Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 28. 6. 2008 16:13

Ehm..sorry ze sem psal do vsech ale fakt me to pobavilo.Diablo3 a asi se zhrouti internet..no nic.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 28. 6. 2008 16:23

Řeknu to na rovinu: Diablo ani jedničku ani dvojku jsem nikdy nehrál. Pro mě je RPG hra kde zažíváte jedno dobrodružství za druhým, potkáváte nové charaktery a nikoliv nutně stále bojujete se záplavou nepřátel. Proto se mi líbil zaklínač nebo vampires.Nicméně - DII jsem nehrá i proto že dát 500 za deset let starou hru mi přijde šílené. Kdyby však místo toho že diablo III bude oznámili že jde do prodeje - jistě bych si ho koupil abych pochopil o co se na tom všem tak líbí :) Díky filmečku na mě dýchla právě atmosféra starých her z počátku akcelerace dělaných s důrazem na umělecký dojem z prostředí omezený tehdejší fyzikou. Osobně bych v diablu III přivítal toto:

zachování grafiky právě ve stylu starého dílu (tak jak to je teď)
masivní přidání fyziky - aby některá silná kouzla či údery měly doslova a do písmene ničivý dopad na okolí. Padající klenby, bortící se zdi a animace...
FPS pohled - a tím pádem něco jako byl dark messiah of might and magic.
Sex, sex, sex-aha, pardon, tohle není ani Zaklínač ani Conan... Tak nic.


Škoda že to vyjde - čert ví kdy... Tipuju tak za dva roky... I když mohli by to sakra vydat z fleku hned ! Aspoň demíčko :(
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 28. 6. 2008 16:29

Blizz oznamí ... za 3 roky bude. Slova: Blizzard a rychle se nikdy nevyskytovalo. Záleží na tom, jak moc si na Diablu III dají záležet, ono jen Diablo II bylo natolik různorodé, že jeho potenciál nebylo možno vyčerpat a rozšířením by mohlo být i dnes. Hold Blizz umí hratelnost.


I když Anya bug funguje pořád, nicméně tendence přístupnosti, kterou pocítili i WoWkaři prostě zničí každou hru. Kdo na to nemá (znalosti), nemá to hrát, pak nebudou vznikat paskvilní patche jako stupidní 1.11+
Naposledy upravil Matysek dne 28. 6. 2008 16:32, celkově upraveno 1
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 28. 6. 2008 16:32

PC píše: zachování grafiky právě ve stylu starého dílu (tak jak to je teď)

to se nestane, kdo by kupoval 10let starou hru?

PC píše:masivní přidání fyziky - aby některá silná kouzla či údery měly doslova a do písmene ničivý dopad na okolí. Padající klenby, bortící se zdi a animace...

s přidáním některých prvku fyziky souhlasím ale nesmí se to přehánět. představ si že bys vešel do dungeonu a jednim fireballem by ses pohřbil.

PC píše:FPS pohled - a tím pádem něco jako byl dark messiah of might and magic.

vždyt by to ztratilo to svoje kouzlo,, stejně jako fallout.
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 28. 6. 2008 16:35

FB se dá ošterit pomocí ES, FB abs. max fire, poté je minimální dopad i s 25k. Kromě toho DO rovnice uvádí i penalizace, takže je to dosti nereálné. V podstatě ho lze znegovat na minimum, zalěží na hráči a použitých předmětech.

Kromě toho i přes FE Bug, který mohl dosáhnout capu na 298 092 nelze vygenerovat na skillu. Asbsorbční cap lze za pomoci teoreticky nejlepších věcí s skillu na 234 593, zatímco cap je 179 051 u FB.

Předně soso je tak rychlá, bezprolémově na 105ti, že nějaký FB ovlivní leda špatný pohyb. Ani při full speed castu není problém se jim vyhnout, horší jsou invisible, tzn. ty, které překročí desynch protihráče, který se aplikuje i na single. Lze negovat i potencionální stun, tedy pokud dostane člověk šlupku za 1/12 hp, poté se aplikuje FHR, případně může ještě zapůsobit tele bug, ale prakticky ten je smrtlným jen v konkrétních případech. stačí úkrok a jede se dál, nicméně tohle u dobrého nekra, 7fps amy či full speed ww boona nelze, neboť slušný ligový boon dává 3 ww (6fps - 5 hit na ww) během jední sekundy a při range 5, s BotD GP/GS, respektive GS, která má vyšší max a podle teorie aplikace generování škody, jež se blíží k 80 z max jej dělá lepší zbraní. Další věci jsou CB = 1/10 hp dolů, DS třeba z Gore/Higlorda a vlastní CS třeba z mastery zajišťují one ww killy. Takže teoreticky možné, prakticky nikoliv, alespoň u současného postoje, kdy není prakticky možný one hit kill, jsou-li uzpůsobeni na nějaké rozumné míře.

U ww se počítá IAS pouze u zbraně, tzna GP/GS jsou -10 base speed zbraně s range 5 a ww je stále nejsilnějším možným útokem ve hře, byť cap na DR činí 50% + redukce. Nicméně teoreticky je možné dát ww takovou škodu, kterou nepokryje ani ES. Kombinace ES + block + DR,ale tu je zase šance i toto přejít.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 6. 2008 16:58

uvedomujes si matysku ze ti nikdo nerozumi? :) tady nejsou HC hraci diabla 2
polovine co pises nerozumim ani ja a to sem diabla 2 nakej rok po battlu hral
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 28. 6. 2008 17:12

No tak nejak.Ale na druhou stranu je fajn to takhle znat ale myslim ze uz to stacilo)))
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 28. 6. 2008 17:53

Psal jsem to proto, že každý druhý navrhuje něco, co funguje, ale on o tom neví.

Znalosti Diabla jsou naprostou nutností, bez toho nelze hrát nebo charakterizovat Diablo. V tom se pozná hra.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 28. 6. 2008 18:28

Matysek píše:...Znalosti Diabla jsou naprostou nutností, bez toho nelze hrát...

cože? diablo jsem hrál kolem jednoho roku a z tvýho předešlého příspěvku jsem nepochopil ani fň, neřekl bych že znát diablo je nutnost
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 28. 6. 2008 19:35

Ono hrát a hrát je rozdíl, ale to nemá cenu vysvětlovat. Beru to tak, že spousty lidí si přeje něco, co dávno exsituje, dávno funguje, ale oni netuší, že tomu tak je. Nejenom z tohoto důvodu se Diablo honosí legendou, hratelností a možnostmi, které zatím nic nepřekonalo. Zatím neznám konkurenci, byť GW se snažilo, Hellgate mělo předpovědi a zklamalo, která předčí v tomto Diablo.

Vůbec nikomu tu neberu, že se hrou bavil, ale snažím se říci, že mnoho lidí chce něco, co dávno je, ale oni o tom nevědí.

Já ho hrál od 1.00 do 1.11 (tam jsem ukončil Diablo) a aktivně se věnoval podstatě hry, principům i komunitě, proto si dovolím o Diablu i něco tvrdit, že již dávno obsahuje.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 28. 6. 2008 19:48

je spousta lidi kteri o nejake hre vedi neco co ostatni ne.Ale to neznamena ze by se u ni nemohly bavit.Sice je tvoje osveta mila ale myslim naprosto zbytecna...vetsine lidi co budou D3 hrat je to jedno,protoze vedet proc me tenhle fireball zabil je celkem jedno...staci se postarat o nejake resistance a to proc a jak to funguje je me a spouste lidi jedno.
A jestli neco z techto detailnich rozboru bylo v D2 a bude i v D3 je taky jedno protoze to prakticky nikdo nepozna.Ale pekny rozbor a osveta...tak to ma byt...znam a tak se podelim)))))
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 28. 6. 2008 20:09

Poznate to ........ bohuzel i pri tluceni priserek a to dosti citelne.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 28. 6. 2008 20:13

Jo jasne ze poznam kdyz me trefi nekdo fireballem,myslel sem to tak ze nemusim vedet jak to hra vypocitala a kolik milionu vypoctu na ten zasah provedla.Ale nikomu neberu ze ho to zajima,proc ne koneckoncu.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 28. 6. 2008 21:14

Super, už se těšim. Aspoň už vim, na co mám začít pomalu šetřit :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 6. 2008 21:55

Vypadá to opravdu skvěle už se na to moc těším jakmile to vyjde tak to hned kupuju
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků