série. :mrgreen:-/quote]

ale nehodí sa
;-)
BoBor_007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 10. 12. 2005 00:33

BoBor_007 ..

sorry ale pletes se ...

Na konci CnC 1 za NODy se Kane dostava do minulosti diky objevene Chronosfere .. a stava se z nej jeden z poradcu Stalina v RA1 (je videt hned v prvni animaci) ... Pokud sledujes dobre co Nadia na konci rika ... tak si taky vsimnes ze Kane se ji fesne zbavi a prohlasi ze ze Sovetsky sfery vlivu se stane NOD ...

tim se dostanu k tomu ze Tiberian Dawn ma primyho nasledovnika RA1 pr dejovce "Nod vyhral".. zatimco RA2 vychazi z prohry sovetu ... a Tiberian Sun je zase na "GDI vyhralo" ...

Dalsiho faktu si vsimni pri instalaci RA1, je tam Kaneuv vyrok (bohuzel si nepamatuju presnou citaci) ... ten samej rekl jednou i v TD ...

je videt ze nevis o cem mluvis ...

ke vzniku Generalsu : Puvodni tym Westwoodu delal na maloznamy dunovce "Emperor Battle For Dune", ktera stala na vlastnim enginu a mela byt nastupcem toho co bylo v TS, pri dodelavani tyhle hry se EA rozhodlo je "uskromnit" a sebraly jim prace na RA2 (pokud ma nekdo betaverzi tak uvidi rozdily mezi betou RA2 a finalem - jak ve scenari, tak i ve vzhledu). Generals mely chvilku vyvijet i Slovaci a melo to byt pokracovani serie Tiberian (nazvane "Dusk" - jako soumrak), dokonce Westwood(Virgin, pak EA) vlastnil chvilku domeny odkazujici na to. No a vysledek uz vsichni zname. Ted se chysta Red Alert 3 - pokud tam budou tri strany, tak to bude seredna nuda.

Dodatek k Tiberian Sunu : existovala betaverze kde byly tri aktivni strany ("the Forgotten" - mutanti), potom se od toho upustilo, ale diky tomu, ze CC serie byla vzdycky "free to mod" tak se dalo krasne vypatrat jak a ktery jednotky tam meli byt a existuje i mod pro hru v MP

Dodatek k Red Alertu : RA2 stoji na koncepcne starsim enginu nez je Emperor, jakasi "meziverze", ktera trpela dost bugama (a neopravily je ani v Yurim - tam se primo dotkly hranice). Zatimco puvodni verze RA2 stala na enginu Emperora, ktery se po celkovem rozkopani a znovuposkladani zmenil na SARG (jinak receno : westwoodi to chte nechte musely dat jiny firme, ktera to cely prekopala)

btw : dneska sme v noci daly GZH .... co pouzivate jako nejlepsi vec na zlikvidovani rocket Buggy ? ... nejak sme ztroskotaly na tom ze sme nenasly adekvatni obranu ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Grammator 10. 12. 2005 09:48

RA2 moc neznám, nalíbily se mi, nehrál sem je (dohromady as 2 hoďky), C&C: generals je suuuuper hra, a bez ZH si ji už nedovednu představit, kampaně sou sice krátké, ale skirsmish je skvělý, onehdy sem dal já se spojencem proti 4 brutal GLA army, už sem měl 13 bukrů ale furt to nestačlio (hrál sem za Taoa, což je můj nejoblíbenější), tak sem tam nasadíl jaderný kanóny a změna se dostavila, nakonec sme nějak vyhráli...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BoBor_007 10. 12. 2005 10:59

2Pix píše:

tak potom sa nehodi Generas ? lebo Renagade ( aspon mislím )
bol pred RA a potom to bol taky zvrat ....... ved RA2 sa skoncilo Juriho smrtou tak potom sa to nehodilo do pribehu

//edit: Zkuste prosím trošku editovat dlouhé citace - fórum se pak docela špatně pročítá. (David Sláma)
;-)
BoBor_007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 10. 12. 2005 15:40

C&C: Red Alert 2: Yuri's Revenge je podľa mňa najzábavnejšia stratégia, čo som kedy hral. :) Mal skvelý Singleplayer a príbeh.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod 2Pix 10. 12. 2005 17:17

nehodi se tam RA2 a Generals :-) ...

Renegade je z prostredi prvnich CC, je to vlastne "pribeh" postavicky "Commando" :-) ...

v RA2 byl slusnej pribeh, ale Yuri mel par "mezer" ...
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Fever 10. 12. 2005 19:56

Renegade bol iež zaujímavý...
Ale toto je diskusia o Generals. aký bol váš najobľúbenejší štát? U mňa vedie USA, druhí sú GLA. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod 2Pix 10. 12. 2005 20:14

u mne to byla jednoznacne strana Generala Leanga ... :-) ... a kdo ze to je ? ...

hledejte ;-) ...
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Grammator 11. 12. 2005 02:46

Leang znám, nejradši mám Taoa, jak by se ti líbily 4 atomovky do deváté minuty hraní?...

Renegade: pi*ovina, super svalnatý hrdina proti celému světu, kdyby byla bez příběhu (jen mise), tak dobrá střílečka...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 11. 12. 2005 03:06

Leang je hustarna .. skoda ze se ti nezpristnupni za nej hrat .. ale je to docela maso :-) ......

Renegade ale o tom mel bejt primarne ... Commando byl taky super svalnatej hrdina s doutnikem v tlame co ti prosel zakladnou a zbyl jenom prach a narek pozustalejch (ergo : tvuj) .... mne tam nejvic dostalo co sem nasel v ufounskym taliri v predposledni misi normalne se do nej nedostanes, za celej level sezenes jenom zelenou a zlutou kartu - cervena je pekne schovana v jednom baraku nebo se da nahodit pres cheat...

atomovky sou pohoda ... spis mne vic stve dr. Thrax a jeho chemie - ted jedu s tim smoulou co ma za cinany "moc pechoty" :-D ... (hral sem to naposledy vcera, tak si nepamatuju jmeno)...
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Fever 11. 12. 2005 15:08

2Pix píše:u mne to byla jednoznacne strana Generala Leanga ... :-) ... a kdo ze to je ? ...

hledejte ;-) ...

Čajna?
U mňa vedie Dr. Thrax. :twisted:
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod 2Pix 11. 12. 2005 17:00

ne ne .. General Leang neni čajna ;-) ...
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Grammator 12. 12. 2005 14:06

Generál Leang je holčina na konci výzvy :wink: ....
22Pix: Dr. Thrax je socka nedělá mi žádné problémy... Z pěchoťáka nehraju ale proti Thraxovi by to mohla být sranda :mrgreen: ...
Dr. Thrax sem pojmenoval svýho poisinmancera na Gwodu.... :)

edit: Eště jedna drobnost: Commadno/renegade man je i v generalsech, ale tam mu stačí potkat traktor :mrgreen:
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 12. 12. 2005 16:51

Grammator píše:Generál Leang je holčina na konci výzvy :wink: ..../quote]

Jáj! Sa mi zdalo divné, že som sa s tým menom nestretávam často. :wink:
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Grammator 14. 12. 2005 14:50

Si ji zkus ovládá čínu, USA i GLA a má od začátku částicák, atomovku i scud storm... :mrgreen:
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 14. 12. 2005 17:18

Grammator píše:Si ji zkus ovládá čínu, USA i GLA a má od začátku částicák, atomovku i scud storm... :mrgreen:g/quote]

*Glg* :? A to sa dá nad ňou aj vyhrať? :|
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 12. 2005 15:59

I když to je hnusná mapa, kde začínáš v údolí (buginy) a máš málo místa, tak vyhrát se to samozřejmě dá...
na nejjednoduší obtížnost je doba nabití 60:00 (hodina), pokud jej ovšem nezničíš, když to postaví znova. takk je doba normální...

edit: včera sem zkoušel duel proti hard army Alexanderce (Alexandře - superzbraně)... Za generála tanků mě dvakrát dala :x ale za Taa sem ji dal skoror hned (ale práce to byla), hlavně málo prachů páč furt rube hackery...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BoBor_007 20. 12. 2005 18:28

Asi arforce a superweapon , potom demolation , infantry tank .....
jednofuchse by bolo pisat co sa mi nepaci .....
vsetko je rovnake .....
;-)
BoBor_007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 21. 12. 2005 12:39

co (kdo) se ti nelíbí? :mrgreen:
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BoBor_007 21. 12. 2005 16:58

Laser , Nuke , Toxic .
;-)
BoBor_007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 21. 12. 2005 20:11

btw 2pix: ohldne rocket buggy, nejlepsi je asi mit hlidany hranice migama, popripade nakou helikopterou
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 21. 12. 2005 20:13

me se nejvic libi cinai s overlordem cele, dva overlordi s propagandou a par podpurnejch jednotek( 1 dragon, 2 gatling, 6 battlemater, 2 transportery pechoty a jakkakoliv zakladna se muze jit klouzat
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod neburo 21. 12. 2005 22:45

ja hrajem za demolition(Juhziz), v multplayeri sa da s nim spravit rychly rush. este airforce je dobry ale potrebuje podporu tankou...
neburo
First Blood

Odeslat příspěvekod Fever 21. 12. 2005 23:54

Najviac milujem všetko toxické! :twisted: Hlavne s označením "Gama". :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Polaris 22. 12. 2005 00:18

Nejraději hraju za USA Airforce, čínského jaderného šílence nebo za GLA - Dr.Thraxe (hold jsem chemik :) ).
Zero Hour určitě hodně vylepšil hratelnost (nejen) multiplayeru, hrát obyčejné Generals mě už vůbec nebaví....
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 22. 12. 2005 12:49

deadth.knight.cz píše:me se nejvic libi cinai s overlordem cele, dva overlordi s propagandou a par podpurnejch jednotek( 1 dragon, 2 gatling, 6 battlemater, 2 transportery pechoty a jakkakoliv zakladna se muze jit klouzat

Tak s tím se můžeš jít klouzat jedině ty... Já útočim minimálně dvaceti overlordama s max upgradama, kulomety radary a Helixe...
Před tím salva atomovek ( 4-8 )... :wink: :twisted:
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod neburo 22. 12. 2005 13:52

deadth.knight.cz píše:me se nejvic libi cinai s overlordem cele, dva overlordi s propagandou a par podpurnejch jednotek( 1 dragon, 2 gatling, 6 battlemater, 2 transportery pechoty a jakkakoliv zakladna se muze jit klouzat

heh, hral si vobec multiplayer proti clovekovi? harda s tym mozno das ale v multiplayeri si s tym ani nepipnes, mne sa raz moja tankova ofenziva o sile mozno 40 battlemastorov rozbila o obranu z patriotov, mal ich tam mozno 30 a to sa fakt nedalo...
neburo
First Blood

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 22. 12. 2005 20:16

to neburo: to sem hral jenom parkrat, proti ty lame to stacilo, samozrejme tohle byl jenom jeden svaz, tech svazu vyslu aspon 5, jeste predtim procistim okoli migama a naky bonusy samozrejme neuskodej, ty svazy by meli utocit samostatne a v jednom momente obklicit celou zakladnu
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 22. 12. 2005 20:17

jakou jednotku za amiky doporucujete proti pechote pri utoku? me se osvedcil jenom hummer narvanej snajprama
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 27. 12. 2005 19:57

samo že sniper, jinak neburo má absolutní pravdu a s tím nic neuděláš :wink:
edit: já většinou útočím jen atomovkama... na konci jich mám i hodně přes 15.... kam se se*e 30 patriotů...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 27. 1. 2006 20:39

Co normální hráč, nějakej hard enemy čajňan si postaví 2-3 bunkry, narve raketometčíkama, a vokolo postaví kulometný věžičky, a za chvíli máš po tom tvym klouzání:-)
Když sem hrál ZH poprví, tak sem ve skirmishi hrál nejrači asi za Thraxe, když sem se k ZH vrátil někdy v listopadu, tak to sem nejrači hrál za Juhzize a lejzrovýho amíka(takovej ten vyjukanej:-) ) :wink:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 1. 2006 00:49

cim je ten laserovej amik tak dobrej ? .. mne pripada jako totalni nejnepouzitelnej general ...
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Gulde 28. 1. 2006 15:11

Perfektní protivzdušná obrana, a proti tankům taky bezva, takovej veterán lejzrovej tank to je fakt síla :wink:
Ke všemu maj ty lejzrový patrioty takovou chybku, možná je to záměrný, já nevim, že když střílí na nějakou jednotku a opodál stojí jiná jendotka(tak zhruba obrazovku vzdálená)tak to do ní vystřelí dávku(3 střely)hned potom, co zničí tu na kterou zrovna střílel :wink:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 28. 1. 2006 19:52

me se zamlouva pechotak za cinu, ale nejlepsi je americka super weapons, ale s tou sem hral na netuz jednou a hned me kickli....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 29. 1. 2006 13:49

2Pix píše:cim je ten laserovej amik tak dobrej ? .. mne pripada jako totalni nejnepouzitelnej general ...

má dokonalou obranu, udělá 40 věží a už se nemusí bát raket, pěchoty, vozidel ani letadel...

Já hraju hlavně za: demolition, nuclear weapons, USA
Naposledy upravil Grammator dne 30. 1. 2006 14:44, celkově upraveno 1
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 1. 2006 18:21

ale zas slabou stránkou lejzříka sou elektrárny :-)
když mu uprostřed útok zlikviduješ přísun energie, tak je namazanej:-)
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 30. 1. 2006 14:44

přesně tak
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 1. 2006 16:02

ehm .. 40 vezi .... co to hrajete ? :-) .. ja nez se stihl zakopat tak se z my zakladny stal osmej kilometr cinsky dalnice pro tanky :-)))
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Gulde 31. 1. 2006 16:51

no jestli hraješ multi tak se nedivim.-)
v singlu je to pohoda a nejzábavnější právě proti čínskýmu tankovýmu generálovi, nemá nárok, než si vůbec vystřelí první tank, tak je tam dobrej šroťák:-)
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 1. 2. 2006 14:55

Jo Eperoři rulezz... A batlle helix taky :D .
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 4. 2. 2006 21:09

tak ..a stojim zase proti ty mure .. hard a za pechotaka :-( ... to bude saigon ...
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Gulde 4. 2. 2006 21:11

Emperor je na prd, to zničí i bitevní motorka když si s tim dáš práci;-)
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 5. 2. 2006 08:10

empreror je o nicem ... hodi se jenom jako support :-( ... prisel sem s armadou cca 20 emperoru do zakladny ... a neprosel sem ani pres prvni vlnu obrany :-( tankan je hrozne nevyvazenej ... tim ze se mu sebraly zbrane dalekyho dostrdelu tak se to zmeni v bitvu u Kursku

btw : nedal sem ji ani po peti hodinach ... byly to vetsi jatka nez na hamburger hillu ...
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Gulde 5. 2. 2006 12:59

no dyť řikam že emperory sou na prd;-)
To už rači paladina, ten si poradí i nějakou to raketou(nejlepší je sestřelování scudů :mrgreen: ) :wink:
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 8. 2. 2006 14:51

Tak to nevim jak to hrajete... Já s Emperory smetl všechno hned. (až na superweapons :mrgreen: )
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DevAstor 12. 5. 2010 16:39

Generals mě vážně bavilo dohrát i když jsem trochu postrádel filmečky.

Ale píšu, protože se objevilo docela zábavné video (via http://www.facebook.com/commandandconquer):

Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod Wint3r 12. 7. 2010 15:50

Zdravím všechny, jsem z5!
To video mě docela ničilo, ta hudba a do teho eště mluvil jak debil. :-D

No já hraju Zero Houra dost často, ale jedině s modama, vanilla verzi se už dneska neoplatí hrát, když je venku tolik podařených modifikací. Pár bych tu vypíchl, protože díky nim stojí za to hru znova nainstalovat.

Contra
Mod momentálně ve verzi 007 v podstatě překopává všechny generály a ke každé straně přidává jednoho nového, cyber generál pro USA, ohnivého generála pro Čínu a Assault pro GLA. Nejvýraznějším rysem tohodle modu je asi "zvětšení " bitek vůbec, každý supply dock má 60k zásob namísto původních 30k, opravdu se tu netroškaří, navíc to není jenom o slepém techování a stavění nejsilnějších jednotek. Propaganda center, strategy c. a palác se dají postavit až po dosažení 3 hvězdičky, super zbraně až po 5. Každý generál (kromě super weapon) vyfasoval super jednotku, které dokážou snadno kralovat bojišti, navzdory jejich pořizovací ceně (klidně i 7000). Příkladem bych uvedl asi nejznámější tank Shaitan pro tankového generála, představte si Overlorda s rotačními děly na každé straně. každé osazené 4 kanóny a schopností útočit i na letadla. :-)
http://www.youtube.com/watch?v=zsWwa5T79iE
Ke stažení na ModDB:
http://www.moddb.com/mods/contra

Shockwave
V podstatě se snaží o to samé co Contra, větší diverzitu mezi jednotlivými generály, ale podle mě v menším měřítku, žádné super jednotky a sstém techování zůstal věrný originálu. Noví generálové jsou Armor general pro USA (vykradený Tiberium Wars, Wraiti a Mammoth tanky), spec. weapons a artillery pro Čínu a Salvage general pro GLA. Ti noví nemají funkční AI, což je naprd a nevim jestli vůbec budou, protože studio co má tenhle mod na svědomí prostě zmizelo, zmizelo jim fórum, takže nevím esli s tím eště někdy něco udělají.
http://www.youtube.com/watch?v=UUO8H2ZjRus
Ke stažení na ModDB:
http://www.moddb.com/mods/cc-shockwave

Rise of the Reds
Mod od autorů Shockwavea tudíž nejistá budoucnost. Je zaměřen na pokračování dějové linky Generals, tudíž jsou původní frakce pouze zmodernizovány, žádné drastické změny, nové modely a jednotky + 2nové frakce, kolem kterých se mod točí: Rusko a EU. V poslední verzi 1.5 jsou přístupny pouze USA, Čína a Rusko,jsou sice plně hratelné ale do budoucna nevim, viz. výše.
http://www.youtube.com/watch?v=xISpdXIj ... re=related
Ke stažení na ModDB:
http://www.moddb.com/mods/rise-of-the-reds

Cold War Crisis
Modifikace zaměřená spíše na realističnost z doby studené války. Hodně zaměřené na využití pěchoty, která teďka může zalehnout, požívat více druhů zbraní atp. K tomu patří reálná technika tehdejší doby jak na straně USA, tak u Rusů.
http://www.youtube.com/watch?v=QiC59hINFuA
A neodpustím si tu nepostnout intro k tomuhle modu, které je jední slovem brilantí:
http://www.youtube.com/watch?v=sqZi5Oucpgg
Ke stažení na ModDB:
http://www.moddb.com/mods/cold-war-crisis

Tohle je jenom výčet mých nejoblíbenějších, je jich mnohem víc, takže každému, kdo má zájem, si je doporučuju projít všechny:
http://www.moddb.com/mods?filter=t&=Sea ... 4&type=def

Přeju hezký den. ;-)
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2010 00:46

jejda :) .. nostalgie je zpatky :) ...
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod danny1691 27. 1. 2013 22:13

Zdravím,

měl bych dotaz stran CC Generals a kompatibilitou s Microsoft Windows 7 Ultimate (x64) Build 7601

Hra se nainstaluje, spustí a sekne. V režimu kompatibility s XP SP3 to vyhodí tuto hlášku

Obrázek

Pátral jsem u strejdy Google, ale moc jsem nepochodil.

AMD FX-4100
ASUS M5A99X EVO
Kingston KHX1600C9D3/4GX
Zotac GeForce GTX 560
česnek je základ, patří i do buchet
česneku je totiž málo i v česneku
danny1691
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 1. 2013 22:16

Je ten systém koupený?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod danny1691 28. 1. 2013 14:14

jj pokud narážíš na to, že by nebyl aktualizován. Stejně hra. Je z vydaní First Decade.
česnek je základ, patří i do buchet
česneku je totiž málo i v česneku
danny1691
First Blood

Odeslat příspěvekod patrik.bb 1. 5. 2013 20:18

A je to k sehnání ve full HD ?
patrik.bb
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Koles 31. 1. 2015 10:31

Pokud by někdo chtěl ještě hrát a měl problém s výše uedenou hláškou, tak v případě systému 8.1 je potřeba v adresáři C:\Users\....\Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data vytvořit soubor options.ini a do něj vložit následující text

AntiAliasing = 3
CampaignDifficulty = 0
DrawScrollAnchor =
FirewallBehavior = 1
FirewallNeedToRefresh = FALSE
FirewallPortAllocationDelta = 0
GameSpyIPAddress = 25.176.165.52
Gamma = 50
IPAddress = 25.176.165.52
IdealStaticGameLOD = Low
LanguageFilter = false
MoveScrollAnchor =
MusicVolume = 0
Resolution = 1280 960
Retaliation = yes
SFX3DVolume = 79
SFXVolume = 71
ScrollFactor = 69
SendDelay = no
StaticGameLOD = High
UseAlternateMouse = no
UseDoubleClickAttackMove = no
VoiceVolume = 70

hru pak spustit s oprávněním správce a v kompatibilitě s win XP sp. 3

Není to můj návod, ale mám jej odzkoušený.
Koles
First Blood

Odeslat příspěvekod Krysa Krysova 3. 4. 2018 18:10

Ahoj

zkousel jsem s kolegou zahrat si multiplayer na stahnutych mapach , ale AI se tam vubec nehybe , nikde nemohu najit jak nastavit mapu , vi nekdo jak si s tim poradit ?
popripade jk rozchodit AI ?

diky
Krysa Krysova
First Blood

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor