StarCraft 2 Multiplayer (kontakty, domlouvání zápasů)

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 8. 2010 23:24

David Sláma - ID: Locklear - Code: 866
Jakub Kovář - ID: Ertefol - Code: 333
Spajza X - ID: ChillinDANNY - Code: 849
Majoran - ID: Majoran - Code: 106
Lionnel - ID: Budy - Code: 875
Sattero - ID: Sattero - Code: 680
Trinni - ID: Trini - Code: 271
C3nsuRED_cz - ID: Censured - Code: 395

Pro doplnění do seznamu prosím poslat SZ, nebo nějak asi napsat i sem.

Jinak hřiště máte otevřené, když se to tady bude týkat MP, nebo se bude něco domlouvat, tak to tu zůstane - jen nechci, ať se zabordeluje přímo SC thread.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 8. 2010 02:10

No nevim nevim jestli se to chytne. Domlouvani zapasu bych resil primo ve hre asi. Jen ten seznam nicku bych nechal...jinak bych tenhle thread venival spis tOmu doupecimu turnaji.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 8. 2010 02:41

Nápad byl udělat do začátku na zkoušku turnaj jen lidí z fóra. Koukal jsem, jak jsou dělané některé větší turnaje, co se začínají objevovat, a nelíbí se mi ten systém, že to hráči vlastně sehrávají sami a jen pak někam posílají replaye. Raději bych zkusil menší turnaj, kde bychom já nebo Kuba nehráli, ale dělali spectatora u každého zápasu. Z finálových bychom pak nahrávali komentář i hru, aby bylo nějaké videjko. Přišlo by mi to příjemnější s ohledem na bližší kontakt se soutěžícími.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 8. 2010 07:57

A bude se vam chtit koukat na kazdou hru? Zalezi kolik by bylo lidi. Tady na forum chodi cca 10 hracu co prispivaji do SC2 fora, kdyz nepocitam ty cenovy remcaly.

Jinak teda navrhuju rozdelovani skupin na 1v1, 2v2 popripade 1v1v1(v1) (-tam bych asi zaradil nejakej bodovej system) a podle poctu 3v3.

Akorat teda fakt bude problem to rozlosovani....normalne bych asi porovnaval statistiky na BN, ale zatim toho moc k porovnani neni. Ja mam odehranych nejakych 25 zapasu jenom.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 8. 2010 13:51

První turnaj, kde bude jen hrstka lidí, klidně koukneme na vše, rozlosujeme úplně náhodně a uvidíme, co z toho vyleze. Svým způsobem to bude pokus, o kterém se pak všichni zúčastnění pobavíme a zjistíme, co funguje dobře a co špatně, a tedy jak to udělat příště.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod spajza X 5. 8. 2010 16:18

Nenasiel by sa tu nejaky SC veteran, ktory ma naozaj silne PC na otvorenych kopec taskov a SC2 zaroven, co by komentoval ako spectator a dokazal by to streamovat napr. na Justin.tv, alebo inde? cize aj net musi mat silny. na justin.tv sa da spravit konto za par minut, set up compu je na par minut a islo by to.

Samozrejme to musi byt nejaky veteran, pretoze bude hybat s mysou pre divakov plus komentovat, popripade moze mat vypomoc na skype..

O replayie nejak nemam zaujem.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 8. 2010 17:04

David Sláma píše:První turnaj, kde bude jen hrstka lidí, klidně koukneme na vše, rozlosujeme úplně náhodně a uvidíme, co z toho vyleze. Svým způsobem to bude pokus, o kterém se pak všichni zúčastnění pobavíme a zjistíme, co funguje dobře a co špatně, a tedy jak to udělat příště.

To jo, to by se mohlo vykutit neco o vikednu. Jak rikam...asi tam nebude vic jak 10 lidi.

Kolik jde max spectatoru? Tolik kolik hracu?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 8. 2010 17:12

Tak on by to byl replay s komentářem při probíhající hře - takže bys to měl v podstatě stejné.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod David Sláma 6. 8. 2010 12:43

Já nejsem toho názoru, že by live stream byl úplný odvaz - ne každému se to musí časově hodit. Jinak jak říká Kuba, komentář by se nahrával hned při hře, aby komentátor nevěděl, jak to dopadne, obraz by byl nahrávaný buď současně s tím, nebo pak z replaye. Jinak já s Kubou toho o víkendu asi moc nedáme, jsme na malé akci s kolegy - na SC2 asi dojde, ale spíše jen tak mezi námi tam.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 16. 8. 2010 13:35

Lo!Zza píše:
David Sláma píše:První turnaj, kde bude jen hrstka lidí, klidně koukneme na vše, rozlosujeme úplně náhodně a uvidíme, co z toho vyleze. Svým způsobem to bude pokus, o kterém se pak všichni zúčastnění pobavíme a zjistíme, co funguje dobře a co špatně, a tedy jak to udělat příště.

To jo, to by se mohlo vykutit neco o vikednu. Jak rikam...asi tam nebude vic jak 10 lidi.

Kolik jde max spectatoru? Tolik kolik hracu?

Myslim že limit je max. 16 lidí, tzn. když bude 1v1, tak může být 14 spectatorů
A bude teda něco? Jsem čekal, že se něco bude dít teď o víkendu, ale nějak to tady nežije :-)
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 8. 2010 15:47

Abych pravdu řekl, je to teď na chvíli odložené - já jedu spolu s dalšíma dvěma lidma z redakce do Kolína nad Rýnem na GamesCom a Dawe užívá zaslouženou dovolenou. Určitě to ale nějak uskutečníme, jen bych to viděl spíš až ke konci prázdnin.
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 8. 2010 16:02

No jo, byl humbuk a nakonec ticho po pesine. :))

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 8. 2010 16:03

No, my bychom rádi udělali ten turnaj dobře, takže jsme vymýšleli, vymýšleli... a vymysleli se až k nedostatku času :)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 8. 2010 16:08

IMHO by to chtelo stanovit nejaky datum...at se porad nehadate kdy to udelat. Proste jeden vikend kterej maji poradatele volnej (resp. si ho udelaji) a natvrdo ho sem napsat. Klidne treba pristi mesic. Lidi aspon budou mit cas se zapsat.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 8. 2010 11:36

Jsem tu jen na skok: zjišťovali jsme zájem, s Ertem jsme věděli, že do konce srpna to nestihneme, i kdybychom se rozkrájeli. Můj osobní odhad, kdy by turnaj mohl být, je začátek druhé poloviny září - do té doby si doladíme nějaké resty, vyladíme pravidla apod. a můžeme to spustit.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod spajza X 20. 8. 2010 15:02

No a ja som bez netu, takze so mnou neratajte. ja sa potom fterknem ak to bude aktualne.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 25. 8. 2010 14:07

Pokud by si někdo chtěl zkusit zahrát nějaký přátelský turnájek už teď, tak už dnes od 20:00 má šanci. Jedná se o menší sc2 komunitu, která bude pořádat každý týden ve středu "weekly tournament", dokonce i se streamem, kde budou mít ostatní šanci sledovat hru s živým komentářem.
Více info zde: http://sc2gg.com/forum/index.php?showto ... ntry133946

(doufám, že tato "reklama" nevadí. Pokud ano, tak se omlouvám a prosím adminy o smazání)
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 8. 2010 16:16

Dik za tip. Osobne se nezucastnim (tolik si neverim :D) ale na ty videa urcite mrknu.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Heady569 28. 8. 2010 11:17

Plánuju se přidat až v průběhu září, kdy budu mít čas se s hrou dostatečně seznámit. Broodwaru jsem se nahrál až až, tak uvidíme, jak mi půjde dvojka :)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Lepus 13. 9. 2010 12:15

Hledám někoho na 2v2.
jsem ve stříbrné. Rank 2 za terrany :mrgreen:
Lepusek
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 9. 2010 14:05

Jestli chces muzeme zkusit vecer kvalifikaci jako team. 2v2 ale nehraju, protoze mne stve ze pokazde chytnu nejakou lamu. Hravam 3v3 (gold - 4) za tossy/terrany a obcas 4v4 (silver).
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Lepus 13. 9. 2010 14:11

ok mužem Lepusek a kod je 761
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 9. 2010 14:22

Domu se dostanu az tak kolem 6-7 takze si te pridam.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 10. 2010 18:55

Tomkalhotka píše:Spajza :
ID hodim behem hodky.

to by bolo super :) konecne niekto... ved to prakticky okrem mna, Lojzi a sem-tam Lepuska (ktory mal len obdobie) absolutne nikto nehra...

Hladame niekoho na 3v3 a hlavne 4v4. mna 4v4 bavi uplne najviac, lenze kopec krat doplatim na leaverov, alebo totalne lamy co len cakaju, ze ich podrzime... tak sa neda hrat.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 10. 2010 19:18

počki spajzo, ja ti hazel friend reqest asi pred 2 dnama. Neprisel ti?

Mimoto te trochu zklamu, ja se spise chci venovat 1v1 hre , maximalne 2v2. 3v3 a vic maximalne for fun.

Doufam, ze blizzna hodi channeli, chaty a podporu klanu co nejdriv. Tenhle novej BN je totiz FAIL !

Starej warcraft ma BN o dve tridy lepsi a vic Social, flame, competitive .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 10. 2010 19:38

ee neprislo mi nic.. teda aspom neviem. vcera sme s Lojzom hrali ale nevsimol som si nic.... ja tam budem do dvoch hodin a mozme skusit co chces.. aj Lojzovi som uz hovoril.

Inak ja som sa najskor ucil na 1v1, kde som si ladder uplne pokakal :D ale na 1v1 ladder sa mam v plane vratit, ked budel lepsi hlavne uz na taktiku bo si myslim, ze macro mam slusne a micrujem T a P vcelku slusne, len som v 1v1 malo agresivny a nato doplacam. zato v team hrach mi to uz celkom ide, tak hram a ucim sa radsej tam.

mne je jedno co budeme hrat, ja sa prisposobim, ale ak nas bude viac (co je) tak aspom 3v3 nie..

len mi treba do teamu niekoho, kto je schopny so mnou stihat ked warpujem tier1 units a tlacim na pilu :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 10. 2010 20:00

takze
Tomkalhotka
851
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 22. 10. 2010 17:27

Date niekto dnes SC2 party? :mrgreen:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 22. 10. 2010 18:15

pudu chlastat

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 10. 2010 19:43

Ja bych dal. Ale dnes se mi vuuubec nedari.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 30. 10. 2010 16:44

Dneska niekto na SC2 ??
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 1. 12. 2010 21:05

Prave robim accaunt na own3D.tv co je stream client spolu s XSplit na masakaer kvalitu a bitrate co sa da na nete najst a planujem streamovat na justin.tv a teamLiquid.net vsetkym na hambu sveta :D ze z bronze to diamond :mrgreen:

Cakam na verifikacie streamu a dufam, ze sa niekto, kto chce byt v telke prida :D ...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 12. 2010 23:24

počki a co , ze tam chces presne stramovat? :D

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 2. 12. 2010 15:49

no sak Road from Bronze to Diamond :mrgreen: no a NAS vsetkych ako hrame a bavime sa :))

Lenze zase vcera vecer mi blesk tuna v Dubline odpalil router, tak som zase bez netu :roll: asi ma vystre...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 2. 12. 2010 16:25

Jo tak, to ja uz snad ve vsem povyssil do platiny :D

v 2v2 s kamosem cekame taky brzkej prestup do diamontu(on diamond je , dost me toho naucil :) ) Kazdopadne vcera sme testovali 2x terran , jinak hrajem terran , zerg a musim rict, ze sme hrali stylem kyber šikana . Hlavni je davat si scoutem pozor na Noob rushe. Okamzite otravovat tezeni -- prvne reaper, helion a pak hned dropy na nekolika mistech zaroven.Ve finale sem provadel dva dropy u dvou exp ci mainu a vikingama ničil zergum overlordy a oni chudaci nevedeli kam jit driv :D Mezitim si massujes armadu v bazi na pripadnou defensi exp či pushi .)

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 1. 2011 21:01

Prave zacina (20:00) dost velky turnaj (finale) hra sa o 5k libier, komentuje totalbisquit, day9 a djwheat http://sk.justin.tv/screddit#/w/742191408 hra sama svetova spicka, urco bude naco sa kukat ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike