Simulátorový pravěk

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 19. 4. 2005 09:42

Pamatujete si ještě na prastaré tituly, jako F-19, F-117, Retaliator, Chuck Yager's Air Combat a podobné? Pokud jsem nezmíníl některou klasiku, klidně ji přidejte i se zajímavými momenty.

Moje nejoblíbenější bylo přistávání v F-19, kde člověk mohl přistát jako Harrier, stačilo jen zastavit ve vzduchu nad základnou a vhodně klesat. Pravda, když se to po delší misi nepovedlo, tak bomby lítaly všude kolem :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Travis 20. 4. 2005 12:23

Retaliator byl super. s F117 jsem se taky nalítal dost, i s Chuckem. Nejvíc jsem se ale vyblbnul s Commanchem a s Strike Commanderem, který byl ve své době (řekl bych) hodně nedoceněný.
Travis
First Blood

Odeslat příspěvekod adams 24. 6. 2005 00:28

comanche nebyl simulátor :D

SWOTL, Red Baron, Aces of the pacific, Aces over Europe.. vzpomínáme.
-
adams
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 12. 10. 2005 20:37

Jo jo F-19, pamatuji si na její pištění ze systémového repráčku. Když jsem si ji stáhl před cca. dvama roky tak už se mi ji nepovedlo ani nahodit :( Škoda :/ Trochu paradoxní je že jsem tohle éro nikdy neexistovalo, byl to jen humbuk spuštěný modelem firmy testor, mám tušení že v měřítku 1/48. Jeho 1/72 zmenšenina se ale prodává dodnes pod značkou Italeri.
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 10. 2005 20:42

Retaliatora a F-117 jsme pařili na gymplu.To byla paráda.
2PC:F-19 nikdy nelítala,to máš pravdu,ale YF-19(což je označení zkušebního předvýrobního kusu)byly dva nebo tři kusy postaveny a ty lítaly.Jenože Italerka to hned hodila jako F-19 na pulty.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 12. 10. 2005 20:42

Falcon, TFX. TFX měl naprosto úžasné krabicové provedení včetně rozsáhlého manuálu. Jediné, co měl poněkud nedořešené, byla střelba, balistická křivka byla na můj vkus až příliš balistická, takže šly střely po pěti až deseti metrech k zemi.
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Příjmení a jméno 23. 10. 2005 18:19

Dneska se dá většina stáhnout na http://www.the-underdogs.org. Já jsem u kamaráda hrával Aces over Europe. Pořád jsem s Messerschmittem pikoval do země. Blbě se to odhadovalo. Druhý byl spíš na modernu, tak tak jsem lítal Flankera 1 (toho mám jako originálku :-)), Hinda a super Fighters Anthology, co se občas ještě hraje na netu.
Naposledy upravil Příjmení a jméno dne 25. 10. 2005 20:00, celkově upraveno 1
Check your six!

Linux je nejlepší operační systém. Za ty peníze. :-D
Příjmení a jméno
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 23. 10. 2005 20:28

No jasně, Yager byl super a taky jsem hrál některý z těch F117, F15 , už nevím který to byl, ale nejlepší na tom bylo, že jsem to hrát u taťky v práci u vojáků na řízení letového provozu na 21" CRT a pamatuju si, že jsem doletěl až nad československo a zničil tam nepřátelský radar České Budějovice. To mě dost pobavilo. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 24. 10. 2005 12:31

[quote="Petr Kolář"tPamatujete si ještě na prastaré tituly, jako kb]F-19[/b], F-117, Retaliator, Chuck Yager's Air Combat a podobné? Pokud jsem nezmíníl některou klasiku, klidně ji přidejte i se zajímavými momenty.

Moje nejoblíbenější bylo přistávání v F-19, kde člověk mohl přistát jako Harrier, stačilo jen zastavit ve vzduchu nad základnou a vhodně klesat. Pravda, když se to po delší misi nepovedlo, tak bomby lítaly všude kolem :twisted: /quote]

PHE! tomu říkáte pravěk ?

A co ACE,

Obrázek

ATF,

Obrázek

nebo FIGHTER BOMBER pro C64, nebo SINCLAIR ?

Obrázek

To byl pravěk. Ďábelský COMMODORE 64 s rychlostí procesoru 1MHz rozhýbal vektorovou grafiku ve FIGHTER BOMBERu rychlostí 1 snímek za 5 vteřin, a už se letělo bombardovat. Panebože to už snad ani neni pravda, že jsem tenkrát FB dohrál :D .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 24. 10. 2005 12:37

A pak jsem miloval GUNSHIP a GUNSHIP2000 na AMIZE (vrtulníkový simulátor).

Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 10. 2005 15:51

Eso Rimmer píše:No jasně, Yager byl super a taky jsem hrál některý z těch F117, F15 , už nevím který to byl, ale nejlepší na tom bylo, že jsem to hrát u taťky v práci u vojáků na řízení letového provozu na 21" CRT a pamatuju si, že jsem doletěl až nad československo a zničil tam nepřátelský radar České Budějovice. To mě dost pobavilo. :):/quote]

Jo a taky byl jeden v Brně jenom se to tam jmenovalo Bruno a na obtížnost zelenáč,tam šlo přistát a jezdit po ulicích.To byla moje první návštěva Brna :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 28. 5. 2006 02:58

pchéé, na C64 jsem smažíval jak o život TOP GUN, ACE, ACE2. Spitfire,
Dam Busters, Combat lynx, a jak se doháje jmenovala ta věc s mosquitem.. jo, Ace of Aces, F-14 tomcat, space shuttle.. ještě něco :D?

C64 4ever 8)
-
adams
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 27. 6. 2006 19:41

Proč mi F-19 a F-117 nejdou zpustit?Mám počítač s Dosem,je to starý šunt na staré šuntské hry...,neví o tom někdo něco?
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazikcomp 26. 7. 2006 18:00

kanonovy souboje f16 vs mig21 ve strike comandru naprosto super a clovek usetril tisice za rakety :))
mrazikcomp
First Blood

Odeslat příspěvekod mrazikcomp 26. 7. 2006 18:04

Veverka píše:Proč mi F-19 a F-117 nejdou zpustit?Mám počítač s Dosem,je to starý šunt na staré šuntské hry...,neví o tom někdo něco?n/quote]


jestli nemas nejak blbe udelanej config.sys a autoexec.bat? f117 mi maka furt i na amd jen spoustim spomalovaci program a zadavam 1% vykonu :)) f19 uz sem asi nekde potratil :( f15 II mam original 3,5" , f15 III uz na trech originalnich 3,5" a TFX na orig CD!
mrazikcomp
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků