Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 9. 3. 2014 15:07

Jo, rozhodne cesta k lepsimu, ale jinak je to furt to stejny dokola, takze se zase u chvilku u Diabla zdrzim, a pak se budu asi venovat necemu jinymu.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Traax 9. 3. 2014 21:24

Hraju celkem dost po patchi je to fakt super. Mam predobjednan i datadisk a kdyz tam pri vyberu postav vidim Crusadera ale nemuzu si ho vzit tak to celkem stve ;) ale jinak vsechno konecne dostalo ten spravnej smer! Takhle to melo vypadat hned na zacatku.
Jenom se zeptam co je ten paragon?
CPU - 4670K 4Ghz
MB - MSI Z87 GD65
GPU - SLI 2x Gigabyte 770OC 4GB
RAM - Corsair Vengeance Pro 16GB 1866Mhz
FAN - NH-U14S
SSD - Samsung Pro 840 256GB
SSD - Crucial M500 960GB
HDD - Hitachi 2TB
PSU - Corsair HX750
CASE - Fractal R4
LCD - 3x DELL U2713HM
Traax
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 3. 2014 21:55

Levely nad maximální level, které umožňují rozdělovat body do statistik - dá se to rozkliknout v inventáři vedle postavy. Vylepšuješ tam resisty, movement speed a takové. Plus je, že jsou společné pro všechny postavy, takže pro další levelování je to super.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 10. 3. 2014 09:51

tiez som to znova rozohral, vyskusal som kazdu postavu (hral som kym som komplet nevymenil vybavu) a tiez myslim ze je to o dost lepsie. zatial som skoncil u witch huntera, ako jedina postava mi to prislo tak easy ze som z normal neskocil na hard (ako u inych postav) ale rovno na tu tretiu (myslim ze extreme?), sice to zabijanie trva dlhsie ale zomierat nezomieram.

to expovanie ide rychlo, pretoze do vydania datadisku je 50% bonus, tak sa teraz snazim dotiahnut 60ku (uz som z 38 na 54)... a mozno este stihnem jednu postavu.

ale datadisk zatial kupovat nebudem, nejak ma to nelaka...
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 3. 2014 14:24

Též jsem si rozjel WD - za nějaké tři hodinky na Experta (taky tu třetí) mám lvl 28. A padly mi zatím tři legendárky, osobně jsem hodně spokojený.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 12. 3. 2014 04:38

Jako nemůžu si stěžovat, bez XP boostu jsem měl max level za 4ry dny...Teď bych věřil, že to bude fofr :) už i tak se dostávalo dost ^^ Nemůžu se dočkat datáče, jen mě mrzí to...že blizzard na tom děsně těží prachy...Doufám, že výsledek za tu cenu stát bude :)
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Terminator3 13. 3. 2014 08:28

Jinak pro koupěchtivé, samotné D3 je nyní v akci za 20 eček, to už se dá :-)

http://eu.battle.net/d3/en/blog/1323674 ... 11-03-2014
Terminator3
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 13. 3. 2014 10:19

tak vcera som dam level 60 a este nejake 3 paragon levely... vsetko s witch doctorom na Experta s prstom v nose.
potom som si vyskusal stareho monka (nehral som s nim mozno aj pol roka) a na Hard som mal problemy s beznymi potvoramy :D tolko k novemu dropu...

inac doporucujem rozbijat fakt vsetko co uvidite, ja rozbijem co mam po ceste a uz som tak nasiel tri legendary. samozrejme ich mam viac, ale tieto 3 su bud z takych tych bielych truhiel alebo z Pile of Bones...

zatial najlepsia legendary co som nasiel mi spawnuje championa vzdy ked pouzijem nejaky shrine :) co vy?
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 3. 2014 12:56

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Erte ... ro/1810551 - si ty moje proklikejte :) Zase až tak extrémně jsem to ale pravda nehrál - "jen" jsem si udělal toho nového WD a trochu potáhl Barbara + jemně hrál i DH. Tam se mi ale nějak moc farmit nechce, když mám vyhlídku, že za čtrnáct dní je datadisk a všechny věci, co mám na sobě, mi budou k ničemu :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 22. 3. 2014 13:53

jako taky to tak vidím... Zatím na 60tu všecko ok..ale dropy už jsou na 70tku při větší obtížnosti a už je poznat rozdíl a jsem na 2 rány tuhej od blbeho skeleta :D
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 3. 2014 19:23

Tak co, hrajete datadisk? Já mám s WD poprvé dohráno a lehoulince vyzkoušený Adventure mód. Je to výborné.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Traax 25. 3. 2014 22:46

Jj rozjel jsem Crusadera na masters a je to celkem sila. Ale jinak se fakt vsechno absolutne zmenilo k lepsimu. Rozhodne kazdemu kdo zatim nad Diablem ohrnoval nos (celkem opravnene) tak ted je ta prava doba ke koupi ;-)
CPU - 4670K 4Ghz
MB - MSI Z87 GD65
GPU - SLI 2x Gigabyte 770OC 4GB
RAM - Corsair Vengeance Pro 16GB 1866Mhz
FAN - NH-U14S
SSD - Samsung Pro 840 256GB
SSD - Crucial M500 960GB
HDD - Hitachi 2TB
PSU - Corsair HX750
CASE - Fractal R4
LCD - 3x DELL U2713HM
Traax
First Blood

Odeslat příspěvekod Bohm 26. 3. 2014 06:55

paráda datáč :D nelituju peněz co jsem investoval. Je i poznat, že obtížnost šla hore... šlo to hodně k lepšímu :)
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 3. 2014 10:24

Ertefol píše:Tak co, hrajete datadisk? Já mám s WD poprvé dohráno a lehoulince vyzkoušený Adventure mód. Je to výborné.

Už dohráno? Tak to musí být asi dost krátké ne? Za jak dlouho jsi to dojel?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 3. 2014 11:08

Pátý akt cca 10 hodin čistého času, možná o něco malinko méně. Lokace jsou obrovské.

Plus Adventure mód je hodně zábavný.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků