Který vesmírný simulátor nejlepší

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod svaatas 12. 1. 2011 02:33

Zdravim vsechny. Ja jsem take uz nekolik let velky fanousek Vesmiru a Sci-Fi obecne. A mel bych na vas prosbicku. Tyto simulatory me spise pripadaji jako letani se stihackou na PS 1 :-) Nemam moc rad male nevykone lode. Takze shanim neco jako je hra STKA (Star Trek Klindon Academy) kterou jiz hraji 10 let. Obdivuji na te hre navaznost na film Star Trek a take velikost a silu lodi. Suprove ovladani a mnoho moznosti a funkci. Proto shanim podobnou hru v nejake novejsi verzi a s vice moznostma. Byl bych rad za funkce jako stity, podsvetelny pohon, nejaky nadsvetelny pohon (warp, hyperpohon atd..) nekolik moznych zbrani, opravovani, dale funkce jako sensory, ECM atd... Dale by me vyhovovalo moznost mit svoji flotilu. Predem vsem velice dekuji za pomoc.
svaatas
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 1. 2011 09:25

Starfleet Command a Bridge Commander... Obojí taky ze Star Treku. A nebo série Battlecruiser...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rexeos 4. 4. 2011 00:56

Zdravím všechny piloty!
Mohl by někdo prosím doporučit vesmírný simulátor ve stylu massive multiplayer PvP, kde by proti sobe bojovaly guildy apod. Anebo simulátor, kde by v bojích lítaly letky čítající třeba 6vs6 vesmírných stíhaček?
Hratelně bych si hru představoval ve stylu x-wing nebo conflict freespace? Naposledy jsem hrál právě zmiňovaný Conflict Freespace a byla to paráda :) a kdyby něco takového bylo v PvP - bááájo :).
Děkuji
Rexeos
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 4. 2011 08:52

Eve Online ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 4. 4. 2011 09:24

Ale to nie je simulátor ale skôr vesmírna klikačka...
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 4. 2011 09:27

Nic lepšího není...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rexeos 4. 4. 2011 18:04

Ahoj! Dekuju za tip .)
Hraju EVE Online 14 denni trial. Vypada to moc dobre, ted si davam Agenta Military ukoly.
Ale nejak mne u toho chybi ten joystick. Asi prece jenom bych dal prednost vesmirne akci s kniplem v ruce. Vite o necem takovem?
ps: nasel jsem tuto stranku http://www.hard-light.net - je ke hre FreeSpace 2 - nové mapy, nová grafika a dle názorů, pak jsou mise atp velmi povedene, dam tomu take sanci .)
http://www.youtube.com/watch?v=xhAR8rWPluQ
Rexeos
First Blood

Odeslat příspěvekod TestSubject 27. 2. 2012 20:50

Zdravím všechny,
škoda že EVE online není gratis ale ten free trial zkusím asi taky.
Jinak co říkáte třeba na Black Prophecy, Freelancer nebo Star Trek online? Hledám ani ne tak simulátor jako vesmírnou multiplayer akci jak píše Rexeos akorát s RPG prvky, upgradování lodí, souboje, úkoly.. Z těchto jsem zkoušel zatím jen Black Prophecy loni v srpnu, ale přišla mi taková nedodělaná, hlavně ty dlouhé nahrávací časy s černou obrazovkou, to bylo dost otravné, jinak se mi docela líbila. Měli by jste nějaký tip? Díky
TestSubject
First Blood

Odeslat příspěvekod VinceCZ 27. 2. 2012 20:59

Star Trek online mě dostal, je to super hra. Baví mě mnohem víc než The Old Republic.
It’s not personal… It’s strictly business.
VinceCZ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 27. 2. 2012 21:03

TestSubject: Ten Freelancer by se ti mohl líbit.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 18. 3. 2012 14:03

Zanedlouho by měl vyjít novej Wing Commander a zatím to vypadá luxusně (sice indie, ale vypadá to fakt na dlouhý noci s joystickem)
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alikonry 23. 10. 2013 14:02

Prosím o radu, hledám vesmírný simulátor ( ne střílečku ), s volností létání, ne tak omezený jako je serie X. Poradíte mi někdo?
alikonry
First Blood

Odeslat příspěvekod sohun 30. 11. 2013 14:25

Zkus starší Freelancer a nebo si počkej na projekt Chrise Robertse Star Citizen pro více informaci mrkni sem http://starcitizen.cz/AboutSC.aspx
sohun
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků