World War II Online: Battleground Europe

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod gotti 23. 6. 2008 14:47

Ahoj.chtěl by jsem si zahrát nějakou hru,kde řídíte tank ve 2.sv.válce.mělo by to být alespon trochu reálné,co se týče síly pancíře,typu tanku...díky
gotti
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 23. 6. 2008 14:50

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 1. 2. 2009 22:53

Osobně jsem zkoušel již zde uváděný Panzer Killer, poté Steel Fury: Kharkov 1942 a jako poslední mám prošpikovanou Operace Flashpoint.
Záleží do jaký míry máš rád reálnost a jak si náročný na grafiku. Já jsem toho názoru, že grafika nemusí být na 1 když to vyvažují jiný věci...

Panzer Killer:
Vůbec mi to nepřišlo jako simulátor, spíš jen taková oddechovka, u které jsme měl občas nervy :)
Grafika (na můj vkus) dostačující, vhledem k tomu, že jsem u toho nezůstal dlouho. Poku jsi zastáncem opravdu něčeho reálnějšího Panzer Killer asi ne.

Steel Fury: http://www.1game.cz/steel-fury-kharkov-1942-pc-p-14708.html
Toto vypadalo hodně slibně co do screenů i popisů, když jsem si tak prohlížel. Já ji měl celou v ruštině takže o to větší sranda a zkráceně bych to přirovnal k IL-2 Sturmovik. Velice super ale pro víkendové hráče moc nepoužitelné.

Operace Flashpoint: http://ofp.gamepark.cz/index.php?newlang=cze
Moje hodně oblíbená hra, jakože hry moc nehraju, tuhle bych zastával do roztrhání těla... Co od reálnosti, grafiky a funkčnosti je to asi nejlepší, v češtině + hra po síti nebo internetu jako posádka tanku, (když je řeč o tancích) se sluchátky a mikrofonem, výborný. Když k tomu přidám to, že je neskutečný množství módů, patchů, addonů - který už jsou i graficky i fyzikálně na lepší úrovni než první díly. A další nepřeberné množství všemožných věcí, je to asi nejlepší varianta.
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod clone9cz 4. 7. 2009 15:16

Gotti, pokud chces tankový simulátor z druhé světové války, tak nemusiš psát, aby to mělo být trochu reálné.

Předpokládám, že tě neuspokojí nic jiného než Player vs Player Massively Multiplayer Online First-Person Shooter Real-Time Strategy Role-Playing Game - tedy Real-world Simulations na území o rozloze větší jak 50000km čtverečních v prostředí a s účastí pozemních leteckých a námořních armád.

Obrázek

Tedy simulátor, jehož damage log vypadá alespoň takhle !

Kompletní zkrácený damage log zničená Panharda StuGem IIIB najdeš na World War II Online: Battleground Europe CZ






Model poškození

Výpočet jednoho 75mm APHE projektilu zasahujícího průzkumné vozidlo Panhard


  • Zásah a generování střepin z pancíře Panhardu
  • Průnik pancířem
  • Detonace projektilu
  • Tlaková vlna
  • Výsledek

Zásah a generování střepin z pancíře Panhardu

STUG 75mm APHE round hitting panhard right hull door at 714 m/s, Energy = 1 730 949 joules, thickness 14.00 mm at 7 deg
Střela zasáhla pravou stranu korby Panharda, pod úhlem 7° a rychlostí 714 metrů za sekundu, v místě, kde jsou 14mm tlusté vstupní dveře pro posádku. Okamžitá energie střely, při dopadu, byla 1 730 949 joulů.

STUG 75mm APHE fuse started, timer = 0.0010 seconds.
Spustila se česová roznětka, projektil exploduje za 1ms.

75mm APHE hits with 120746.653868 joules to right hull door.
Projektil předává pancíři 120 746 joulů energie.

STUG 75mm APHE spalling 46 pieces of right hull door.
Z pancíře pravých dveří se generuje 46 střepin. (projektil zatím ještě nepronikl přes pancířové dveře)

Spall chunk(0) striking left side of hull of panhard at 803 m/s, Energy 641 joules, thickness 15.00 mm at 57 deg.
Spall chunk hits with 641.438818 joules to left side of hull.
Spall chunk(0) stopped in left side of hull, penetrated 0.00 mm, lost 803 m/s, speed now 0 m/s

Střepina 0 zasahuje levý pancíř (zevnitř) Panharda, pod úhlem 57° a rychlostí 803 m/s, v místě, kde je 15mm tlusté pancéřování. Předává pancíři 641.438818 joulů energie. Zastavuje se v levém pancíři trupu při proražení 0.00 mm tloušťky a ztráty veškeré rychlosti (803 m/s).

(dále se generuje 45 střepin, z nichž jsou vybrány jen ty zajímavější)

Spall chunk(3) Hits the 25mm ammo storage at 1244 m/s, Energy 1287 joules, thickness 3.00 mm at 0 deg
Damage was 1287.401488 joules to 25mm ammo storage.
Spall chunk(3) stopped in 25mm ammo storage(2) 0.01 mm, lost 1244 m/s, speed now 0 m/s


Střepina 3 zasahuje uskladnění munice v Panhardu pod úhlem 0°, rychlostí 1244 m/s a s energií 1287 joulů. Poškození uložiště 25mm náboju (2) je 1287.401488 joulů, střepina ztrácí veškerou energii za proniknutí 0,01 mm, výsledna rychlost je 0 m/s. (protokol neobsahuje, po zásahu střepiny 3, informace o explozi zasažené munice, k iniciaci tedy nedošlo)

Spall chunk(6) spalls from outside of armor.
Spall chunk(6) strikes the ground at 428 m/s

Střepina 6 letí do protisměru a zasahuje zem.

Spall chunk(7) Hits commander's legs at 1412 m/s, Energy 1833 joules, thickness 1.00 mm at 0 deg, t = 3054.615326 s
Střepina 7 zasahuje nohu velitele Panhardu.

Spall chunk(8) Hits commander's torso at 1437 m/s, Energy 1647 joules, thickness 1.20 mm at 0 deg
Střepina 8 zasahuje tělo velitele Panhardu.

Spall chunk(9) Lands in gunner's torso at 1546 m/s, Energy 93 joules, thickness 1.20 mm at 0 deg
Střepina 9 zasahuje tělo střelce Panhardu.

Spall chunk(36) hits transaxle at 445 m/s, Energy 102 joules, thickness 100.00 mm at 0 deg
Minscule damage of 101.949308 joules to transaxle.

Střepina 36 zasahuje nápravu Panharda. Poškození nestačí na zničení.
(v interiéru máme rozmetáno 45 střepin, jednu venku, z pravých vstupních dveří Panharda - nyní začíná pronikat samotný 75mm APHE projektil)


Průnik pancířem
STUG 75mm APHE penetrated right hull door 14.00 mm, lost 25 m/s, speed now 688 m/sPři průchodu pancířem pravých dveří ztrácí 25 m/s z rychlosti.

STUG 75mm APHE slamms into commander's legs at 688 m/s, Energy 1610203 joules, thickness 1.00 mm at 0 deg
A traumatic 4398.429960 joules to commander's legs.

Rychlostí 688 m/s zasahuje nohy velit .........
.......







PS: Operace Flashpoint jako tankový simulátor je trochu úlet, trochu dost úlet.
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 4. 7. 2009 15:36

clone9cz: Co to je prosím za hru?! Takovej damage log :shock: :shock: To ti počítá přímo hra, nebo kde to bereš? No, vypadá to zajímavě :-]
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clone9cz 4. 7. 2009 16:34

To počítá klient (logování bohužel nejde zapnout ani v BETA verzích), tahle konkrétní část je z 5 let staré expresivně zabarvené prezentace, kterou jsem ještě zkrátil.
.... prostě v ní psali, jak to střelec schytá 75mm projektilem do nohou a způsobí mu to smrtelné zranění, po "uplynutí" časované roznětky pak HE granát bouchne a rozstríkne ho po celém vnitřku a kdyby nebyl už mrtvej, tak mu způsobí smrtelné zranění tlaková vlna. :-[

World War II Online: Battleground Europe, nahoře jsem už uvedl i české stránky World War II Online: Battleground Europe CZ

Grafika není z nejpelších, na moderní exteriérovky už to nestačí, protože jede na 8 let upravovaném grafickém enginu (další verze 1.31 už snad bude mít UNITY 3D "dvojku"), zato atmosféra by se dala ... však se podívej sám
Battleground Europe World war II online Trailer (Youtube video)

Kdo kde ale viděl exteriérovku s mapou od Dusseldorfu, Metz, Reims, Verdun, Eindhoven, Antwerpy, Amiens až po Calais i s kusem Anglie :shock:

clone9cz


PS: Kdo by chtěl měsíční pozvánku zdarma, tak použijte kontakt na stránkých World War II Online: Battleground Europe CZ, kterých jsem autorem.
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 7. 2009 00:46

No Ahoj Clone, koukal jsem na stránky, no špatný to není , až na ten starší engine, pohyby a tak...mám tu plnou škatuli Stařin, které zahrnuji celou škálu těchhle válečných profesí a proto OF LINE, On line hraní bylo na mne přeci vždy trošku složitější a náročnější jak na komp , tak i na mojí hlavu , hlavně ten menežment, průchody skrz menu a katrama. Navíc jsem šavlička a univerzál a žádnej kanonefutr, he...a ta škatule není jedna , ale povícero, tož mám vystaráno: od tanků, přes komanda, po vrtule, trubky a hely...i pár shífů a submarine by se tu našlo...navíc tohle vyžaduje pravidelnou účast i ten příspěvek, he...serž Ogde od R.R., alias Marcel od Zvonu...a Brou.
No Gotti, ozvi se mi na SZ, a popovídáme konečně vo těch tankách...Marcel
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clone9cz 7. 7. 2009 14:22

Engine zatím full body nemá, a tak to na první pohled vypadá jak jějaká "bandlovka", ale na druhý už nikoliv, vzhledem k napumpování vnitřku ruznejma fíčurama, který jdou scriptovat snad jen v ARMA a ARMA2.

Není ale proč WWIIOL zatracovat, rok už se pracuje na novejch 3D modelech a v následující verzi 1.31 se na nás konečně chystá nový engine UNITY 3D II, dá se tedy předpokládat, že s příchodem 1.31 zmizí většina 8 let starejch 3D modelu.

Prakticky to ale přinese atraktivitu jen do pěchoty (close combat), neprátelskej tank na 800m bude vypadat určitě stejně jako se starym modelem, pouštět ho blíž asi nikdo nebude.
Pokud se tedy dá něco očekávat, tak je to téměř pravidelné upgradovaní každých 6-8 měsíců, jestě teda trikrát porazíme frantíky a pak se ozvi, jak se World War II online: Battleground Europe graficky změnila.

Gottimu jsem taky psal, jestě se nepřihlásil a až to udělá, tak asi bude zkoušet WWIIonline hádám.

Jinak předpokládám brzo po vydání a otestování UNITY 3D II obrovskou promo akci. Letos se totiž nic moc nekonalo a to nám minulo 8 výročí od spuštění prvního serveru "World War II online: Blitzkrieg" a 10 výročí od založení firmy Cornered Rat Software
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod clone9cz 12. 7. 2009 01:08

World War II Online: Battleground Europe CZ (Czech Panzer Abteilung video)

Doufám, že mi to nepřetížíte, jede to z web serveru s omezenou šířkou pásma, tak akorát na přehrávání jednoho videa.

Char B1 bis jde vyřadit Pz38(t) jen přez chladič a nebo z blízka do věže (do 150m), stejně tak Somua S35, která má stejnou věž APX4.

PanzerIIIh s 50mm kanónem je už jiné kafe, přesto se človek musí dostat alespoň na 500m, takže jeden z tanků dělá vždy návnadu - obvykle ten co je spatřen dříve.

Zásadní věcí je neprozradit se nepříteli, buď vůbec a nebo neprozradit skutečný počet tanků, které na něho číhají. Takže jakmile někdo z enemáků zastaví, aby slyšel odkud se na něj hrnou tanky, musí se zastavit taky, aby si myslel, že může bezpečně pokračovat, když vás teda zrovna nezahlídne optikou.

Zatím tam mám 3 videa 1vs1 a 2vs1, ale to je jen z toho důvodu, že je někdy obtížné prokázat zničení těžkejch a středních tanků zrovna Pz38(t), tankový kolony už čekaj nahraný na disku.
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 7. 2009 07:18

No Clone, to byla,,medvědí,,reklama, nevím, nevim povídala moje, he...Abych Ti pravdu řekl, mám lepší tanky v singlu,...to i ten Abrams 1 je lepší než tyhle plechofky,...Nic ve zlým. Když budeš chtít pár placek jsou u mne. No ozvi se mi na SZ, pokecáme o vývoji Tank Simu za Gold epoce, od ST Atari áž po Hubená léta. Ty dnešní arkáde tanky , taky nemusím. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 14. 9. 2009 08:50

clone9cz píše:PS: Operace Flashpoint jako tankový simulátor je trochu úlet, trochu dost úlet.


No myslím, že oproti tomu co jsem vypisoval, ani moc ne. Taky jsem to brla podle toho co jsem hrál. Takže zase, neplašit.
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 9. 2009 09:16

Klídek Voshi, Zakopni krumpáček a hledej dál, jinak se mi ozvi na SZ...protože v současnosti se toho od ,,vocelovejch Brouků,,moc nedočkáš?! Šaflička Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 7. 10. 2009 17:35

Pěkný, lepší než večerní TV, na televizi moc nejsem.

Marcel Kudlvasr píše:Klídek Voshi, Zakopni krumpáček a hledej dál, jinak se mi ozvi na SZ...protože v současnosti se toho od ,,vocelovejch Brouků,,moc nedočkáš?! Šaflička Marcel od Zvonu...
Není třeba, není moc čas na hraní, mám to vyplněné jinými aktivitami.
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod clone9cz 21. 11. 2009 01:53

Joj, já hlupák jsem na vás zapomněl, na stránkách mám už pár měsíců informace o plánovaném upgrade a nějaká ta videa a screeny z BETA verze World War II Online: Battleground Europe dohání technologický náskok (BETA Preview verze 1.31).

Do konce měsíce by už mohla být open beta. 8-D
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod letecz 23. 10. 2010 18:43

Tankový simulátor Battleground Europe momentálně zdarma na 2 měsíce! Více podrobností zde: Tankový simulátor 2 měsíce zdarma
Obrázek
letecz
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků