FIFA 15 demo - sekání

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod zakoslaf 21. 10. 2014 21:01

Ahoj, mám problém se sekáním u FIFY 15 a potřeboval bych poradit. Chápu že by se mi sekala na nejvyšší detaily nebo rozlišení ale i v případě, že dám úroveň detailů na nejnižší a rozlišení třeba na 1280 tak se mi hra seká, předchozí FIFU 14ku jsem hrál na FHD + nejvyšší detaily na 60fps bez spadnutí, Far Cry 3 taky FHD, Battlefield 3 multiplayer taky, GTA 4 atd atd ... proto mě to celkem překvapilo a nechce se mi tomu moc věřit >:-(

Gigabyte Radeon R7 260x
G3420
Gigabyte H81M-DS2V
Transcend 8GB 1600MHZ

Díky za rady a tipy
zakoslaf
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 10. 2014 22:14

Ten procesor je hrozně slabý, nestíhá, a to žádné detaily nespraví.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zakoslaf 21. 10. 2014 22:38

Nedívej se na počet jader ale najdi si někde testy nebo srovnání s FX 6300, proč jsem rozjel jinak všechno na FHD ? Nemůže se mi to přece sekat i na rozlišení 1280x780 a nejnižší detaily snad :shock:
zakoslaf
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 22. 10. 2014 08:29

Detaily a další věci řídí grafika, tu silnou máš, ale fyziku, AI a další věci dělá procesor... A když nestíhá, tak holt nestíhá a tím, že ulehčíš grafice, mu nepomůžeš.

Navíc když si najdeš ten test, vidíš, že ten tvůj procesor je logicky ve vícevláknových programech pomalejší.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků