Nějaký pěkný bowling na PC?

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pustofkj 10. 4. 2012 13:46

Ahojte, nevite nahodou o nejakem peknem bowlingu?
pustofkj
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2012 13:54

Neřekl bych, že existuje něco aktuálního. Ale můžeš zkusit třeba tohle: http://www.bowlingevolution.com/bowling.php
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pustofkj 10. 4. 2012 14:04

Oki, zkusim, dekuji... a jeste by me zajimal nejaky pekny kulecnik... take co nejaktualnejsi a nejhezci (jde mi dost o grafiku, ale o hratelnost samozrejme taky)... nejradeji karambol (pochybuji, ze neco poradnyho je), pak snooker a pak klidne i pool - nebylo by od veci, kdyby tam slo nastavovat, kam uderim kouli (jestli do spodni casti nebo do horni, vic vlevo ci vpravo), sklon taga atd... Jeste jednou dekuju :-)
pustofkj
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2012 14:08

Co Virtual Pool? :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pustofkj 10. 4. 2012 14:17

Zkusim... snad pujde pod Win7 ;-)
Diky moc.
pustofkj
First Blood

Odeslat příspěvekod pustofkj 11. 4. 2012 05:58

Ahoj, tak se hlasim znovu... nejaky lepe hratelny bowling nahodou neznate? Tady ten sice neni spatny, ale neda se v nem nijak "zlepsovat". Dvakrat kliknout a udrzet smer clovek zvladne za pet minut a pak uz hazi jeden strike za druhym... neco, kde by snad slo hazet s falsi nebo tak... neco propracovanejsiho. Nevite o necem?
A ten kulecnik mi bohuzel nejde pod Win7. Nevite take o necem jinem? Diky, mejte se :-)
pustofkj
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků