Football manager 2006

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod RoBman79 6. 3. 2006 13:00

No,no,no...ale zatim to nevypadá, že by mě to přestalo bavit :wink:
RoBman79
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 6. 3. 2006 14:26

Skoda, ze uz na to pareni nemam tolik casu.. Je Vam na jednou 22 a casu na volno mate tak strasne malo.. :-]
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Allein_Van_Christie 5. 5. 2006 09:18

No já trénuji Spartu a jsem už v deváté sezóně, pokaždé z předchozích osmi ročníků jsem vyhrál ligu s luxusním náskokem, poslední tři sezóny jsem se dokonce dostal do finále ligy mistrů, přičemž na ten třetí pokus jsem zdolal AC Milan 1-0 po prodloužení (předtím jsem podlehl Man Unt 0-3 a Interu 0-1). Taky jsem se dostal k české reprezentaci a vyhrál Mistrovství Evropy 2008, 2012 a Mistrovství Světa 2010. Pořád hraji dvě strategie (jednu na domácí a jednu na venkovní zápasy), které jsem si vymyslel a nějak je to s nimi až moc jednoduché (v lize mám například už sérii 69 vítězných zápasů v řadě, v minulé sezoně jsem měl na konci skóre 96-14). Tak si to asi rozehraji znova třeba za Hlučín nebo za něco podobně slabého...
Allein_Van_Christie
First Blood

Odeslat příspěvekod RoBman79 5. 5. 2006 15:50

2Allein... :shock: :shock: :shock: :shock: :D
RoBman79
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 5. 5. 2006 23:05

neco podobnyho za slavii, 2010, 1 vyrazovaci kolo proti interu...
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikulasandelcert 29. 5. 2006 15:44

a můžu se slušně optati, jakou taktiku používáš, abys dosáhl podobných FANTASTICKÝCH výsledků? já trénuju slabší týmy, ale dávám si postupný cíle, ale za celou dobu trénování jsem na titul nedosáh :( jsem rád, když dovedu mančaft ze třetí ligy do druhý, tam třeba hraju dva roky a bojuju o postup. co platí? útočná taktika doma a obrana venku? nebo máš kouzelnej proutek? :)
mikulasandelcert
First Blood

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 15. 6. 2006 20:34

ja pouzivam se slavii taktiku 4 obranci- klasika, zadny pokyny, 1 defenzivni zaloznik bez pokynu, 2 normalni krajni zaloznici se sipkama dopredu, 1 ofenzivni stredni zaloznik se sipkou dopredu a dva utocnici, jinak jmeny to je:
lastuvka-hrdlicka latka rajnoch holenak-magera-pitak svento-jarosik-fort papadopoulos
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aristokrat.tomas 18. 10. 2008 18:20

nejlepší manažer odborníkovi jako já můžete věřit odehrál jsem tam skoro 30 sezon celkem :-)
jinak teď hraju 11 sezonu za Aldershot tým z 5. anglický kterej jsem vytáhl do premier league a už vyhrál dvakrát za sebou ligu mistrů :love:
aristokrat.tomas
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků