Two Worlds

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 9. 2009 19:30

He Stony, di fakt něco radši hrát...a přestaň s tou komédií, Marcel od Zvonu, jinak TW se již ztrácej z trhu , tak si honem napiš Jéžiškovi.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 5. 2010 11:28

Kompletní Two Worlds na GoG :-)
http://www.gog.com/en/gamecard/two_worlds
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 21. 1. 2011 23:39

Spustil jsem tuhle hru (po znovunainstalování) z časopisu LEVEL

Jsem z toho vedle jak ta jedle.... Jsem na začátku v jakési jeskyni.

Jakýkoliv střet s protivníkem pro mne znamená smrt. Já mu uštědřím malé rány, které na něj nemají žádný vliv, on mne zabije.

Když jsem zkusil hru spustit znovu tak...nejde tasit meč ! Nepomohl ani restart....

Je to normální ? Mně to tedy normální nepříjde... Pomozte dobří lidé !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 1. 2011 09:12

Ahoj PC, projdi ten instal a nastavení znova a piš si, kde si co zvolil a smázni to důkladně...budem ta dajaká obezlička, hej, jinak skvělá Hra, v každe správné RPG hře je nejdůležitější u mět utíkat a někam vyskočit, hek. Doufám, že se Ti napotřetí zadaří, abych si to ,,s Tebou,, mohl znova zahrát...STarec Marcel od Zvonu. Jo a na začátku, né vším můžeš vládnout, když nemáš to v paži natrénováno, a jsi slabej jak čajda. A jsou i místa, kde tasit nejde?!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 1. 2011 11:44

Já mám verzi z GoG a nejsou s ní žádné problémy.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 22. 1. 2011 15:09

Jít to musí když se na mě vrhne banda skřetů tak je jasné že před nimi nebudu utíkati ale pořádně je praštím klackem...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 1. 2011 15:10

Proč by to mělo jít? Třeba se k nim máš vrátit později...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 1. 2011 16:41

No, tak Two Worlds 2 vyzkoušené... Chybí tam něco, co by na mě volalo "tohle musíš hrát, tohle musíš hrát" (tedy úplně stejný problém jako v jedničce). Takže se odkládá na neurčito :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 29. 1. 2011 17:24

II.....mozna me to bavilo vic jak arcania .. potesila moznost saveovat kdekoli kdykoli .....teda...az do posledniho souboje..kde je tahle moznost zrusena a hra vam to da pekne sezrat,.. ze mate i chut neco rozbit =)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 6. 7. 2015 13:22

hraju two worlds, neni to spatny, ale ani moc dobry. zatim mam level 8 a odkryto tak deset procent mapy. ale nechapu dve veci:
1) jak si hodim lektvary na listu?
2) cim prepinam mezi kouzly?
kdyby nekdo vedel tak dejte vedet
anorexienervozni
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků