Kamionové simulátory

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod techseaman 13. 1. 2014 11:41

tak som si pred mesiacom kupil datadisk k ETS2 Going eastern a veru je podareny. tie detaily ma tiez potesili (asi najviac technika z druhej svetovej vojny pri ceste z Kosic do Polska). Len donovaly mi prisli trochu "odflaknute", ale inak super chodit aj po rodnej krajine :) a patch 1.7. odstranil dost chyb krasy (najvyuzivanejsie je rychlost nad 90km/h), dal som si tam aj par modov (napr realne benzinky a navesy) a hned to vyzera realnejsie. spokojnost :)
techseaman
First Blood

Odeslat příspěvekod Veverka 22. 2. 2014 13:54

Hrál někdo z vás ten Wolrd Truck Simulátor?
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 3. 2016 23:41

Tak jsem zkusil American Truck Simulator a jsem z toho docela nadšenej. Pěknej skok od Long Haulu.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod christian 6. 3. 2016 12:57

Akorát je škoda, že je zatím ta mapa tak malá..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 3. 2016 13:36

Já čekám na nějakou pěknou slevovou akci :D
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 3. 2016 15:33

Jak tam fungujou ty pokuty? Jízda na červenou je pokutovaná vždy (dejme tomu, že jsou u každýho semaforu kamery), ale nehody a rychlost? Rychlost by snad měla být pokutovaná jen tam, kde je měření rychlosti nebo SNB poblíž.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 3. 2016 18:26

Má to ten stejný neduh jako ETS2. Nejde zapnout AA a všechno je naprosto nechutně zubaté, až z toho bolí oči :( U ETS2 jsem něco zapl přes ovladače ale pořád to není ono :/
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod techseaman 7. 3. 2016 12:20

V ETS2 sa pokute na cervenu viete vyhnut, ak pojdete okolo semafora v protismere (a nie, nedostanete pokutu za protismer, ak tam nebudete dlho). A co je "AA"?
techseaman
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 3. 2016 14:08

Ve hře je jen nějaký nanicovatý MLAA, já si radši aktivovat v ovladači FXAA, příjde mi lepši. MSAA není ani ve hře a ani vynucený v ovladači nejde.

AA je antialiasing.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mmmjack 7. 3. 2016 23:35

tak to s tema rychlostma a nehodama a pokutama bylo uz v ets 2, dokonaly svet bez prestupku asi?! - Minority report hadra
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 3. 2016 11:42

Na Zingu jsem dal na tuhle hru svou recenzi, tak třeba mrkněte.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 3. 2016 12:14

Proč sem nedáš odkaz, abysme to nemuseli hledat?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2016 16:17

Lol ty jsi vůl s tou zbraní :-D

Jinak nevím, moc se s tebou neshodnu. Pokud vím, tak ten engine dělali od píky a relativně nedávno, takže ho teď budou ždímat hodně dlouho. Srovnávat to s GTA5 s monstrem typu Rockstar v zádech mi připadá nepatřičný. Barvy jsou sice možná trochu živější, než by bylo zdrávo, ale nic tragickýho. A MSAA se ti povedlo vynutit? MLAA ve hře rozmazává moc, takže jsem to nechal na ovladačovým FXAA. A teda úplně naplno to s GTX560 nedám. Detaily zrcátek na max jsou celkem žrout.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Mně třeba připadá pitomý, že sjezdy z dálnic jsou všechny skoro na chlup stejný. Vypadá to uměle.

-- 13. 3. 2016 15:18 --

Jo PC, když jsi ten amerikanofil, znáš web radiodixie.cz? Tam bývají fajn články.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 13. 3. 2016 16:48

Řekl bych že engine je stejný jako u ETS 2 a ten není už nový.
Myslel jsem to tak že to vypadá jako GTA a není to fotorealistické, jako jiné automobilové hry. Abys při pohledu na screenshot pochyboval jestli to je fotka nebo grafika. U simulátorů osobních aut už tahle fotorealita je.

Znám.

Sjezdy jsou stejné i v ETS 2.
PoliceCollector
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor