Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chumbaba 3. 11. 2010 20:35

Když jsem Gothic III hrál před lety, taky mě hodně mrzelo, že tam vlastně žádnej příběh není, jak píše Pipin. Ale i přesto se mi hra moc líbila - ale s dobrým příběhem to mohla být nejlepší hra všech dob nebo tak něco. Na druhou stranu, když teď vidím, jaký blábol nám ve svých hitech předkládají někteří "renomovaní" tvůrci RPG, vzpomínám na zlatý Gothic III, který sice neměl "epický příběh plný akce, násilí a sexu", ale alespoň to byla inteligentní hra pro inteligentní lidi. Čili, za nejlepší díl série Gothic považuji dvojku, ale rozhodně si velmi vážím toho, co Piraně ve trojce udělaly a klobouk dolů. Je velká škoda, že jim vydavatel sérii sebral a oni jso teď tak přestrašení, že si netroufnou zkusit nic nového - a to je největší problém Risenu.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 11. 2010 00:31

dohraté :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 11. 2010 01:45

Ty být Ilja Muroméc nééé, Thowte, to jsi to vzal pěkně hákem, no doufám, že Příště?! To vezmeš více od podlahy, a gratulejšn...
Jo díky Chumbaba za vyjádření pocitů, asi tak...bohužel. Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 11. 2010 08:30

jak od podlahy? som skoncil lvl. 82, alebo 84? som mal vyse 300 000 zlata a v inventari predmety za dalsich min. 100 000, vsetko presmejdene, takmer, dajme tomu 95% :-)) , zapomenute truhly najdene vsetky okrem poslednej, holt innosov hnev som nemal, ale beztak som isiel na mec+ stit a obojrucne zbrane som vobec nepouzival... podla mna som to zobral celkom komplexne :-)) ale inak tu hru uz nechceem ani vidiet, minimalne rok, dva tri...proste dohrata a koniec 8-) pojdem na forsaken gods, risen, gothic 4 atd :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 11. 2010 10:24

Provůh! Thowte zadrž Forsaken Gods opravdu nééé, jem přes moju mrrrtvolu(Várúj, je to komix na G3 k pláči a pro zasmání, nebo mlácení hlavou vo zeď...těm Joudům z Joowodu, hej)...Pokračuj prosím Tě Risenem, díky. STarec Marcel od Zvonu.
Jo komplexně, takořka...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 11. 2010 10:42

pocul som, ale chcem sa o tom presvedcit na vlastnu klavesnicu :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 11. 2010 11:02

Jo Thowte, kdo chce Kam, sežeň si najnovšie patche, hej a budíž Ti zem lehká...těškám se na Tvé ,,výlevy,,od serdca, jo a bez Befelu v kapse se o nic v questech nepokoušej! a ukládej! Veselé příběhy z hraní to je moje. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 4. 11. 2010 14:16

tak lvl 17... dorazil jsem do montery... doufám, že tu udělám minimálně tu dvacítku...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 11. 2010 14:22

Jo Boheme, bez problemů, dost questů i potvor. Před některými to chce Save...je to tam velmi pestré i náročné, hech. Dobrej Lov, huž si ma málem dohnal. Bééé...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 8. 11. 2010 15:19

tak jsem koukal, že by měl vyjít novej ptach pro Forsaken Gods... jeho velikost by mohla být až 2GB!!! a tvoří ho staří známí z Community Patch Teamu... možná že s tim patchem bych dal datadisku šanci...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2010 17:12

No mohli to rovnou udělat jinak z gruntu...než se patlat s takovým exkrementem,,FG,,fujky. BrumM,Ogde Béér, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 12. 2010 21:54

takže. Gothic 3: Forsaken Gods. hral som asi 1/2 hodinu. v zivote to uz nechcem vidiet :grr: okrem vsetkych spatnosti mi ta hra zacala kazit i pekne spomienky z povodneho Gothic 3... hlavny hrdina akoby v "inom svete" osprostel, stupel a zmagoril. za tu pol hodku hrania viac bugov ako za cele hranie Gothic 3. dialogy nielenze su otrasne, ale mali i tendenciu dvihat mi adrenalin, co sa casto enstava... atd atd :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 12. 2010 22:51

Já Tě Thowte varoval, asi né dostatečně, no trošku se zahoj na Risenovi, hech Arcaniu si asi nechám na NY, hej...jestli ju vůbec moj Starej pes stráví, naozaj moc sa mi doň nechce. Ozvi sa Myša, je mi smutno a žalo u serdce...potěš STarce Marcela, jinak fajne Hravé Vianoce i Tobě. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 22. 12. 2010 00:00

Marcel: Arcania za zahrání nestojí, je to bída.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 12. 2010 04:15

Pipine to ani neříkej, těšil jsem sa na ňu na Vánoce?!...i když jsem si Tuná i jinde kazil dopředu dojem, hehe a Ty jsi tomu koukám dal ránu z milosti, no zůstanem u omleté Klasiky, hech, Díky za další varování, Gotickej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků