Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 29. 10. 2010 13:48

na co si ich mam naverbovat? prave som vykosil vsetko v okli Al Shedimu, akurat som neponachadzal uplne vsetky tie kraviny, a asi sa na to vykaslem, je za to malo XP a hladat to zabere vela casu
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 10. 2010 17:19

Už na nič, Thowte, jo nemusíš mať všetko...tož Hurry na Ištar, je tam před Bránou taky fajne Kopček, he a uvnitř moc fajne věcí, nezapomeň vybrat všechny poklady a šéfíka....Potáhni za sebou rebriňák plný streliva, hej.
Battlemage Ogden Béér.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 29. 10. 2010 22:03

to vies, ja nemam moc rad kumpanov v Gothicu, najme nie v tomto, velakrat sa mi stalo, ze sa ku mne niekto "pridal", spolu sme niekoho likvidovali, a casto sa mi stalo, ze omylom som tasol mecom do kumpana, a uz bolo zle... najma vtedy, ked som dorazil nejakeho nepriatela a tej moj hero sa este zo zotrvacnosti ohanal mecom :roll: teraz som ale nabral Diega v Brage, reku ze sa ma zaviest do Mora Sul (to mam z navodu :nenapadne ), a akosi som s nim pochodil uz pol puste skoro :-D je dobry na to, ked je velka skupina napr. pisecnych cervov, ze ich odlakava odo mna :-) to je ale asi nejaka ina forma kumpanie, pretoze Diega sa mi este nepodarilo omylom zasiahnut :-))

kazdopadne, v G3 (i akomkolvek Gothicu) si radsej vsetko riesim sam 8-) proste mi to viac sadne k danej atmosfere hry
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 30. 10. 2010 11:20

tak uz beham po Nordmare, a paráda! Nordmar mi najviac pripomina atmosferu predchadzajucich Gothicov, posobi na mna celkom temno ^^ sneh parada, Nordmarania parada, hory pekne a vsade hromada Xp a trofeji v podobe zvierat 8-D vsetko celkom relativne blizko (zatial som bol ale len vo Vlcom klane a teraz sa motam v okoli Klanu Kladiva, sprevadzal som tam jedneho lovca z vlcieho klanu...)

lvl. 59 tusim, uz mam celkom nabuseneho hera, zivoty okolo 700, sila okolo 300 a hromada vselijakych dovednosti ^^ lov mam len na 151, vytiahnem ho na 200 a naucim sa mistrovsku strelbu :-) a konecne som sa naucil skill zabijak skretov :twisted: , dokonci sa Nordmar, nejake resty vo Varante a hura na cistenie Mirtany :twisted:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 30. 10. 2010 11:46

Kurňa, Thowte, Ty mne se*eš!!
Jdu nainstalit aspoň dvojku a konečně ji dohrát i za posledního draka ;)
Se mi líbí jak na to jdeš postupně a hlavně soustavně...
Ačkoliv mi uniklo-po BG2 jsi hrál hned G2Notr, že jo??
Normálně to Tvoje hraní prožívám jak bych to hrál sám...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 30. 10. 2010 12:20

:-D hehe

ja som taky typ RPG hraca, pekne pomaly a vsetko, kazdy roh prezret atd, vyzdimat z hry maximum (ale postupne upustam od tejto zasady, hlavne na tie rujny vo Varante kaslem :/ , i ked ich mam z vacsej casti uz prelezene..) ; no ale sustavne nehram, to zas nie, to sa si len tak javi, pac tu o tom casto pisem :-))

kdeze, G2 NotR som dohral vo februari minuleho roku, takze to budu uz 2 roky za chvilu :shock: pozri sem: http://www.databaze-her.cz/uzivatele/th ... novejsich/ . sedi to prave od toho G2 NotR, pretoze hry, ktore tam mam pred nim, som ohodnocoval naraz davno po dohrati, teda retrospektivne :-)) , od toho Havrana je to ale autenticke...

presne viem, o com hovoris, ja som rovnako slintal nad prispevkami inych ludi, ked som este na G3 (a ani na ine hry) nemal hardware :-| ale som rad, ze sa paci ;-) diki za kladny ohlas ;-) :-]
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 10. 2010 12:24

Já nad tím taky slintám, ale nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych rozehrál znovu jedničku :D Trojka se mi hrát nechce, protože jsem vůbec nehrál dvojku... A dvojku nerozjedu, dokud nedojedu jedničku - i když jsem jí kdysi už dohrál.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 30. 10. 2010 13:35

SCobro, hlavně tu jednotku nekaž tím polským patchem rozšiřujícím hru (jsme to tu dávali s Marcelem k lepšímu), po prvotním nadšení se mi zdá, že dost kazí hru, je to už moc přecpané. Kam šlápneš je tábor a gilda. Dát tam toho půlku, bylo to akorát.
Tak jo.
Jedu od jednotky, musím si někam schovat lepší zbroj a mečík abych si to ve dvojce vyzvedl...

edit: Thowte, já myslel jednotku Gothic, že jsi hrál dvojku vím.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 10. 2010 14:42

No to se neboj, mě jednička nepřipadá, že by potřebovala čímkoliv doplňovat :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 30. 10. 2010 16:40

No Ty jedeš Thowte, to víš že: Urob si Sám, je naj.rešenie, hej, kdo by to spravil líp, hehe. No , když se Ti tam někdo připlete, tak fungovalo se zdekovat na chvilu jinam, potom se vrátit(maj krátkou paměť, che) a většinou Ti bude odpuštěno...No jsem zvědavej, kdy začneš nad Nordmarem frfňat, stačí říct a bude Ti pomoženo...Taky si kousek odehraju. Tentokrát ty Hašišáky překousnu a pár Vodníků jim odkrágluju jinak těch 75 nedám dohromady...Jsem zvědavej jak se bude tvářit Saturas, hjoví?! Battle Mage Ogden Béér, bude chvilu Zlej.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 30. 10. 2010 17:17

Dr.Watson píše:edit: Thowte, já myslel jednotku Gothic, že jsi hrál dvojku vím.

tak ja som reagoval na toto:
Dr.Watson píše:Ačkoliv mi uniklo-po BG2 jsi hrál hned G2Notr, že jo??

popravde teraz si ma domotal este viac, neviem, ako to myslis :-D
ale tak mozem to zhrnut pekne komplet :-D : najprv som hral BG1, potom BG2, potom G1, G2, G2 NotR, BG1 datadisk, BG2 datadisk, G3 :-D /a medzi nimi, samozrejme, aj ine hry, nehral som to hentak po sebe, navyse je tam rozptyl par rokov :-D /

teraz mam hlavne snahu dorazit ten G3 co najskor, ale popritom nic neopomenut, pretoze sa pre mna stal uz dost stereotypnym, sic mu to na kvalitach nic neubera.... proste vsetkeho vela skodi :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 30. 10. 2010 19:07

Dík, tak já to sleduju od toho G2NOTR.
Stejně. T řebas G2Notr jsem nikdy nedotáhl dokonce, naposled jsem to utnul před posledním drakem. Nevím proč, přišlo mi to takové monotónní. V G1 tyhle problémy nemám ale to je taková lásečka herní. Neva. Vzhledem k tomu, že nehodlám moc laborovat a v Linu mi G1 i G2NOTR jedou skvěle, je to asi jasné... Jo, už vím. Na dvojce mne celkem dost štvaly ty ceny skillů a vlastností v pozdějších fázích. Má to sice jistou logiku, je to i zpestření hry ale děsnej vopruz... Si vzpomenu na M a M 6-8 i s těmi +x zbraněmi a je mi mdlo :D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 31. 10. 2010 10:39

ako tak chodim po tom Nordmare a sekam a sekam a sekam a sekam a sekam a sekam a zberam bylinky, tak si vravim, ze nabuduce budem hrat takuto hru urcite a jedine za maga. ono i z tych Gothicov ma najviac bavil G2 ked som ho hral prvy krat, za mága o<:) toto je neskutocny clickfest :roll: btw. lvl. 61 :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 10. 2010 15:42

To jsou věci Thowte, já to věděl, že budeš frfňat i v Nordu, tož buď rád, že máš vysokej levl a není to utíkám, bloudím, střílím, UtíííkááámM! Bojim, bojim...No ať všechno najdeš, a všechny Uslintance a kostěje vymlátíš...Battle Mage Ogden Béér, cave Zvon.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 31. 10. 2010 18:10

uz som pregothicovany, musim dat od toho pauzu...

zasadna chyba aspom podla mna: uz to hram neviem ako dlho, lvl. 62, a stale sa nedostavuje satisfakcny hero efekt, a neviem, ci sa dostavi vobec... som sa tesil, ze ku koncu nabehnem kamkolvek a vykosim cokolvek, a stale je ma schopna roztrhat smecka vlkov :-\ fakt som to mal hrat za maga, toto sermovanei nie je pre mna :-\ inak tie tabory orkov v Nordmare su celkom huste 8-D to bude asi riadna fuska vykosit 8-D

stale nemozem najst Hansona, lovca, ktory ma ma doviest ku Xardasovej vezi :-\ neviete, kde je? podla navodu JZ od klanu kladiva, nenasiel som ho, podla kecania NPCciek niekde na severe Nordmaru (co je dost siroka oblast :-)) ). uz som videl v dialke i Xardasovu vez, keby chcem pridem k nej, ale rad by som toho Hansona nasiel...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků