Sims 2 - datadisky

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 11. 2006 20:28

Sims můžou hrát buďto děti a nebo lidé kteří neumí žít svůj vlastní život a tak se schovávají do hry či co a já se jim směju :arrow: :lol: (i když to není hezké :wink: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 11. 2006 20:32

Fuck8re a proč je to nejoblíbenější hra na světě??Tebe jak se něco nelíbí a někdo to hraje tak ti ostatní jsou magoři asi podle tebe
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 11. 2006 20:36

víš kolik je na světě dětí ? ... a teď si představ že všichni chtějí Simsíky :D a když k tomu přidáš nějaké to procento bláznů s problémi v soukromém životě tak už je to docela velká cílová skupina :o 8)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2006 20:38

taky můžu říct, že FPS jsou pro lidi, kteří jsou magoři a chcou zabíjet... a bude to asi stejná pravda jako tvé tvrzení :wink:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 11. 2006 20:47

tak hele: simulace F1 ... to chápu - nikdo z nás si to na vlastní kůži asi nikdy nevyzkouší, a to ani v jiných závodních vozech a proto tu je i Live for Speed a GTR, Need for Speed - kolik z vás má prachy na tuning japonskejch vozů co ? ... taky mizivé procento - takže je logické si to zahrát pač v reálu si to asi taky nezajezdíme a to samé honičky s policií :wink: ... simulace létání - jo v poho - nikdo si nezapilotuje jen tak Bojing nebo stíhačku takže jediná volba je si to zahrát, střílečky - tak si chce banda zastřílet a poměřit svoje síly (postřeh, rychlost, přesnost ...) a je přeci lepší si to zahrát v mulťáku než si opatřit bouchačky a jít se ven pozabíjet ... ale simulace života !!! :shock: to proboha neumíte žít svůj vlastní život ? ... bojíte se reálných rozhodnutí a nezdarů ? ... :? OMG, OMG :roll:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2006 20:59

Sims jsem hrával jenom chvíli, protože mě pak přestalo bavit - bylo to pořád to samé (stejný problém jsem měl např. i s Lineage II), ale důvod, proč je to zábavné je ten, že je to jen hra. Můžeš dosáhnout čeho chceš velmi rychle. Jako v každé hře...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 11. 2006 22:49

je lepší střílet ve hře než doopravdy, je lepší závodit ve hře než doopravdy, je lepší mlátit se ve hře než doopravdy ... je lepší žít doopravdy než ve hře :wink:
Naposledy upravil Fuck8r dne 25. 11. 2006 08:49, celkově upraveno 1
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 24. 11. 2006 22:52

Ertefol: asi tak, navic Sims je neco jako hra na boha, stejne jako mnoho dalsich her... jenze tam kde se jinde kontroluji narody a armady, tady se kontroluji rodiny a jednotlivci... jenze vysvetlovat to FPS-vrahounum da praci...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2006 23:36

Já jsem taky takový FPS-vrahoun (zbožňuju Flashpoint), ale dokážu pochopit vkus jiných a je mi jedno co kdo hraje... takže asi tak :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 25. 11. 2006 00:15

Ertefol: ne, ne, Flashpoint se nepocita, to je neco uplne jine :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 11. 2006 20:12

Fuck8re a myslíš že se každému v reálu podaří vydělávat miliony, postavit si vilu, mít to nejlepší zaměstnání, mít tu nejhezčí ženskou a tak dál??Prostě jde o hru a ta je zábavná
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 11. 2006 11:01

PSK: no tomu kdo sedí doma jako trouba u simíků určitě ne :P
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2006 08:57

Fuck8r píše:PSK: no tomu kdo sedí doma jako trouba u simíků určitě ne :PP/quote]

Jo, tak v tomhle máš rozhodně pravdu. Ale v životě, narozdíl od Sims si taky nemůžu třeba dělat všechno, co mě napadne.
Navíc je to taková moderní verze hraní s panenkama. Prostě jako každá hra přináší něco, co si ve skutečnosti užít němůžeš. Však si to zahraj a uvidíš (uznávám, je to nuda, ale... :wink: )
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 23. 2. 2007 22:45

No já být ředitel EA tak to udělám stejně a postavim si vilu v Karibiku :mrgreen:
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků