RollerCoaster Tycoon 3

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Emil48 22. 3. 2009 18:40

Nazdar, nevím jestli to tak má byt nebo jsem někde něco omylem smazal ale to asi ne to bych otom určitě věděl.Když jsem si chtěl zahrát nějaky scénař tak jsem zjistil že žádne ve hře nejsou, je tam pouze pískoviště a tutoriály a nebo možnost vytvoření vlastního scenáře a ještě nějake dálší blbosti.Myslel jsem si že tam budou nějake vytvořene mapy na kterých budu moci začít stavět svůj park jako to bylo u RCT 1.
Emil48
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 3. 2009 08:09

No a navíc to není simulátor :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 3. 2009 09:23

To jsem sem přesunul já. Když tady máme Sim City série...do simulátorů mi to moc nesedí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 3. 2009 09:29

Mě taky ne, jestli by nebylo lepší to udělat opačně :-) SimCity přesunout do strategií...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 23. 3. 2009 09:39

Hoši, hoši... :-) RCT a vůbec všechny tycoony jsou strategie, o tom žádná. I Transport Tycoon je vlastně ekonomická/budovatelská strategie. Já osobně vnímám Sim City jako simulátor. SC totiž simuluje rozvoj moderního města. V té hře sice značíš parcely, stavíš silnice, budovy veřejných služeb, atd., ale to město se samo vyvíjí a rozvíjí podle určitého (a řekl bych dosti realistického) simulačního modelu (samozřejmě, tvoje rozhodnutí mají na rozvoj města obrovský vliv). Zatímco v RCT stačí hlídat dostatečný počet údržbářů, uklízečů a potřeby lidiček, v SC je situace mnohem komplikovanější...vydělávat tam je těžký, musíš si hlídat tisíc a jednu věc...

Jako hoši, SC je simulačním modelem a komplexností někde úplně jinde než tycoony, tak proč je házet do stejné škatulky? ;-)

//Tak je to zpět ve strategiích ;-) - Jezek
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 3. 2009 09:56

Protože jsem SimCity i RollerCoaster hrál a žádný výrazný rozdíl v nich nespatřuji :-) Jako je SimCity simulace města, mohl by být RCT simulací zábavního parku.
Simulace je u mě hra, ve které hraješ sám za sebe, přičemž se snaží co nejvíc blížit realitě.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil48 23. 3. 2009 15:48

Je sice hezke že tady tohle řešíte ale nijak mi to zatim nepomohlo, skoušel jsem hledat nějake hotové mapy na které by se dal postravit park ale vžy jsem našel jen mapy kde už nějaké pary stojí ale ja hledám prostě jen kde by byla vytvořená jen mapa ( kopce, nějaká vodní plocha, les, atd.) a vní bych mohl pak začít stavět svůj vlastní park od základu.Nic takového jsem zatim nenašel.
Emil48
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 3. 2009 15:54

Ona tam není klasická kampaň?
Jinak bych to hledal v Pískovišti :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil48 23. 3. 2009 16:02

Bohužel právě že ne a pískoviště je volná hra s neomezénými penězi.
Emil48
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 3. 2009 16:03

Tak je asi něco špatně. Zkoušel jsi to přeinstalovat?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil48 23. 3. 2009 18:37

Omlouvam se špatně jsem se podíval musel jsem nejdřiv kliknout na celkem nenápadne tláčítko s názvem " vytvořit novou kariéru " :-[ :D .
Emil48
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 3. 2009 18:46

Booože :-) Stane se no...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 3. 2009 06:35

No hlavně,že se to vyřešilo ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous 6. 10. 2009 19:48

Ahojte na youtube.cz jsem našel ukázky z hry Roller Coaster Tycoon 3 a jsou tam například i atrakce z europa parku silver star,blue fire,euromir - dokonce i část europa parku a vypadal jako pravý :-),dále jsem tam viděl i Kingda Ka např. zde
http://www.youtube.com/watch?v=180ZExlwu9g&translated=1

stačí do vyhledavače na youtube napsat název atrakce + RCT3

Hru RCT3 mám, ale nevím a proto žádám o radu jak tyto a jiné známé atrakce do hry vložit a kde je stáhnout - moc se mi to líbí :-)))díky předem za pomoc
CPU INTEL Core 2 Duo E8400 3,00GHz * MB ASUS STRIKER EXTREME * 2x DIMM DDR2 4096MB * COL Noctua NH-U12P * WD RAPTOR WD 150GB * GK GEFORCE 9800GX2 1GB * DVD RW Samsung Black S203P * HD SAMSUNG 750GB SATAII * HDD SAMSUNG 750GB SATAII * LCD HP 24" 2408H
Jindrous
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 17. 10. 2009 22:32

Roller Coaster Tycoon 3, dokonalá hra, už jednička byla skvělá, a trojka si mě koupila ohňostrojema, udělal sem jeden šestiminutovej (musím dát noc abych si ho celej vychutnal po tmě)... samozřejmě dráhy a možnost se na nich svézt, skvělá hra, není divu že sem ještě neslyšel o pokračování...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků