Nový WW-I simulátor...

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 14. 7. 2009 22:43

http://combatace.com/index.php?category ... 6cb91d23c4

Kéž by to někdo u nás vydal... Vypadá to více než pěkně a poslední možnost jak si zalétat s dvouplošníky byl krom dnes už slavného a legendárního Red Barona 3D neméně výtečný Flying Corps... Pro mě má první světová válka své neodolatné kouzlo, pomalé,křehké dvouplošníky, souboj na život a na smrt, urputné souboje a vyrovnaný počet sestřelů na obou stranách. Navíc člověk může létat bez výčitek i za Němce,protože na rozdíl od druhé světové války bojovali za svého císaře a vlast a nikoliv za rasově vyčištěnou Evropu, nadvládu panské rasy a Führera.

Není nic lepšího než se přiblížit zezadu k nepříteli a často jediným kulometem ráže 7.7mm mu pod zadkem udělat z éroplánu tříšťky... On na oplátku může udělat to samé vám a protože nemáte padáky a pancíř tak jste mrtví. Ten kdo kdysi četl Bigglese od velbloudích stíhaček ví o čem mluvím... Pokud je však pro vás Camel jen značka cigaret jděte o dům dál, ideálně do konzolové sekce...

Hurá našel jsem to - nebo je to něco jiného ??? rise of flight the first great air war-obrázky vypadají skvěle !
Naposledy upravil PC dne 14. 7. 2009 23:09, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 7. 2009 22:53

Zkus radši Steam nebo anglické obchody. Je to levnější a nemusíš se stresovat :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 14. 7. 2009 23:01

Nemáám internetovou kartu....
Chtělo by to demíčko...
rise of flight the first great air war
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 7. 2009 07:25

Vypadá to jak modifikace pro Sturmovika :-)

Stejně to nechápu... Se rozplýváš nad každým simulátorem a pak je ani jako simulátory nehraješ... Vždyť tobě by bohatě stačila jakákoliv arkáda :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 15. 7. 2009 12:52

Jak co...

Rise of Flight určitě není modifikace pro šturmovika...

Na trhu mi chybí simulátor typu european air war. To byla hodně stylová záležitost a tu sem hrál na full real.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků