Two Worlds

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HAck_SG 2. 3. 2007 20:06

Tak co jak se těšíte na tohle RPG? Myslíte si, že by mohlo konkurovat G3 a Oblivionu?

Kód: Vybrat vše
http://www.2-worlds.com/
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 2. 3. 2007 21:21

Ja moc ne, ale mohla by to byt zajimava hra prave pro fandy vysse zminovanych... velkou nevyhodu bych videl, ze Oblivion je hrozne nadhodnoceny, coz v tomhle pripade prilis nehrozi...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod elfkam66 2. 3. 2007 21:57

Jsem na to docela zvedavy a tesim se... I kdyz, jen tak mezi nama, jedine RPG u ktereho jsem zatim vydrzel, bylo asi jen Fable :D Oblivion mi nestihal kompl, a stare veci jako Diablo atd, to jsem byl jeste male pivo
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 12. 5. 2007 11:28

Tak sem to vcera stahnul jen tak ze zvedavosti mam to totiz jinak predobednany od Xzone v cestine.No co se tyce grafiky na Gothic 3 a Oblivion to rozhodne nema.Kdyz nastavim vykreslovani travy a stromu na max tak je to cca jako 40% v Gothic 3 coz je hrozne malo a je to dost narocny.Nenasel sem ani zadnej ini soubor ve slozce s hrou nebo ve slozce v dokumentech.Ale jinak hratelnost by mohla byt dobra sem na zacatku a sotva sejmu vlka a naka obic NPC ho da na jednu ranu takze zbroje a zbane by tam mohli opravdu neco znamenat ne jak v G3 nebo Oblivionu kde je skoro fuk co mate na sobe a co drzite v ruce.Trosku mi to pripada jako Gothic 1 nebo 2 na zacatku proste nula co neda ani vlka a na konci to bude urcite takovej polobuh :) Sem zvedavej na naky recenze v zahranici az to nekdo poradne otestuje snad to nebude zklamani.Ale co se tyce grafiky tak ta zklamala aspon teda me :(
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 13. 5. 2007 08:23

jj graficky to opravdu ztrácí a to hodně. Jede mi to se vším na plné a docela plynule, což se o Oblivionu a u Gothicu 3 už vůbec nedalo říct.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 13. 5. 2007 09:30

elfkam66 píše:Jsem na to docela zvedavy a tesim se... I kdyz, jen tak mezi nama, jedine RPG u ktereho jsem zatim vydrzel, bylo asi jen Fable :D Oblivion mi nestihal kompl, a stare veci jako Diablo atd, to jsem byl jeste male pivo

Nikdy neni pozde zacit hrat stare hry. U nas ve tride to taky ted vsechny chytlo. Prvni Pokemoni :D a ted taky Diablo2.

PS:Sry za OT
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 5. 2007 11:12

HAck_SG píše:jj graficky to opravdu ztrácí a to hodně. Jede mi to se vším na plné a docela plynule, což se o Oblivionu a u Gothicu 3 už vůbec nedalo říct.a/quote]


Chces mi rict ze na X800GTO to bezi naplno plynule?? Tohle jsem po treba G3 necekal..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 13. 5. 2007 11:21

Jo všechno se nastavilo na High, kromě HDR a fakt to jede na plno. S občasnýma lagama ale nic co by nějak kazilo zážitek. Dost mě to překvapilo ale ta grafika fakt není nic moc :wink:
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eso 16. 5. 2007 17:37

Ze začátku se mi to zdálo trochu diablovité (přestože je to 3D RPG), ale zdá se, že to má dobrý příběh.

Ale Oblivion/Gothic 3 killer to asi nebude, jak tvůrci naznačovali.

Pár screenshotů:
http://vladimir.skach.cz/galerie/index. ... FTwoWorlds
eso
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 21. 5. 2007 15:43

191882319 píše:vie niekto ako rozbehat tuto hru na WinVista??
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 24. 5. 2007 13:47

na tuhle hru se dost těším... grafika je celkem buřt, ale podle obrázků a videjek se mi hodně líbí... :)

tak uvidíme :)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2007 13:51

Já už se netěším... Nejde tam hrát za ženskou a vůbec je to taková slabá napodobenina Gothicu nebo Oblivionu... A navíc se to pomalu nedá hrát na mém silnějším stroji (A64 3000+, GF 6800, 1GB RAM)...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 5. 2007 20:31

ženská mi je u zadku, stejně hraju zásadně za nás, za chlapáky :D

a stejně jsem prostě zvěddavej, dost se těším :)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 28. 5. 2007 22:22

Jediné co o téhle v podstatě vím, že je rozsáhlá, že je to RPG, ale hlavně, že ta postava na obalu je pěkná kočka :P

Byla taky v dubnovém levelu na obálce :P
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 5. 2007 13:18

MajorShitus píše:Jediné co o téhle v podstatě vím, že je rozsáhlá, že je to RPG, ale hlavně, že ta postava na obalu je pěkná kočka :P

Byla taky v dubnovém levelu na obálce :P /quote]

No tak přesně za tu hrát nemůžeš :cry: Za chlapy hraju nerad, není na co koukat (zezadu :P ).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron