IL 2 Sturmovik

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2009 08:50

Tak to nevím, jestli ho maj v obchodě...

Včera jsem stíhal jednoho Messouna, sypal jsem to do něj, co to šlo, ale nechtěl jít k zemi... No a pak to vzal mezi dvěma stromy a tam jsem se já s menším letadlem (I-153) nějak netrefil :-) Náladu mi spravilo, že ten hajzl se rozsekal asi o 20 metrů dál o jiný strom :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 4. 2009 13:11

No SCobra, vyměkknul jsem a koupil si si jen Blue IL Komplet + nový Score viz Hry v mágách, konečně ho zase nabušili dle mého gusta, he : k Velikonocům. Tož jdu létat a Padat...důchodce Marcel od Zvonu...(HE a ušetřil 50,- na flákotu Udzeného...).Edit: To jsem zase včera blbnul...při dělání místa mi odešel Wizard?! Prostě něco nedokončil a já myslel , že někde po Ubi něco zbylo, he a straší to tam, až když jsem zkusil něco jinýho, potvrdilo se , že ne,...dal jsem to k ledu a pak to blbnout přestalo-,,po Tvrďáku.,,! 2 hodiny v čudu, ale huž zase Lítám a padááám...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2011 13:48

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 15. 1. 2011 20:52

Konečně ? Prý hlavní designer Oleg Maddox prohlásil že jde opět o únik a datum vydání není vůbec jisté. Krom toho to nevypadá moc hezky, nic z čeho by lidem spadla čelist, jako by se grafika posunula od doby šturmovika jen o malilinký kousíček. Požáry a výbuchy vypadají zastarale (srovnej třeba s Crysis), panáci taky, textury v nízkém rozlišení, modely nejsou moc propracované, vypadá to že model poškození je opět generický a ne dynamický... Dle mého názoru je tahle hra už víc než fraška, takový Duke Nukem Forever leteckých simulátorů,do fotoreality to má hodně daleko a starý šturmovik je z toho cítit na sto honů. Jediná krátká upoutávka na Fligh ! od MS ve mě vyvolala víc očekávání než tohle... Všechny hry se za deset let posunuly téměř k fotorealitě (viz autíčka) ale tohle je děs běs...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2011 22:15

Vzhledem k tomu, že to video je z nějaké ranné verze... A plastické baráčky s takovýmihle detaily jsi viděl naposledy kde?

A i kdyby to byl jen lehce vylepšený Sturmovik, žádný jiný takový simulátor na trhu není...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 16. 1. 2011 20:39

A co rise of flight ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 1. 2011 20:45

To je ale první světová :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clone9cz 15. 2. 2011 20:33

PC píše:Konečně ? Prý hlavní designer Oleg Maddox prohlásil že jde opět o únik a datum vydání není vůbec jisté. Krom toho to nevypadá moc hezky, nic z čeho by lidem spadla čelist, jako by se grafika posunula od doby šturmovika jen o malilinký kousíček. Požáry a výbuchy vypadají zastarale (srovnej třeba s Crysis), panáci taky, textury v nízkém rozlišení, modely nejsou moc propracované, vypadá to že model poškození je opět generický a ne dynamický... Dle mého názoru je tahle hra už víc než fraška, takový Duke Nukem Forever leteckých simulátorů,do fotoreality to má hodně daleko a starý šturmovik je z toho cítit na sto honů. Jediná krátká upoutávka na Fligh ! od MS ve mě vyvolala víc očekávání než tohle... Všechny hry se za deset let posunuly téměř k fotorealitě (viz autíčka) ale tohle je děs běs...

A ty si kdo ?
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 2. 2011 22:55

Náš PC ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 12. 5. 2011 20:29

Ve "čti mě" jsem našel možnost změny fotografie, přepsáním stávající fotky photo.bmp v "DGen" za mnou požadovanou, ale nějak se mi to nedaří. Kde by mohl být problém? Díky
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 5. 7. 2017 12:51

SCobra píše:To je ale první světová :-)


A to je snad nějakej problém? Tak zkrátka nebudeš mít padák, ani přídavný pancéřování, no bóže... ;-)
Zato dostaneš fajnovej revolver :-D
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků