Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 8. 2015 10:17

Ahoj Icote a PD, no Patch 1.75 byl dobrý počin, ale trošek to mázlo jednotlivé bojové vlastnosti,,oblíbených ,,protivníků, někam jinam...Mně to spíš vyhovovalo to předtím do 1.6. Ale díky za vše ,,gotické, Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 21. 9. 2015 22:29

Tak jsem použil ten poslední patch a sekání je pryč.

Na G3 mi obecně vadí, že nelze předem předvídat, jaký následky budou mít moje rozhodnutí. Kupříkladu s někym promluvim a utomaticky dostanu úkol bez možnosti odmítnutí. Nebo celou dobu podporuju lidi a pak mě hra dostane do situace kdy musim zabít krále (naštěstí pomocí load a save jsem z toho vybruslil a krále zabíjet nemusel i když jsem poslech Xarsade)
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 11. 2015 13:45

Ahoj PD, jak jseš na tom?! Huž jsi to dohrál? Jap, vRPG, ADV a podobných hrách se proti důsledkům Tvých činů, vyplatí ukládat a to pernamentně, narychlo je na draka, hej. No ozvi se...apropó, opět varuji před G3FG...Gothickej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 7. 2016 06:32

Ahoj přeživší Gothici, takže po 3/4 roce opět návrat do krásného i když nedodělaného Free Světa Trojky, no pro změnu toho naposledy upraveného - Comunity, je to jak s Tou ,,Revitalizací,,parků a hřbitovů, hehe...na Hard, že. Zatím se motám na začátku a ždímu to, abych se co nejdříve z holé Pr - delky pochlapil a mohl vyrazit do Virtuál Krajiny, no vono naštve při mý skleroze, když si musíte kreslit do vlastní Mapy, jak jinak při mém Hosipu, kde po Vás zvostala nevotevřená bedna, či jiné Problema, tož opět Clear system - ,,Dočista,,! Battlemáge Ogden - Máca po X.- té, zase AAA RPG, že. Nějak v posledních letech se Těch Pravověrných Her neurodilo?! Smutnej Máca, Pustevna cave Zvon, Pod Modrou Oblohou...Dáte si někdo se mnou?!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 7. 2016 20:09

CP 1.75. 14 či ČO JE TO Z ORIGOŠE...pod WIN 10 a na nový mašině blbne taky?! No a ,,Dorostly,, Tamo Potvory do Nesmyslnečjch Počtů : Shnilý Lvy a Lvy v jeskyni před Ishtarem na 20, maxi Stádo červstva pod Lagem, čichavci v Ruinách, Trolové atd...A připadá MI, ŽE UBRALI V ZÁSOBOVÁNÍ ŠÍPY A ŠIPKAMI?! BÍDA S NOUZÍ, LÍTÁŠ, JAK HADR NA HOLI NEŽ JE TOULEC pLNEJ, JO ,,oSTRÝ ŠÍPY UŽ JDOU VYRÁBĚT...ALE, ŽE BY MALI MOC DAMAGE?, KDYŽ se toho musí postřílet Více jako ve Falloutu 4, co si přitáhl šmelc, prodal si pod cenou a měl si na střelivo + pár flašek a kytek je placama málo jen ,,cedulky,,kde je nestačili vysázet, bez Patche To funguje daleko lépe Hej, a ten optimalizující EfektNo dohraju To, ale, uvidimo jak to půjde do Kelu dál...Rozpačite Battle Máge Ogden - Máca od Cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků