Hladam vesmirnu hru

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 6. 2007 13:36

JozefV píše:To je ale smola, mam slaby comp :lol: na leto musim kupit novy :D
Kromě Yagera a typů od ježka ti každá ze zde zmíněných her pojede na slušné detaily.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 6. 2007 13:39

A co např. X3: Reunion?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 6. 2007 13:45

includes píše:A co např. url=http://pc.hrej.cz/hry/simulator/vesmirny/x3-reunion/]X3: Reunion[/url]?
Ten nee, ten mu podle mě nepůjde moc dobře, ale starší díly určitě jo.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 6. 2007 09:46

Ach ,,Hvězdné SIMy a SW...,,...nějak Vám chlapci upadli/y Křídla ,Trubky i Vrtule...To se již někomu NIKOMU ,,nezdá o Lítání?!,,...já vím teď je ,,ukrutný Sucho,,a chlastá se ,,REDBULL é VŮL,,...,ALE I TAK SE DÁ LÍTAT SE STAŘEČKAMA ,KDYŽ TO new NENÍ A KDYŽ...,tak to nestojí ani za INSTAL...a i Mágové na é ÉRA zvysoka prděj ,že TAK ,,KONTAKT,,... ,hej nebo to Tady zrušej...pilot Čkalov Marsél Hangár Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmn.m 17. 6. 2007 20:26

jj DarkStar One, X2 Reunion a nebo ty Descenty ty sou best, taky sem na nich vyrůstal a dřív sem pařil jen to...
PC, NDS, PSP, SE K750i (W800i)
mmn.m
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milday 20. 6. 2007 08:29

Super je Orbiter. Sice si nezastřílíš, ale zato poznáš fyzikální zákony vesmíru, zalítáš si s echt americkým Space Shuttle a přistaneš si na ISS, Měsíci a dokonce i na planetách naší sluneční soustavy.
milday
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 27. 7. 2007 19:28

milday: anebo pokud jsi vážně šílenec (jako můj kamarád) tak přistaneš i na slunci :)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmgemini 21. 8. 2007 14:05

jo freelancer je dobrá volba
mmgemini
First Blood

Odeslat příspěvekod sehe 21. 8. 2007 14:13

tak to zkus EvE online, máš 14 dní free a fakt si užiješ
sehe
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 2. 2008 09:21

Existuje ještě něco podobného jako Dark Star One?Mám poslední dobou chuť na nějakou úplně tupou simulaci z vesmíru,žádnou strategii,ale aby to mělo moderní grafiku.Chci se trochu kochat,Freelancer se mi nějak nelíbí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 2. 2008 23:26

Ahoj Astro Ježoure ,...no něco by se u ,,Tuláka Hvězdami a Nekonečnem Vesmíru,, našlo...budeš na srazu?(asi těžko ,že...) nebo se mi ozvi na SZ ...no mezi DSO a Starem toho poletuje po,,herním kosmu,,...dost.,,Na to kochanie,,..Hvězdnej STarec Marcel base Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2008 07:14

Na srazu bohužel fakt nebudu :?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axel Wers 6. 2. 2008 14:55

Z vesmírnych som hral Xenocracy (či tak nejako), Conflict FreeSpace a FreeSpace 2.
Xenocracy je len priemer, ale FreeSpace stojí za zahratie.
-= FreeSpace =-
Axel Wers
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2008 15:40

Xenocracy: The Ultimate Solar War a Freespace 2 sice vypadají dobře,ale tady si chci hrát na snoba a jde mi hlavně o grafiku :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 2. 2008 19:51

No Ježku to jsem tušil...hlavně napiš SZ...a domluvíme se ,,na kochaniu,,vesmírnem-nesmírnem....,,...těší se Marcel od Zvonu...hmmm...meziHvězdná Samota je ještě horší než ta ,,U Zvonu,,....
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků