Série Age of Empires

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sketch 11. 12. 2006 16:39

Trojka ma fajn pribeh, dobre sa to hra.... celkovo ma to bavilo asi najviac zo vsetkych casti. ALE! autorom obcas akoby dochadzal dych a tym misiam casto cosi chybalo.
sketch
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 12. 2006 03:34

Ahoj Sketchi,no máš Pravdu v Tom,že to má Akésy STORY,naozaj... i..dobre sa to hrá,Ale AoE2,to nesahá ani po Kotníky,že...podobná Tragedia AKO ,,SETLERS V.,,...a dalšípokračování jiných STG Ság...až..na vyjimky-Moula-B and W II.(víte ,že to je Powermonger+Populousi=Dohromady jako základ? a je To v Pohodě neb byl ve Svém Kurníku,že...),mohu pokračovat na poli RPG...G3 a
TES...jo šahat na základní koncepce Ság se jaksi nevyplácí,Prosím Umět v Dalším pokračování něco přidat,zlepšit,To Vítám s otevřenou Náručí,ale něco z Mýho Míláška Ořezat nebo mi ho dokonce předělat ,že to těžko vydejchám(to je JAKO vořezat Spiťara Submarin IX. ..na Spitfire V.v v v,he viď Clostříku z Grand Cirku..) ,..néépáni ,,Lepšitelé To se Dojné Krávě a jejím Přátelům..Nedělá!!A NEvyplácí..!! To takovej Sid Meyer je Zářný Příklad Jak se To správně i POlétéch-Dělat Má..ze Špici Pirates!...zrobil BOMBU..PIRATES NEW 3D,a splnil Tak starý sen Všem co co To Kedysi na 16Bitech Mašinách,Hráli..ANO,přesně Tak jsme si o Tvém Veledíle na jedné,He.. 3 a půli Disketě.. Snili,ve Svých Snech o Pirátech v Lepší Grafice i Mapou (nééna Papíře),lepší navigaci atd...Děkuji Ti SIDE a i Tobě přeji ty pohodové a ,,Hravé,,Vánoce i Nový Rok 2K7..i Všem zde v,, Doupěcím Ráji či Pekle,..To samé přeji TAKY..Hrát dlouhé a Hratelné Hry a ňáká Grafika..to Správného Hráče a Pařana Nikdy nebolelo,..No vážně Nekecám,..He..a Jako obvykle:Nikdo si se Mnou nechce Hrát,..Nikdo mě nemá Rád,a ani nemá ČAS si se mnou Pokecat,he ..Kecáte..když se Chce tak se Trošek času na Starce Marcela vždy najde..jako na Hraní..,že...Ahoj Marcel-Marcos (stg hry,že..)od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LAcyno 15. 12. 2006 18:20

ja som zacinal na triale AoE 1..pamatam si ako moj otec to doniesol na nejakom CD..a ja som to potom drtil a drtil vlastne bola to moja prva hra....a potom som si zadovazil AoE 2 a som do toho mniak :lol:
Co sa ***** moze to sa posere!
LAcyno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 12. 2006 21:45

Zůstaň u ní Lacyno...(chceš k ní Mody ,addony ,Mapy,Man.cz Bichli,,atd..prostě mít ji jak z,,Praku,,!a Komplet!?) a ozvi se..máš tam ode mne,,SZ,,!,že..Trojkou si jen skazíš nazor a umělecký é STG dojem na/z AGE!!...Marcel-Marcos od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baltimora 29. 6. 2010 10:53

Zdravím chcem sa spýtať pôjde stará hra Age Of Empires jednotka na Windows XP ? a taktiež dvojka ? niečo som započul že dvojka nepôjde na nových grafických kartách, no veľmi sa mi tomu nechce veriť ?? chcel by som si kúpiť hru Age Of Emipres zberateľskú edíciu ktorá obsahuje AOE 1 a 2 spolu s datadiskami za pár eur no ide mi o to či to spojazdním na XP príp Win 7 dík. :-) :?:
baltimora
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2010 11:26

Obojí jede na XPčkách ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baltimora 29. 6. 2010 15:52

To je fajn :-) a čo Windows 7 aj tam pôjdu staré AOE 1 a 2 ??
baltimora
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2010 17:24

To nevím, nezkoušel jsem to...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 29. 6. 2010 18:11

Dvojka jako taková jde (i multiplayer), ale barvy jsou takové dost halucinogení. :-) Ve vodě jsou fialové skvrny, tráva není úplně všude zelená a podobné drobnosti. Ty nové windowsy už holt nepočítají s osmibitovou indexovanou grafikou. Hrát se to ale dá, je to jen estetický kaz.

Win7 64b a grafika od nV, v jiné konfiguraci to může být lepší či horší.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 7. 2010 18:08

No pospěš si dokuď to mají, poslední šance a ve slevě, vem k tomu třeba Ty Pirates 3D a nebo Morrowinda!!To nemá chybu a máš co hrát do září. Nekecám, he. STarec Marcel od Zvonu. XP nemaj problema...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baltimora 5. 8. 2010 08:37

Funguje mi už Age of Empires II (ale iba datadisk Conquerors) normálne aj pod Windows 7 ! ! ! stiahol som si na to programik z tejto stránky: http://louislam.coms.hk/aoe2-launcher-for-win7.html a farby sú už normálne tráva je zelená a voda modrá super ! dá sa hrať :-D

Dá sa stiahnuť aj druhý iný program z tejto stránky http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/vistagaming/thread/a1763d12-11e2-498f-9b23-122792b14f74 a program je priamo tu vo verzii 1.3 : http://www.ulozto.own.cz/files/cb93a74cfe1691dbd7e343d1dfbdcaba.zip cez ktorý vraj funguje aj Age of Empires II Age of Kings nie len datadisk ale stiahol som program ale nepodarilo sa mi už normálne rozbehať hru aby boli normálne farby nevie niekto pomôcť čo treba spraviť ? aby som si aj tú prvú časť AOE II Age of Kings mohol normálne zahrať a nie len datadisk ?? :'( :'( dík
baltimora
Killing Spree

Odeslat příspěvekod baltimora 7. 8. 2010 09:56

Vyriešené funguje už všetko AOE II aj datadisk Conquerors pod Win 7 použil som tento program (AOE II TC W7 color FIX) dá sa stiahnuť tu: http://www.ulozto.own.cz/files/cb93a74cfe1691dbd7e343d1dfbdcaba.zip tento je najlepší ten prvý nebol taký dobrý tento je vo verzii 1.3 kde už podporuje aj AOE II nie len datadisk ale pred spustením hry stále treba otvoriť program a nezabudnúť kliknúť na Apply/Start lebo inak to nefunguje ;-)

Ale nepodarilo sa mi zohnať taký program na prvý diel Age of Empires (Rise of Rome) a jeho datadisk neviete či niečo existuje ako na tú dvojku ? alebo ako by som mohol normálne hrať s normálnou grafikou aj tú jednotku na Windows 7 ? ? lebo mám pocit že to asi nie je možné dík :-( :-S :'(
baltimora
Killing Spree

Odeslat příspěvekod baltimora 9. 8. 2012 11:17

Pod Windows 8 vraj fungujú Age of Empires I a II bez problémov, grafika je v poriadku, nie ako to bolo vo Windows 7, kde s tým boli problémy, kde grafika bola chybná, zobrazovala sa zle tráva a voda, kde voda nebola modrá, ale boli na nej fialové škvrny a na tráve žlté, (tam bolo treba použiť patch (AOE II TC W7 color FIX), bol spravený iba pre dvojku, no vo Windows 8 to už ide ok (tráva je zelená, voda modrá, ako má byť), takže bez problémov ide Age of Empires I a II na Windows 8 (aspoň na 32-Bit, neviem ako na 64-Bit). ;-)
baltimora
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 9. 8. 2012 17:07

To je příznivá zpráva. Ovšem jestli to pro mne bude tím hlavním impulsem k upgradu Windows tedy dost pochybuju.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 29. 8. 2012 09:33

Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků