The sims 3

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bohemka 25. 6. 2009 21:40

Let´s talk about this game...

zatim jsem hrál jenom chvilku, ale je vidět velkej pokrok oproti dvojce... a dle mého názoru tím správným směrem... je tam spousta věcí navíc, hromada nových možností a přitom mi to nepřijde přeplácaný... jako hra na odreagování velmi dobrá...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 25. 6. 2009 21:49

Chtěl bych vědět, hra je omezená ve smyslu jedna postava/rodina jedno město? Protože jsem nepřišel na způsob, jak nastěhovat svého simíka do města kde ho má ségra. Ve dvojce to šlo a simíci se mohli klidně potkat. Tady to buď nejde nebo mi uniká nějaký čudlík.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 25. 6. 2009 21:53

tak to nevim... já sem zatim vytvořil pouze jednu osobu...
ale já sem to ani ve dvojce moc nevyužíval... jedině k tomu že sem si vytvořil pěknou holku s vybranym jménem a pak sem s ní začal chodit... :D
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 26. 6. 2009 01:19

Ešte si šetrím na zberateľskú edíciu... Chcel som si to kúpiť už od začiatku, čo ma ale naozaj presvečilo bol blog Alice and Kev: http://aliceandkev.wordpress.com/ . Čítajte a žasnite. :D

A ak neviete anglicky, ide o toto: Jeden týpek sa rozhodol urobiť príbeh zo života dvoch simov - bezdomovcov, agresívneho a nepriateľského Keva a jeho dcéry, dobráčky, ale smoliarky Alice. "Bezdomovectvo" docielil tak, že z ich domu urobil malý park s niekoľkými lavičkami, kde sa môžu maximálne tak vyspať. Teraz každý deň píše (a veľmi dobre) krátke posty z tažkého života týchto simov, pričom do ich správania zasahuje len minimálne. Pointa je, že je úžasné sledovať, čo všetko títo AI simovia dokážu sami zažiť. A je to lepšie ako dramatický seriál - zasmejete sa, no sú tam aj smutné momenty. :)

A najlepšie na tom je, že aj keď je to vlastne obrovska pozitívna reklama pre EA a The Sims 3, všetko je to autentické. Alebo aspoň to autor tvrdí.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 6. 2009 13:28

Dreamere nejde propojit více měst, ale myslím si, že každé město je dost velké a není to tak strašné že to nejde...přestěhovat simíka do jiného města jsem nezkoušel, ale kdoví jestli to vůbec půjde

Mě na té hře nejvíce štve, že když jedete třeba do kina, restaurace, nebo něco koupit, tak tam vaše postava vleze, ale nic nevidíte...vždyt už ve dvojce když jste přijeli do obchodu tak ste se tam procházeli, vybírali věci, zkoušeli oblečení a všechno šlo vidět co vaše postavička v obchodě dělá...tady nic
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 29. 10. 2009 19:10

Mam tam jednoho borce, kterej má přes 20 dětí :D , chudák se utopil a děckum nic neodkazal
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sopinko 21. 12. 2009 14:20

podla mna je The Sims 3 jednoducho velmi dobre spracovana (ci uz graficky alebo hratelne) hra. Grafika je super...Aj inovacie co urobili oproti The Sims 2 su super, paci sa mi tam aj moznost kupit vlastne auto a aj starnutie clenov rodiny......mozno by som trochu zmenil pohyb kamery po dome ale aj to sa da prezit....Podla mna je The Sims 3 velmi realisticky simulator a navyse dobre spracovany a hratelny....
sopinko
First Blood

Odeslat příspěvekod Dancek 5. 9. 2010 18:42

The sims 3, mě velice překvapil. I opravné patche, někdy přidají něco nového(nějaký pokyn), což svědčí o tom, že po nás zbytečně za každou cenu, netahají peníze. Akorát co mi chybí je pohled s očí simíka, a více domácností najednou.
Dancek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotti 22. 11. 2010 13:08

Ahoj,chtěl by jsem koupit dceři hru The Sims 2 a chtěl jsem se zeptat,jestli půjde na Windows 7.

Díky
gotti
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 11. 2010 13:29

Půjde... Ale záleží spíš na konfiguraci PC...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků