Alfa Centauri - Sid Meyer...

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 4. 2011 17:28

Ahoj Šavličky, tož jsem kopal krumpáčkom, ale nic, Chumbaba zmínka a kecy ode mne...
No koupil jsem v JRC 4 hry za 8kilo a spustil jen jednu, hehe. Jo zahrál jsem si jen ten SS- new ,,Siege,,.
Zhnusen jsem se vrátil ke Klasice s knigou a mapou, z JRC v ruce. Teprve s Tímto skvostem si můžete AC plně vychutnat, opět hraní až do Léta, na n)mnoho způsobů. Zatím jsem se výše než na TALENT, nedostal. Taky jedna z Těch Věčnejch Her, Díky Side...STarec Marcel od Zvonu. Mám to i s Datadiskem Crossfire...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 4. 2011 22:52

cha cha! ... Sid Meyer a jeho "ulet" Alpha Centauri :) ... clovece mne to nejak ne a ne chytnout ... ja sem pro to az nekdy do roku 2007 zustal u Civ1 a a pak prekotne prehopsal pres Civ3 rovnou do Civ4 :) ...

Jinak zdravim pana od Zvonu, jsem rad ze jsi ziv a zdrav! :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 4. 2011 22:52

cha cha! ... Sid Meyer a jeho "ulet" Alpha Centauri :) ... clovece mne to nejak ne a ne chytnout ... ja sem pro to az nekdy do roku 2007 zustal u Civ1 a a pak prekotne prehopsal pres Civ3 rovnou do Civ4 :) ...

Jinak zdravim pana od Zvonu, jsem rad ze jsi ziv a zdrav! :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 4. 2011 01:19

Ahoj DuoPixi, no aspoň někdo zabral, a že Jsi To Ty, má potěšilo cvajmál, že.
No přežívám ňáko. samotnýmu se ma ani nechceven...No snad o Velikonocích se vykopu na Brdy...Co se AC a Alien crossu Týče: BNo chce se To Tím,,prohrát, je To vymakanější a Komplexnější než Civka. Byla to Takové Haurství, potom co ho odstrčli od Ní, že jim ukáže zač je To ho Loket a Datadiskem šel ještě vejš. Jako nic nedožene Civku, tak žádná Tahovka ne na AC neřknuli AC - AC. Navíc, kdfyž máš Bichli od Mack Cubbina z JRC, a neplatil si 300 ale jen 20 - 30 kaček...Skupoval jsem knígy po celé Praze, hech. Než by jsi o AC získal To co je INFA v bichli, tak by jsi musel hrát AC celej Rok i déle, aby si vše pochopil a opsal, aby jsi si konečně mohl hrát,,Doopravdy,,. Aspoň ,,na Talent,,- cca lepší Normal, a nedali Ti podvukáři v kompu nakládačku.
Je To 320 stran A4...No mohu Ti něco vofotit?! To nejdůležitosti a Souvislost a pár Fučůr a Rad + Tipů. No Ozvi se zase a Napiš co děláš...Já jsem v plný Invalidce. Měj se a koukej se podepsat a vzpomeň si jak se jmenuju a že já Majl i koment na Fóru,beru jako Klasik dopis...Díky za pochopení.
Tulák Marcel od Zvonu, Pod Modrou Oblohou.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 10. 2015 15:03

Ahoj Doupata a strategové AC obzvláště...Sehnal jsem konečně ALFU i s Crosem, co máká i na W 10 ! Je to Bomba, takže mám co hrát do Fallouta 4, hehe...A hraji si hlava - nehlava, prostě ,,morová rána,, hech. Rád si z nějakou Alfou o Hře - jedné z nej STG, že...pokecám či i poradím jak do toho( vofotím i důležité mstránky z bichle??AC od Ch.McCubbina, spolu s D.Ladymanem, zdraví Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků