The sims 2

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Frankenstein... 25. 2. 2007 12:10

Chci pritelkyni poridit the sims2, ale koukal jsem a nasel snad dvacet verzi :? vubec nevim, jak to do sebe zapada, co je k cemu potreba,muze mi prosim nekdo poradit?
Frankenstein...
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 2. 2007 12:13

The Sims 2 je originální hra... Zbytek jsou datadisky :) (Nightlife, University a já nevím co ještě)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frankenstein... 25. 2. 2007 13:40

Tak to je celkem ziva zalezitost :shock:
Frankenstein...
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 25. 2. 2007 14:35

To je :D ... on ten samotný datadisk stojí jako plná hra :lol: :x ... a je to jen zabavení zase na chvíli :lol:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 13. 2. 2008 19:38

kamarad by chtel pro manzelku Sims 2ku (myslim tu zakladni samostatne hratelnou verzi), nejakou bazarovku, da se to vubec sehnat? Koukal jsem na netu a nabidka spise nic nez moc
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 13. 2. 2008 19:47

Projel jsem nějaký bazary a vážně, nikde nic. A navíc ty šulini z EA prodávaj obyč The Sims2 za plnou cenu! Tzn. 1499kč! To je fakt docela drzost. Nejlevnější verzi jsem ovšem našel za 899 kč.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 13. 2. 2008 20:25

ten nedostatek bazarovych her mne docela zarazi :( (obavam se ze i 899 bude pro nej velka suma)
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laurrin 12. 3. 2008 22:58

Zajdi do zastavarny mají tam original hry a cena kolem 300kč podle opotřebení. Já koupila hru The sims 2 za 250 Kč a je jako nová a hlavně originál. :lol: :lol:
Laurrin
First Blood

Odeslat příspěvekod mimous 14. 3. 2008 08:29

já se nedivím že je moc v bazoších nemaj, jelikož když instalujete další datáč, tak musíte vložit poslední cd základu.
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků