Two Worlds

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 26. 8. 2007 19:30

No tak kámoš na to hodil 1.5 patch a říkal,že je to úplně o něčem jiném.Že to spoustu věcí překopává,včetně tvorby postavy.NPCéčka jsou jiné,prý něco úžasného.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 26. 8. 2007 19:50

hm, že bych tomu ještě dal šanci? ale asi ne.. :D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 8. 2007 19:52

No ho to začlo zase bavit.Zkus to,ale patch má 1,3 giga.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 26. 8. 2007 20:01

ugh... zapomeň... 1,3GB na patch, to už je jak WoW apod. :D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 8. 2007 05:15

No kámoš říkal,že se mu do toho nechce,pak přišel,že to stáhnul a vyzkoušel a byl fakt hodně nadšený.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ptth 3. 9. 2007 14:18

Two worlds je super hra, grafika je moc pekna, pekne vykresleny detaily, jen dohled neni tak silenej...ale obrysy videt jsou...pokud si aktivujete horizont...graficky efekty jsou vubec ve hre pekny...dost ruznorody...S patchem 1,5 prichazi i mnoho zmen, skutecne MNOHO...hra ma i nejakej pribeh, takze to neni jen prazna skorapka jako gothic...a preci jen to neni tak uplne neoriginalni...rozhodne dobra hra a doporucuju chvili u toho posedet, sehnat dobry brneni, mec a pak plnit questy a piplat postavu...Gothic 3 je zklamani, oblivion me po case nudil, jsem zvedavej na tohle, davam tomu nadeje....

Ale co me teda vic zajima, jestli nekdo nezkouset rozjet 2worlds po LAN...multiplayer sice je,ale jen internetovej, na to kaslu...nevite nekdo?

PS. Fable a Jade empira vyborny rpg
ptth
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 5. 9. 2007 16:41

to jo ty jsou best
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 5. 9. 2007 17:16

ptth: A jak je s HW náročností ? Jak by to asi šlapalo na mojí sestavě (viz profil) ? Two Worlds se mi zdá docela zajimavý, ale připadá mi zbytečná tahat demo, když už vyšlo tolik GB (!) patchů ...
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 5. 9. 2007 17:49

3D_Crab: Myslim, ze u tebe by nebyl problem ;-)
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 5. 9. 2007 17:50

min.konfig. je myslim: 2GHZ, 512mb ram, 128graf., a neco tesne pod 4gb na harddsiku (myslim 3,6)
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 9. 2007 19:55

2Crab:Jet po pojede,ale nečekej zázraky.Ale jestli Ti jel Oblík,tak tohle s pathem 1.5 rozjedeš.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 5. 9. 2007 19:56

Oblík mi jel naprosto v klidu i s HDR ;) (1024*768 střední detaily).
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 9. 2007 19:59

Tak jsi v pohodě.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod megamakroultraboss 10. 9. 2007 15:51

Zdar pařani,nainstaloval jsem si do hry tu amatérskou češtinu,co nemá písmenka z háčkama ale je to lepší než nic...ale stejně mám problemy z několika maličkostmi:jak se používají bomby?jak se spouštějí natažené pasti?jak se ve hře spí?jak se dá rychlej běhat?za co vlastně dostávám body vlastností a za co body skušenostní...?Poraďte někdo.Mám v tom trochu chaos,ale bavím se u toho skvěle!Zatim se mi to zda zábavnější než G3 i Ob.
megamakroultraboss
First Blood

Odeslat příspěvekod rodier 14. 9. 2007 22:52

Oblivion mne zklamal.. co je to za hru kdyz ma prazdnej svet a v hlavnim meste 20 lidi? o nicem
rodier
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků