Který vesmírný simulátor nejlepší

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 18:55

Na takovou vykopávku už jsem dost zmlsanej:-D. Navíc je tu celkem slušnej tutorial.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 9. 2009 18:57

Zkus si pustit trojku :D Ze začátku jsem byl naprosto ztracenej :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 19:00

Trojku možná zkusím. Ale musím zjistit, zda mi nebude vyvádět podobný zvrhlosti jako demo, a taky jestli mi pojede v použitelným frameratu...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 19:02

btw: Daj se tyhle hry hrát na myši a klávesnici, nebo je ztráta času to zkoušet a bez joysticku se člověk v pozdějších fázích nehne?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 9. 2009 19:04

Já to hrál na klávesnici a myši úplně v pohodě... Skoro bych řekl, že je to tak lepší - myš je citlivější a rychlejší a klávesnice má dost tlačítek :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 20:18

To je podivný.Splnil jsem první misi, dokonce mi nějaká moje nadřízená řekla, ať zkusím něco nakoupit a pak prodat, ale ono nakupování mi jaksi nefunguje. Když se pokusím koupit třeba řízek nebo cokoli, řekne mi to "neprodal jste zásoby", v angličtině "resources are not sold". Přitom prachů mám jak šlupek a loď prázdnou.:-(
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 9. 2009 20:19

A neříkala ti, že máš koupit něco konkrétního? Už si to moc nepamatuju...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 20:22

Řekla mi, ať koupím energetický články nebo maso z nějakýho zvířete. Maso v tý továrně vůbec nebylo, ale články jo...přesto mi nešly koupit:(.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 9. 2009 20:26

Že by bug?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 20:35

Možná:(. Tady měl někdo stejnej problém...
http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 3c9eb3437a

edit: Aha, tak jsem asi dement, zkusím to tam prošmejdit ještě jinde:
http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=164036
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n.martina 11. 9. 2009 22:53

Marcel Kudlvasr píše:No Martino, jestli opravdu na Evochronech je možnost pohybu a činnost na planetách kompletní, pak asi žádnej druhej projekt SIM/STG ve vesmíru nenajdeš, bohužel, včetně tý X3-Reunion...Vše ostatní je víc v Prostoru a na bázích, než na planetách.
Hvězdnej Tulák Marcel od Zvonu

Nevím přesně jak moc se tam dá na planetách pohybovat, zatím jsem jen trénovala a přistála tam v nějakým kukuřičným poli a kus ode mně bylo město. Ele ve hře se mi to nepodařilo, protože to neumím pořádně ovládat.
n.martina
First Blood

Odeslat příspěvekod n.martina 11. 9. 2009 23:07

Tak stahuju X3 z Bonuswebu. Už asi hodinu a ještě necelé 4 budu. Ale mám obavy,že mi simulátory budou nanic. Mám sehnané vyřazené PC Dell Precision 340, procesor 2,4 GHz ALE je tam jen 216 Ram paměť. Mysleli jsme,že půjde zvětšit. Jenže to má jakési RIMM paměťové moduly a ty už se prý nevyrábí. Na netu jsem nějaké našla,ale jsou potvory pěkně drahé. Tak asi začnu chodit do planetária nebo se vrátím k Celestii.Znáte Celestii? To je také simulátor vesmíru.Ale ne hra. Spíš bych to ale nazvala astronomickým simulátorem Také je pěkný.
n.martina
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2009 23:34

Uh, co máš na tom kompu za systém? Windows 98?:-o
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n.martina 12. 9. 2009 00:03

Ne XP Home Ed. Ale už se to asi stáhlo. Jen to blbě hlásilo čas. :-)
n.martina
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 12. 9. 2009 01:02

Provozovat XP na škatuli s 200MB RAM musí bejt samo o sobě víc frustrující než ten nejobtížnější a nejkomplexnější vesmírnej simulátor:-D.

Jinak na bonuswebu je i benchmark X2, má jen něco kolem 40MB, tak můžeš vyzkoušet, jakej máš framerate...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků