Pro Evolution Soccer 2009

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 30. 7. 2008 12:47

Žánr: Fotbal
Platformy: PC, PlayStation 2, PSP, PS3, Xbox360
Výrobce: Konami
Distributor: Konami Europe
Distributor ČR: CD Projekt
Vydání ve světě: 4. čtvrtletí 2008
Vydání v ČR: 4. čtvrtletí 2008
Multiplayer: Ano

Galerie: Sector.sk


Tak co, těšíte se?
Tento rok by prý měl mít PES2009 linecovanou Ligu Mistrů, tudíž už žádná Master League, ale licencovaná Champions League :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 6. 8. 2008 12:41

jiste ze se tesim jak to pes zase jednou natre fife, s tou cham. ligou- dobry vylepseni, uz se nemuzu dockat na olicencovanou ligu mistru ...........btw, nevite jak to bude s licenci hracu a tymu azse?
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 18. 8. 2008 23:04

Hlavne doufam, ze bude lepsi, jak PES 2008, ktery me teda hodne zklamal :hm
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 7. 9. 2008 12:10

mě bavily zatim všechny díly PES... hrál jsem je od PES 3 nahoru... a každej mě ohromně bavil... na PES 2009 se moc těšim a doufám že Konami udělali něco s těma licencema... je to sice skvělá hra ale místo za Arsenal hrát za North London je docela blbý... myslim že výslednej dojem hráčů z Evropy to může kazit... až budou mít licence jako FIFA tak tam nebudu vidět skoro žádnou chybičku...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jops 2. 10. 2008 05:15

a hral uz nekdo demo ??

viz http://computergames.ro/en/downloads/vi ... -demo.html

bohuzel se k tomu dostanu az prijdu domu... ale tesim se jak malej jarinek :)
Jops
First Blood

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 13. 10. 2008 18:26

já doufám že si trochu pohrajou i s mody a bude třeba i nějaký manager mod propracovaný. to je taky věc ve které má fifa ohromně navrch.
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 18. 10. 2008 08:51

fifa nemá hratelnost a ten zážitek ze hry... tak si to musí nahrazovat těma modama a různejma vychytávkama, který sice bavěj ale přece jenom ten fotbalovej prožitek se dá zažít jen u Pro Evo...

je to jako když pijete třeba různý druhy piva... pijete Budvar, chutná vám to, je to dobrý, ale vy víte, že Gambrinus je lepší, takže stejně pudete radší pít Géčko... :mrgreen:
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 18. 10. 2008 21:02

bohemka píše:je to jako když pijete třeba různý druhy piva... pijete Budvar, chutná vám to, je to dobrý, ale vy víte, že Gambrinus je lepší, takže stejně pudete radší pít Géčko... :mrgreen:


spatny priklad :-))
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 7. 3. 2009 21:36

tak po několika měsících od vyjití (nevim jak jinak to říct) mě to pořád ohromně baví... tohle je jediná hra která ani po roce hraní neomrzí... většinou mám problém že když hraju tak v půlce hry tomu nějak dojde dech a už mě to nebaví... ale u PESa tohle nehrozí... mod Become a Legend je naprosto awesome... sice ho nehraju na nejtěžší obtížnost ale jenom na tu druhou nejtěžší... ale i tak sem většinou nejlepší střelec týmu... za cca 6 sezon sem se dostal z Hull Cit do Portmouthu, a s nim útočim na místa zaručující postup do LM... prostě je to bestovka...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejsi87 25. 9. 2009 22:54

ahoj, chci se zeptat, jak dostanu do hry stazeny patch? nemam vubec tuseni..jestli to mam nekam nahrat, nebo jen vlozit...?:D
diky
♫ Sennheiser IE8, Sansa Clip+
kejsi87
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 9. 2009 13:35

Patche mají vlastní instalátory, jenom ho spusť, popřípadě se bude ptát na cestu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gamebuster 29. 9. 2009 16:31

Zdravím Všechny
už jsem měl možnost testovat nový PES09 a popravdě při srovnání s Fifa 09 - je to dost zmatečné.
Pro ty kteří se nemou rozhodnout dopuručuji http://fifa09.cz/ a srovnání
s
http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/pro ... ze_mik.idn

Osobně se přiklání k PES09 ikdyž se nedá říct že by Fifa byla nějakým outsider
Každý svoje . . .
:D
Gamebuster
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejsi87 1. 10. 2009 10:47

jojo nakonec sem si jen nasel novej option file se spravnymi znaky a nazvy klubu, vic se v tom babrat nemusim:D

ted jeste musim vymyslet jak si zahraju online, je tady na to specialni topic? sem nic takovyho nenasel...nebo mi doporucite nejakou stranku... :hm
♫ Sennheiser IE8, Sansa Clip+
kejsi87
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 1. 10. 2009 20:00

já se těšim jak malej rada až vyjde PES10... zatim hraju hlavně legendu a střídám to s master ligou... ale už to neni ono když vim že za pár týdnů to hrát přestanu a přejdu na novej...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků