Zaklínač

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 4. 2012 17:10

Hmm, to je zvlastni...asi nejaky bug, proste se mi ty pozice neprepisuji. Ted kdyz ukladam tak se o tom radeji presvedcim jeste v Loadu.

No ptal jsem se, protoze tech mutagenu mam nejak moc a nevim jestli to prodat nebo si to nechat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 22. 4. 2012 19:12

Nechávej si jen ty, které mají v názvu "silný", ostatní jsou prakticky na nic a jen si jimi zbytečně zabereš mutaci (mutace nejde vzít zpět). Ostatní buď prodávej a nebo použij jako ingredienci do lektvarů.
Ale obejdeš se i bez mutací, je to jen velmi malý bonus navíc.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 22. 4. 2012 20:30

Ta vylepšená edice je nějaká divná. Předtím jsem to hrál normálně na Ultra (S vypnutým Ubersamplingem) a teď na to samé nastavení prostě o 20 fps míň a to se pomalu nikde nic neděje.

Druhá věc, jakmile chci vlézt do inventáře, obrazovka zčerná a to je celý.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 22. 4. 2012 20:46

Loizza: neměnil si datum ve Windowsech? Ono se to savuje podle času.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 4. 2012 20:54

Mne EE prijde lehce lip vylazena nez obycejna. Sice jsem obycejnou hral jen ze zacatku ale zda se mi ze to beha trosku vic. Vidim teda, ze to z myho PC taha maximum, protoze hlavne ve mestech se to rado zaskubava. Ale protoze ta hra vypada naprosto fantasticky, tak mi to nevadi.

soul - Ne, s casem jsem nic nedelal. (alespon vedome...) :X
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 22. 4. 2012 21:13

Já jen že mně se nějak posunul dozadu, takže jsem hrál několik hodin bez savu, jelikož ty savy co tam byly měly pozdější čas..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 4. 2012 23:08

Rada - když cokoliv nefunguje - a předtím to fungovalo, tak hru reinstaluj ale ne z DVD -stáhni si gog zálohu a zkus to z té. Mě blbla grafika a menu a gog záloha to opravila.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 23:02

Takze super. Dalsi problem. Nemuzu se dostat z prvniho Actu. Vybral jsem Rocheho a po cutscence kde Geralt odplouva a (asi) se ma nacist dalsi akt, mam cernou obrazovku ktera nereaguje...

Ta hra je super, ale je tak zkurvene zabugovana az mne to toci k nepricetnosti. Kdyby to byla kterakoliv jina hra tak uz je v kosi...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 4. 2012 23:34

Nevim co s tim máš za problémy. Já ji hrál bez patchů hned po vydání na 2 PC (začal jsem na jednom, pokračoval jsem na nově koupeným) a na žádný bug si nevzpomínám.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 26. 4. 2012 06:23

Taktéž jsem se s žádným bugem nesetkal (akorát po nainstalování EE nemůžu ze hry vyskočit pomocí Alt+Tab) - myslím, že ani v úplně první verzi.
Ale bugy ve hře opravdu jsou, stačí se mrknout na ofic.fórum. Dívám se, že tam dotaz s touto chybou už Lo!Zza vložil :) - už tam má i jednu radu od jiného hráče.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 26. 4. 2012 17:59

.soul: "Já ten problém nemám, takže nechápu, proč ho máš ty." :roll:

Loizzo, zkus tohle (pokud máš teda AMD graf. kartu): http://imgur.com/a/KrpAF
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 4. 2012 19:44

Uz jsem ho asi vyresil. Vcera jsem to zkousel 3x a nic, a dneska jsem to zapl, udelal co mi poradili a uz to jede. Jeste musim vyresit ty savy o kterych tam taky pisou.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 26. 4. 2012 22:47

Dreamer: Však jo, nechápu, proč to tak Loizza má. Jen jsem reagoval na výraz "zkurveně zabugovaná" hra.
Chytráku.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 27. 4. 2012 07:47

Loizzo: A co přesně pomohlo? Protože já mám ten samý problém s inventářem.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 4. 2012 08:05

Odkazu te na ten topic co jsem zalozil:
http://en.thewitcher.com/forum/index.ph ... e-freezes/

Jinak ja jsem zkontroloval integritu ve Steamu a tim se znovu preinstalovaly DX a NET. Plus jsem zmensil detaily a slo to. Potom jsem to ulozil, vratil vse do normalu a jede to.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků