Který vesmírný simulátor nejlepší

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod n.martina 10. 9. 2009 09:59

Poradí mi někdo opravdu dobrý vesmírný simulátor? Nepotřebuji tam žádné extra střílečky,
ale pěkně vymodelovaný vesmír, možnost pohybovat se i po planetách-přistávat na nich atp.
Objevila jsem Evochron Legends. To se mi moc líbilo, je ještě nějaký stejného ražení nebo ještě lepší?
Děkuji :-)
n.martina
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 9. 2009 10:06

Co to je? A proč to nikdo nerecenzoval? Vesmírných simulátorů je dneska jak šafránu, všimnou si každý přiblblý FPSky, ale na takovýhle hry kašlou...

Z novějších třeba X3... Ze starších Tachyon, Freespace, Freelancer, X a X2, Echelon...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 9. 2009 11:10

Ahoj Martino n., snažil jsem se rozhlédnout, no vzhledem k všeobecné Sahaře i v této oblasti Ti doporučuji např. stránky-porse.cz-vesmírné simulátory a stg...
+ starší věci, kam sem zarazil krompáček a narazil třeba na: Drift:w.w.c.,Freelancer, Starlancer, Imperium Galaktika I. a II., Galaktik Emp.,
ORB, Star Wars:Emp. et War, StarWolfes I.+ II., X-Wing Aliance, X2-T.K.hreat, X-Beyound the Frontier...opravdu se toho moc v tomto chlívku neurodilo...lze vzít zavděk i SW: Rogue , Echelonem a Yagerem či dokonce KOTORem 1.a 2., taková je tu bída...Hvězdný Tulák Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n.martina 10. 9. 2009 11:47

Děkuji za tipy. Jinak Evochron samozřejmě recenze má. Hry je několik dílů. Poslední jsou Evochron Renegades a Evochron Legends. Díly před tím se jmenovaly Evochron a Evochron Alliance. Hry jsou na stránkách http://pc.hrej.cz/hry/simulator/vesmirn ... renegades/
to je info o hře
http://starwraith3dgames.home.att.net/go.htm - stránky výrobce
n.martina
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 9. 2009 11:50

No právěže jsem žádný recenze nenašel... Ale vypadá to skoro jako Starwolfs - tedy nic moc...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n.martina 10. 9. 2009 12:36

Stobra: Strarwolfs neznám. Zatím jsem žádný vesmírný simulátor neviděla,tak se mi Evochron líbí tady ještě jeden odkaz http://www.recenze-her.cz/evochron-legends. Já si prohlédnu ještě ty další simulátory, které se tu v diskusi uvádějí a uvidím, jestli bude nějaký hezčí.
n.martina
First Blood

Odeslat příspěvekod PC 10. 9. 2009 12:44

X2 se dá koupit za 37Kč z ábíčka a i přes to že to je už starší kus to vypadá velice ale velice pěkně...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2009 12:46

Nebo zkus Tarr Chronicles nebo Tomorrow War, ale najdi si recenze. Nebo Space Force: Rogue Universe, někde je i demo, ale nepochopil jsem ovládání, ikdyž grafika byla hodně pěkná.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 9. 2009 12:58

SpaceForce jsem myslel, ne Starwolfs... To ani nemá cenu kupovat... Ovládání jsem sice pochopil, ale hraje se to strašně blbě - je to takový Oblivion ve vesmíru, ne tak dobře zpracovaný jako Xko...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n.martina 10. 9. 2009 14:08

Ta X3 fakt taky nevypadá špatně. Tak ji také vyzkouším. Je i v češtině?
n.martina
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 10. 9. 2009 15:23

Pak taky Darkstar One (nejede na 64 bit systemech) moc hezka grafika a ma to i celkem dobrej pribeh.
A co se tyce X3 tak ceska verze existuje http://www.hypermax.cz/x3/ ale datadisk X3 Terran Conflict cesky neni.Pokud budes hrat X3 Reunion tak si urcite postahuj vsechny patche,pridavaji tam plno novych veci,pocestene patche najdes na strankach hypemaxu.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 9. 2009 18:18

Teď je na Gog.com k dispozici Incoming a Incoming Forces za krásných 6 dolarů ;-) Taky slušná hra.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 10. 9. 2009 22:18

Vesmírný simulátory mě vždycky míjely, tak jsem si řekl, že zkusím demo X3: Reunion. Problém je, že mi tragicky padá. Vždycky po pár minutách (někdy vteřinách) mi spadne s chybovou hláškou (jen obecná=program provedl neplatnou operaci blablabla) a už ani nejde spustit. Pomůže jen reinstalace. Setkal se s tím někdo? Podobný zvěrstva dělá i plná verze?:)

Jinak graficky to vypadá parádně.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n.martina 11. 9. 2009 09:13

Tak jsem tu X3 zkoušela stáhnout,ale ty dema jsou hrozně velký. Stahování je tak na půl dne.
A jak se vlastně nakupuje z ciziny? Taky už jsem o tom přemýšlela, ale nechci po netu platit žádnou kartou.
n.martina
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 11. 9. 2009 09:16

Tak to bude trochu problém. Nebo někuho ukecej, ať Ti to koupí. Že SCobro ;-)
Reunion je za necelých 5 liber http://www.game.co.uk/PC/Flight/Futuris ... r-Edition/ (jsem na to před chvíli koukal...náhoda)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků