Two Worlds

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 5. 2007 18:50

The TWO Wordls ,až kolik zbyde prašulí na Podzim...?!...He ...SCOBRA...další ,,zvrhlík,,...he...za ženskou ...Nikdy...sakra co provedu s Tou ,,ANKOU,,?!...a v dalších hrách ,kde ,,feminismus,,vítězí?!...no nějak TO snad zase ,,skousnu,,...že,Když si,,Medvedi nemohou vybrat...Ach jo...Marcela od Zvonu...Ale je to hezkej,,OTík,,...néééé...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 2. 6. 2007 09:40

SCobra: Za zenskou hrat jde :wink:
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 6. 2007 12:12

C.I.S.I. píše:SCobra: Za zenskou hrat jde :wink:

Kde jsi to vzal? Jak? Jsem slepý nebo blbý, ale nenašel jsem ji tam.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 4. 6. 2007 14:38

Pri vytvareni mas kolonku "Male Body" - staci to zmenit :wink:

Ja to nehral, ale podle mojich informaci to jde. Zminuji to i v recenzich a v jedne videorecenzi ta kolonka jde krasne videt.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 6. 2007 15:08

C.I.S.I. píše:Pri vytvareni mas kolonku "Male Body" - staci to zmenit :wink:

Ja to nehral, ale podle mojich informaci to jde. Zminuji to i v recenzich a v jedne videorecenzi ta kolonka jde krasne videt.

Nj, jenže ta kolonka je tam na něco jinýho, samozřejmě jsem si ji všiml. Mám pocit že mění tvar těla postavy...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 4. 6. 2007 15:42

Jo, mas pravdu. Omlouvam se....
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 4. 6. 2007 16:18

No a? Za ženský stejně hrajou jen ujeté feministky a SCobra... takže nic nebrání tomu abych se dál těšil :D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 4. 6. 2007 16:21

no, muj tatka hraje taky rad za baby :wink: a nejenom on :!:
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 6. 2007 19:20

Já třeba taky,když je výběr,tak jedině ženská.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2007 09:22

kurcatovium píše:No a? Za ženský stejně hrajou jen ujeté feministky a SCobra... takže nic nebrání tomu abych se dál těšil :D-/quote]
Když celou hru radši koukáš na mužské tělo než na ženské, tak proč ne, že? :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 6. 2007 11:54

SCobra: ne, o tom to není... ;) jde o to, že jaksi má celkem oblíbená postava, která by se dala poeticky popsat jako Krutor-Destruktor prostě v ženském těle moc dobře nevypadá... :D

nebo vám snad připadá šmrncovní kočka ověšená sto kily železa, s pořádnou železnou helmicí a obří zkrvavenou sekerou???
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 6. 2007 12:01

Jo,divil by ses,ale jo.Jenom bez přilby.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2007 12:06

jezek píše:Jo,divil by ses,ale jo.Jenom bez přilby../quote]
Přesně :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 6. 2007 12:23

Jste nechutní! :D Pochopil bych nějakou tuniku či mágský šat, ale taková Terminator-woman mě fakt nerajcuje... bleah
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2007 12:25

kurcatovium píše:Jste nechutní! :D Pochopil bych nějakou tuniku či mágský šat, ale taková Terminator-woman mě fakt nerajcuje... bleah./quote]
Kdo tu mluví o rajcování? Ale líbí se mi víc :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků