Warhammer Total War

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 5. 2016 21:09

Zázrak ! Oproštění od reálné historie a zasazení do světa kde vládnou plastikoví modeláři-wargameři pomohlo. Konečně to dává jakous takous logiku, není to extra otravné a je to zábavné. U klasických total warů jsem měl pocit že se ty hry nechovají podle reality. U fantasy Total waru to samo nevadí a kouzla, magie a technologie tomu konečně dodaly šťávu. Kruh se uzavřel. Kdysi dávno se jedna z nejpopulárnějších RTSek (Warcraft) inspirovala Warhammerem a teď je Warhammer (ne 40 000) konečně na světě. Jupí jup.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 5. 2016 17:27

No, WarCraft se neinspiroval, WarCraft původně vznikal v licenci, Games Workshop cuknul, ale Blizzard už měl hru skoro hotovou, tak to nechali být a soudili se.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 27. 5. 2016 20:45

ja som len pri Empire Total War,kym sa dostanem k Warhammeru ... :D ale inak pekne,aj dobry napad vniest do hry inu tematiku.Mozno bude nabuduce WOW Total War
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 5. 2016 21:09

A Warcraft 3 je co ? Když je de facto Warcraft z nouze předělaný Warhammer tak je to tak nějak jedno, ne ? Akorát že ve Warhammeru nebudou Pandy :D Já jsem byl tak nadšený, že jsem šel a koupil si Terrorgheista a to sem neměl dělat, protože v krabici jsou díly i na draka - mrtvoláka a já teď nevím jestli si mám nejdřív udělat Zombie Dragona nebo Terrorgheista :D Uvidím jak se mi povede :D
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 5. 2016 21:40

No, on už první WarCraft vychází z Warhammeru, dál si to Blizzard už plichtil sám
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 5. 2016 09:58

Áno, macové tam nejsou. Jinak mi to příjde podobný, trpoši s helikoptérama a tankama, stateční rytíři,orkové, zombíci a tak.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků