MechWarrior 5 + celá série

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 9. 7. 2009 11:44

http://www.doupe.cz/Novy-MechWarrior-st ... fault.aspx
Tak že bychom se konečně po těch letech dočkali plnohodnotného nástupce? Po dlouhé době jsem napnutý jako kšandy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 9. 7. 2009 13:01

Tak a už je to venku oficiálně, juché! :D
http://www.doupe.cz/Novy-MechWarrior-of ... fault.aspx
http://www.eurogamer.cz/articles/mechwarrior-potvrzen
Co jsem viděl to video, tak to vypadá, že to bude i hratelné a na tom Unreal enginu to bude vypadat víc než dobře. :-P
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 7. 2009 14:41

Nejen, že by pan Burian potřeboval za zadkem češtináře, ale taky překladatele :-) Lepší rovnou kliknout na zdroj a článkem na Doupě.cz se vůbec nezabývat...

Doufejme tedy, že je překlad pana Buriana mimo a autoři ve skutečnosti nezůstanou jen u čtyřech mechů s tím, že bude hráč vázaný na jednoho.

Mimochodem, vázání pilota na jednu třídu mechů bylo už v Mechcommanderovi 2 (volitelné). Takže nic nového pod sluncem.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 7. 2009 20:38

Tak podle toho traileru vcelku nic moc :( Čekal jsem, kdy se ten barák sesype, ale evidentně ho rakety jen poškodí a nic víc s ním neudělají.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 7. 2009 20:47

Jsou teprve na začátku ;-) Ale taky mi demolice budov dřív chyběly (ve trojce byly, aspoň zjednodušený).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 7. 2009 20:50

Tak jako jasně, ale podle mě je celkem zásadní, jestli se ti sesype krytí, nebo ne :) Takhle z toho bude střílečka, kdy místo stěn budou baráčky.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 7. 2009 20:56

No a co byly předchozí dily? :-) Tam šlo úplně o něco jinýho (o ty Mechy, který nikde jinde nebyly, o rozmanitost prostředí, konfigurací...).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 7. 2009 06:07

...kradení lepšího vybavení, bránění MFB..., jestli to nebude propadák jako 4ka, tak se hodně těším.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 7. 2009 07:04

Co se ti nelíbilo na čtyřce? :-) Mercenaries byly náhodou super.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 7. 2009 07:07

Nějak mi neseděla grafika a hlavně ovládání. Děsně mi vadilo, že se mech automaticky nezastavil, když jsem pustil šipku dopředu :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 7. 2009 07:19

Tak jsem zkouknul ten filmeček a musím říct, že mi to hooodně připomíná intro z Mech3, sice daleko lépe zpracované, ale bohužel o ničem. Postrádá to celkové napětí a to nemluvím o intru ze 4ky, to bylo parádní...
Ale vadí mi ten Atlas s až moc lebkoidním kokpitem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 7. 2009 08:14

První jsem hrál čtyřku, takže jsem si na to zvyknul a nevadilo mi to. I když je pravda, že by bylo lepší, kdyby to fungovalo jako ve trojce. Ale upřímně, nepamtuju si, že bych někdy potřeboval mecha zastavit (pokud na to nebylo dost času), spíš jsem mnohdy chtěl, aby běžel rychleji ;-)

Ty máš furt něco :D Mě se takhle líbí.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 7. 2009 09:20

Jo, mám ;-) Taky mi ve 4 hodně chyběl Cauldron Born. S ním jsem přecházel prakticky celou 3ku a seděl mi ze všech nejvíc.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 7. 2009 09:28

Já měl nejradši Mad Cat Mk. II a Daishi :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 7. 2009 10:25

Daishi je na mně moc pomalé a do MadCatu mi věčně chyběly rakety :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků