NBA

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ben.wallace 13. 5. 2007 17:30

Ha! Jak jsem kouknul, tak sem čuměl. Všude nhl, fifa ale nikde nba, a to se mi fakticky nelibi vzhledem k tomu že basket je můj nejoblíbenější sport. Takže sem cokoliv o hře pište.
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 13. 5. 2007 18:38

muzete sem vkladat i screenshoty z her
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 13. 5. 2007 18:40

primo se mi hnusi jak hrajou cesi a este vic se mi hnusi ceska liga vubec ale dost se mi libi NBA a proto jii hraju to nejsou takovy ty sracky cesi co se bojej zasmecovat a ani nevedi co je to akce ALLEY-OOP ale to by az tak nevadilo ale to jak hrajou cesi ..... na to se neda divat ale NBA to je neco jinyho hraci se obcas rvou(se mi zvlast libi) smecuji atd. to je jenom maly vycet toho coopravdu delaj a to v NBA jako pocitacove hre taky az na ty bitky ty by se tam obcas hodili TOT VSE
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod ben.wallace 13. 5. 2007 18:43

svata pravda, v nba jsou poradny akce a da se na to koukat a co se tyce her tak ty jsou taky povedeny (az na nba2007 ) kera byla slibena recenze v doupeti a nakonec tam nebyla, coz me *****
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 13. 5. 2007 18:43

esli ma neco nebo nekdo proti NBA at mi napise na mail wardog.dog@seznam.cz aja si to s nim vyridim protoze nemit takovouhle hru doma je HRICH takze si ji vsichni koukejte poridit a urcite kouknete na zapasy NBA ve skutecnosti a nebudte takovy sracky jako cesi a koukejte na profiky a mastery a ne na AMATERY
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod ben.wallace 13. 5. 2007 18:46

pravda, ale lepsi je to hrat nez se koukat
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 13. 5. 2007 18:50

urcite HRAJTE i koukejte hrani je dost dobry zvlast esli ste priteli sportu a hlavne NBA ..... samotna hra NBA ma i nadhernou grafiku a naroky nejsou nejak extremni takze tuhlefajn hru rozchodite i starsich sestavach urcite doporucuju
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod ben.wallace 13. 5. 2007 18:51

ale opravdu nedoporucuju nba 2007 spis 6 nebo 5
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 13. 5. 2007 18:58

nba 2004 je taky vyborna kdyz hrac da kos zobrazi se jeho xicht coz velmi oceni muj kamos ninja.dxt ktery je zavisly na hracich BEN WALACE , KOBE BRYANT, ... ale ve starsich nba doporucuju prehazet hrace jako sou v nynejsich sestavach a ne jako v tehdejsich .... pokud sestavy neznate obratte se na ninja.dxt@seznam.cz napise vam na vas mail vse co si budete prat
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod ben.wallace 13. 5. 2007 19:10

to s tema sestavama je pravda hlavne pokud ma clovek staresi nba
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 13. 5. 2007 19:13

NBA je fakt povedena sportovni hra co se tyce vsech kriterii ktery hry maj splnovat a NBA je splnuje ve velkym stylu s kazdym dalsim dilem prybyva i spousta dalsich funkci....a stale prybyvaji bohuzel i naroky na pocitac ale to uz je vedlejsi problem
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod ben.wallace 13. 5. 2007 19:16

s tema narokama je to svinsky kdyz ma clovek horsi pocitac, jenom me stve ze se porad zvetsuje narocnost na ovladatelnost pribivamnim novejch funkci a timpadem cudlinu, takze to chce gamepad
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 13. 5. 2007 19:28

jaka ma NBA 2006 hardwarove naroky???
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod ben.wallace 13. 5. 2007 19:30

1ghz, 256 mb ram a 32 /64 graf. kartu tam si ted nejsem jistej
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 13. 5. 2007 20:25

protoze tahle hra ma skvelou hratelnost grafiku AI protivniku dobre zpracovani hudba zvuky ..... pokud mas rad sport pak by te tohle melo zaujmout
volda
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků