THE SETTLERS 6 - Rise of an Empire

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod baltimora 25. 4. 2010 17:54

Zdravím hrajem hru THE SETTLERS 6 - Rise of an Empire vedel by mi niekto poradiť ako v tej hre otočím bránu lebo stále mi ju nastaví iba na jeden smer a neviem nato prísť ako ňou otáčať teda ako ju nastaviť tak ako by som chcel keď staviam múr teda opevnenie svojej osady ? a ešte ako sa ta brána zamyká lebo na to som tiež neprišiel neviem či som dobre dal sem túto tému.

Inak je to fajn hra hral som všetky predošlé diely.
Pre mňa momentálne najlepšia stratégia už by som chcel vyskúšať starašne siedmi diel ma láka dlho sa mi na ňu zbiehajú slinky :)
Za radu vopred díky :-)
baltimora
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BohemianRunner 27. 5. 2010 07:21

Ahoj a hral jsi i settlers 2? Muzes to prosim porovnat?

Diky ! :)
BohemianRunner
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 5. 2010 07:50

To se nedá srovnat. Ty hry jsou každá úplně o něčem jiném... Settlers 6 jsou spíš takové Age of Empires v jiné grafice...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baltimora 8. 8. 2010 11:17

Zdravím mám problém s hrou Settlers 6 (Rise of an Empire) aj s jej datadiskom nainštaloval som si Windows 7 32-Bit a grafika v hre nie je v poriadku konkrétne mi zle zobrazuje vodu jazera potoky farba vody je fialová alebo sivá, žltá a je taká divná ostané je všetko v poriadku neviete kde môže byť problém ?? :-( mám nainštalovaný najnovší ovládač grafiky predtým som tu hru hral na tom istom PC ale mal som tam Windows XP a všetko bolo ok.

Je to niečo podobné s tou grafikou ako pri Age of Empires I a II na Windows 7 kde zle zobrazuje vodu aj trávu ale tam sa dá na to použiť špeciálny program a potom je všetko ok.

Za každú radu budem vďačný :-S
baltimora
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků