Budovatelská multiplayerova strategie na delší hraní

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod maniakfuck 2. 10. 2016 19:22

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli neznáte nějakou strategii, ve které byste mohli budovat civilizaci (nebo město atp.) a po určité době např. začít válku, nebo s jinou spolupracovat a porad se rozrustat, zlepšovat atp.? Ale taková, aby to mohli hrát 2 lidi ať už spolu nebo proti sobě a zároveň aby ta hra chvíli trvala (třeba měsíc při 2 hodinách hraní denně, ale klidně i dyl). Znáte něco takového? Díky za nápady!
maniakfuck
First Blood

Odeslat příspěvekod Xtrabass 10. 10. 2016 13:45

Ahoj. Co třeba Civilization 4 Complete ta splnuje vsechny požadavky a je na ni i perfekni četina. Da se hrát po netu, lanu a i ve vice lidech na jednom pc. doba hrani muze byt klidne i 1 rok. Da se hrat valecne, ale i bez valceni, možnosti spoustu. Podle me nejlepsi civilizacni hra na pc. Jsou i další pokračování tak na to koukni

http://store.steampowered.com/sub/4323/
http://bonusweb.idnes.cz/civilization-4 ... ion4rec_bw
Xtrabass
First Blood

Odeslat příspěvekod Gutreh 11. 10. 2016 07:39

Hmm,co Tropico 5,mužete hrat spolu nebo valčit
Gutreh
First Blood

Odeslat příspěvekod cemta 19. 1. 2017 14:23

Celá série CIvilization!
cemta
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 1. 2017 05:52

Ahoj Cemta, máš tam u sebe Zprávu, Marcel
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karosa287 24. 1. 2017 10:46

Máte zkušenosti s Civilization VI?
karosa287
First Blood

Odeslat příspěvekod kupcl 25. 1. 2017 13:54

Taky by mě zajímalo jestli to stojí za ty prachy
kupcl
First Blood

Odeslat příspěvekod karel252 1. 2. 2017 09:40

Civilizaci jsem nikdy nehrál. Nelíbil se mi moc vzhled tý hry, ale přemýšlím, že bych jí zkusil. Jinak já hraju třeba Might & Magic Heroes 3 a nebo něco ze série total war. Dál Crusader Kings II a Europa Universalis IV. Není to sice co by splňovalo úplně tvoje požadavky, ale jsou to dobrý hry.
karel252
First Blood

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 1. 7. 2017 07:12

maniakfuck píše:Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli neznáte nějakou strategii, ve které byste mohli budovat civilizaci (nebo město atp.) a po určité době např. začít válku, nebo s jinou spolupracovat a porad se rozrustat, zlepšovat atp.? Ale taková, aby to mohli hrát 2 lidi ať už spolu nebo proti sobě a zároveň aby ta hra chvíli trvala (třeba měsíc při 2 hodinách hraní denně, ale klidně i dyl). Znáte něco takového? Díky za nápady!


Některé z Tvých požadavků splní The Settlers online. Je to MMO-RTS, ale člověk se tu nemusí nervovat jako ve Strongholdu, že když se vrátí po týdnu z dovolené, že najde jen ruiny, protože neměl možnost bránit město před ostatními hráči. Jednu hru už hraji rok, takže i časové nároky Ti budou vyhovovat...
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod narg 13. 7. 2017 07:52

spis nez setlery bych doporucil anno online, bohuzel oboje se rychle omrzi, jakmile mas vse namaxovane, pak uz neni co delat
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod juliusIV 19. 7. 2017 13:33

Nehrajete někdo Total War Rome 2? Koupil jsem si to teď v akci a chci zkusit mod Game of Thrones. Nehráli jste ho někdo?
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 19. 7. 2017 17:48

narg píše:spis nez setlery bych doporucil anno online, bohuzel oboje se rychle omrzi, jakmile mas vse namaxovane, pak uz neni co delat


Namaxované??? Zkoušel jsi ty Settlery online vůbec hrát? To je záležitost na hodně zimních večerů, spíš měsíců... To bys do těch Settlerů musel nasypat těžký real prachy, abys to stihl v nějaký rozumný době (půl roku, rok?) namaxovat...
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod narg 20. 7. 2017 09:26

ano hral jsem puvodni verzi asi 2 roky, mozna dyl, ale uz jsem to dlouho nepustil, to je fakt, skoncil jsem v dobe, kdy zacali vymejslet drazsi a drasi baraky a zbrane atd a pridavat dalsi tiery vseho, protoze lidi uz meli vsecko postavene a odchazeli ze hry, tenkrat tam jeste nebylo pvp, takze tam nebyl ani zadnej poradnej endgame, proc tam bejt, pokud uz vsecko mas, podobne skoncilo i anno online, stejnej problem.
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod datel21 21. 7. 2017 12:20

Přesně. Já jsme hrál settlers a taky jsme tam pořád bojoval jenom s nějakými divochy a po chvilce mě to omrzelo.
datel21
Killing Spree

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 12. 1. 2018 19:21

To datel21: Nejdříve si musíš vyčistit vlastní ostrov od těch "divochů". Během toho tě budou postupně různé úkoly seznamovat s různými herními mechanismy, takže ta fáze vyčištění vlastního ostrova je v podstatě takovej tutorial. Teprve pak Tě to pustí do dalších fází hry, z nichž jednou jsou expedice, to jsou útoky na koloniální ostrovy ostatních hráčů. Takže pokud sis nevyčistil svůj ostrov, tak jsi v podstatě nedojel ani základní tutoriál a nedostal ses k PvP. Zkus tomu dát šanci a probojovat se až k expedicím. Pro mě je právě to PvP jediná zábavná věc na Settlerech.
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků