FIFA World Cup 2006

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2006 21:15

Tak v dubnu má vyjít nový World Cup, doma mám jak 98,tak i 2002 a na tento se těším, co říkali vývojáři,tak se prý zaměřili hlavně na detaily(dresy, stadiony, vlajky...) Jak myslíte že to dopadne? Bude to stejné jako FIFA 2006? Já doufám, že ne...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 16. 3. 2006 23:53

Ja myslim ze to bude hodne podobny a hlavne je to jen komercni tah
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 4. 2006 15:17

Teď jsem četl, že mají být prý vylepšené audiovizuální prezentace, nové pohybové animace apod. tak to jsem na to teda zvědavý! :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 19. 4. 2006 19:32

proste to bude to samy,akorat tam nebudou kluby ale jenom narodaky
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 4. 2006 19:38

To mě taky napadlo...ale jsem zvědavej, jestli tam bude nějaká opravdu převratná novinka...třeba :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 19. 4. 2006 19:58

Includes: Kdyby tu licensi melo Konami tak o nicem jinim nemluvim.. Ale od EA SPORTU jsem na tu zavratnou novinku cekal od tusim FIFA 97 a kde0 nic tu nic.. Obcas neco skvelyho vymyslely a misto toho abi to dali do dalsiho dilu, tak zase vymyslely neco jinyho a treba uplne ubohyho.. Proste tahle serie je o nicem, jak by take mohla kdyz to vyvijeji amici, kteri fotbal berou jako zenskej sport.. Naproti tomu to kdyz jsem si poprve zahral evo na PS1 tak.. Proste ve zkratce jsem na to cekal kazdej rok u Fifi. O tom ze jeste nyni po tusim 5 letech FIFA nema co se tyce hratelnosti ani na ten prvni dil ISS PRO EVOLUTIONA se mi nikdy ani nesnilo...
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 4. 2006 20:00

PES má lepší grafiku a baví mě víc, ale Fifu hraju už cca 6 let a nějak si jí každý rok koupím znovu a znovu i když mám doma PES 4 a 5 :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 4. 2006 12:35

No tak kámoš co miluje PES od Konami tak mi říkal že ta FIFA world cup 2006 se konečně i dobře hraje...prý je to trochu podobné jako PES..hrál demo tak si ho stáhni taky a uvidíš
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 4. 2006 13:17

Demo celkem ujde, líbí se mi uživatelské rozhraní, určitě více jak u PSA 5 a pak hlavně střelba,ale jako u všech hráčů nejsou dokonalé obrysy postav, to se mi nelíbí...možná jsou, ale jen na těch nejlepších grafických kartách :(
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 24. 4. 2006 06:09

hlavně by tam měli být nějaké kličky...a stejně nej. byla 98 pze tam mohl hrát jeden na myši
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 4. 2006 11:38

a hlavně taky v hale :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2006 19:55

Tak už jsem hrál plnou hru, celkem se mi to líbí, hlavně střelba :) ...a také, že je to dalším dílem o trochu komplikovanější dát gol :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 5. 2006 15:33

Tak musím říct, že hratelnosti je super (dalo by se říct, že se dost přiblížilo k PES) :D ...je úplně o něčem jiném než u FIFY 06. Ale grafika snad nejhorší za poslední roky ...
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 5. 2006 17:45

Grafika se mi zdá u Fify pořád stejná, ale hratelnost je lepší a hlavně, jak jsem říkal, líbí se mi nově udělaná střelba :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 7. 5. 2006 18:14

Hlavně se mi nelíbí ty potemnělé stadiony a tmavé trávníky :) ..není nad krásnej zelenej trávník z PES.
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků