StarCraft 2 Multiplayer (kontakty, domlouvání zápasů)

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 8. 2010 22:24

David Sláma - ID: Locklear - Code: 866
Jakub Kovář - ID: Ertefol - Code: 333
Spajza X - ID: ChillinDANNY - Code: 849
Majoran - ID: Majoran - Code: 106
Lionnel - ID: Budy - Code: 875
Sattero - ID: Sattero - Code: 680
Trinni - ID: Trini - Code: 271
C3nsuRED_cz - ID: Censured - Code: 395


Pro doplnění do seznamu prosím poslat SZ, nebo nějak asi napsat i sem.

Jinak hřiště máte otevřené, když se to tady bude týkat MP, nebo se bude něco domlouvat, tak to tu zůstane - jen nechci, ať se zabordeluje přímo SC thread.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 8. 2010 01:10

No nevim nevim jestli se to chytne. Domlouvani zapasu bych resil primo ve hre asi. Jen ten seznam nicku bych nechal...jinak bych tenhle thread venival spis tOmu doupecimu turnaji.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 8. 2010 01:41

Nápad byl udělat do začátku na zkoušku turnaj jen lidí z fóra. Koukal jsem, jak jsou dělané některé větší turnaje, co se začínají objevovat, a nelíbí se mi ten systém, že to hráči vlastně sehrávají sami a jen pak někam posílají replaye. Raději bych zkusil menší turnaj, kde bychom já nebo Kuba nehráli, ale dělali spectatora u každého zápasu. Z finálových bychom pak nahrávali komentář i hru, aby bylo nějaké videjko. Přišlo by mi to příjemnější s ohledem na bližší kontakt se soutěžícími.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 8. 2010 06:57

A bude se vam chtit koukat na kazdou hru? Zalezi kolik by bylo lidi. Tady na forum chodi cca 10 hracu co prispivaji do SC2 fora, kdyz nepocitam ty cenovy remcaly.

Jinak teda navrhuju rozdelovani skupin na 1v1, 2v2 popripade 1v1v1(v1) (-tam bych asi zaradil nejakej bodovej system) a podle poctu 3v3.

Akorat teda fakt bude problem to rozlosovani....normalne bych asi porovnaval statistiky na BN, ale zatim toho moc k porovnani neni. Ja mam odehranych nejakych 25 zapasu jenom.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 8. 2010 12:51

První turnaj, kde bude jen hrstka lidí, klidně koukneme na vše, rozlosujeme úplně náhodně a uvidíme, co z toho vyleze. Svým způsobem to bude pokus, o kterém se pak všichni zúčastnění pobavíme a zjistíme, co funguje dobře a co špatně, a tedy jak to udělat příště.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 5. 8. 2010 15:18

Nenasiel by sa tu nejaky SC veteran, ktory ma naozaj silne PC na otvorenych kopec taskov a SC2 zaroven, co by komentoval ako spectator a dokazal by to streamovat napr. na Justin.tv, alebo inde? cize aj net musi mat silny. na justin.tv sa da spravit konto za par minut, set up compu je na par minut a islo by to.

Samozrejme to musi byt nejaky veteran, pretoze bude hybat s mysou pre divakov plus komentovat, popripade moze mat vypomoc na skype..

O replayie nejak nemam zaujem.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 8. 2010 16:04

David Sláma píše:První turnaj, kde bude jen hrstka lidí, klidně koukneme na vše, rozlosujeme úplně náhodně a uvidíme, co z toho vyleze. Svým způsobem to bude pokus, o kterém se pak všichni zúčastnění pobavíme a zjistíme, co funguje dobře a co špatně, a tedy jak to udělat příště.

To jo, to by se mohlo vykutit neco o vikednu. Jak rikam...asi tam nebude vic jak 10 lidi.

Kolik jde max spectatoru? Tolik kolik hracu?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 8. 2010 16:12

Tak on by to byl replay s komentářem při probíhající hře - takže bys to měl v podstatě stejné.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 6. 8. 2010 11:43

Já nejsem toho názoru, že by live stream byl úplný odvaz - ne každému se to musí časově hodit. Jinak jak říká Kuba, komentář by se nahrával hned při hře, aby komentátor nevěděl, jak to dopadne, obraz by byl nahrávaný buď současně s tím, nebo pak z replaye. Jinak já s Kubou toho o víkendu asi moc nedáme, jsme na malé akci s kolegy - na SC2 asi dojde, ale spíše jen tak mezi námi tam.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 16. 8. 2010 12:35

Lo!Zza píše:
David Sláma píše:První turnaj, kde bude jen hrstka lidí, klidně koukneme na vše, rozlosujeme úplně náhodně a uvidíme, co z toho vyleze. Svým způsobem to bude pokus, o kterém se pak všichni zúčastnění pobavíme a zjistíme, co funguje dobře a co špatně, a tedy jak to udělat příště.

To jo, to by se mohlo vykutit neco o vikednu. Jak rikam...asi tam nebude vic jak 10 lidi.

Kolik jde max spectatoru? Tolik kolik hracu?

Myslim že limit je max. 16 lidí, tzn. když bude 1v1, tak může být 14 spectatorů
A bude teda něco? Jsem čekal, že se něco bude dít teď o víkendu, ale nějak to tady nežije :-)
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 8. 2010 14:47

Abych pravdu řekl, je to teď na chvíli odložené - já jedu spolu s dalšíma dvěma lidma z redakce do Kolína nad Rýnem na GamesCom a Dawe užívá zaslouženou dovolenou. Určitě to ale nějak uskutečníme, jen bych to viděl spíš až ke konci prázdnin.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 8. 2010 15:02

No jo, byl humbuk a nakonec ticho po pesine. :))
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 8. 2010 15:03

No, my bychom rádi udělali ten turnaj dobře, takže jsme vymýšleli, vymýšleli... a vymysleli se až k nedostatku času :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 8. 2010 15:08

IMHO by to chtelo stanovit nejaky datum...at se porad nehadate kdy to udelat. Proste jeden vikend kterej maji poradatele volnej (resp. si ho udelaji) a natvrdo ho sem napsat. Klidne treba pristi mesic. Lidi aspon budou mit cas se zapsat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 8. 2010 10:36

Jsem tu jen na skok: zjišťovali jsme zájem, s Ertem jsme věděli, že do konce srpna to nestihneme, i kdybychom se rozkrájeli. Můj osobní odhad, kdy by turnaj mohl být, je začátek druhé poloviny září - do té doby si doladíme nějaké resty, vyladíme pravidla apod. a můžeme to spustit.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků