MORROWIND

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod halussska 25. 4. 2006 11:50

takže na nete sa to zohnať nedá a nikto z vás to buď nemá alebo mi to nepošle =(
ja neviem
halussska
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 4. 2006 12:01

jezek píše:Kamoš si Morrowind koupil hned jak vyšel a nedokázal ho dohrát.Byl asi ve 3/4 hry,když vyšla cz verze,tak si ji koupil a zjistil,že to musí jet celé od začátku,že nejde aplikovat savy. :|


Smutna pravda, proto jsem Morrowind hral az 2 roky po vyjiti. Velky problem byl i to ze behem hry nesla ta CZ ani upgradovat. Proste na jakou verzi CZ jsi zacal hrat, tak na tu jsi to musel i dohrat. Problem byl ze prvni verze na kterou to slo dohrat byla az po sestem patchi. Proste bylo to peklo, a kdo to uspechal, byl ..... :P
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 4. 2006 12:02

halussska píše:takže na nete sa to zohnať nedá a nikto z vás to buď nemá alebo mi to nepošle =(
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 4. 2006 15:10

2halussska: Tak zajdi na Abecedu Her a vyhledej si Morrowind a máš to, ne? Co se pořád děje?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 4. 2006 15:15

RE: includes - Ja uz fakt uvazuju o tom ze si se me delas *****. :lol:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 25. 4. 2006 16:12

_DAVE_ píše:RE: includes - Ja uz fakt uvazuju o tom ze si se me delas *****. :lol:


Mám podobný pocit :lol:
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 4. 2006 16:32

2_DAVE_: Neřeš...hlásim na halussku :mrgreen:, ale něco v tom bude....také proč píšu skoro všude mrgreena? Co?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 4. 2006 18:48

RE: Moderatori - Kdyz uz zmrzacite nejaky muj pripevek tak tam hodte alespon nejakou hlasku "EDIT" nebo tak neco. (Na ZIVE to tak delaji). Potom to za nejaky cas po sobe ctu, a nemuzu se zbavit dojmu ze tam neco chybi a jsem zmaten.. :D Navic ted ta veta vypada divne.

PS: Co mate proti DC ?? Pochybuju ze ta CZ na abecede her je uplne legalni. :shock:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jablek 25. 5. 2006 15:01

Hele mam sestavu
1300 Duron
512 RAM
GF 5500 128MB
a nebeha mi to plynule....
a kdyz je to spusteny, tak si to bere 94-97% procesoru
kdyz snizuju detaily,rozliseni nebo dohled tak je to furt stejny
Nevite nekdo cim by to mohlo bejt ??????
jablek
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 5. 2006 15:25

Mozna by to chtelo trochu silnejsi grafiku, to co mas nema ani na GF4ti. Zbytek PC ti na to buhate staci. Mozna je to trochu divne , ale Morrowind ma tu vlastnost ze v nekterych situacich neni plynuly takrka na nicem. Vypni stiny a zkus nastavit dohledy na polovinu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 26. 5. 2006 08:55

2jablek: Bohužel musím souhlasit s DAVEM, Morrowind je poněkud podivně optimalizovanej a tvoje sestava není taky žádnej výkonovej zázrak (ta grafika a procák), takže nečekej zázraky. Rada typu kup si nový komponenty ti asi moc nevoní, ale v případě Morrowindu ti bohužel nic jinýho nezbude (snižování rozlišení nemá moc cenu, rozdíly mezi jednotlivými rozlišení nejsou z hlediska náročnosti na systém moc velké - jak říkám, podivně optimalizovanej engine).
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kempik 19. 3. 2007 20:15

Vedel by mi niekto poradiť :wink: .Ako sa z byliniek dá vytvoriť kúzlo(ak sa to vôbec dá samozrejme).A kde?A mám problém s obliekaním brnenia imperiálov.Za každým keď sa pokúsim obliecť to brnenie tak mi vyskočí tabuľka že sa vyskytol problém :evil: .Vopred dik 8)
Kempik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 20. 3. 2007 07:40

Z bylinek se netvoří kouzla, ale lektvary. Je to jednoduché - potřebuješ jen aspoň jeden kousek z alchymistické aparatury (hmoždíř, kahan, destilační baňka a destilační přístroj - mortar & pestal, calcinator, retort, alembic), na který poklepeš a do interface pak přidáš dvě až čtyři ingredience s žádanými efekty. Sehnat Master's alchymistickou aparaturu není problém dokonce zdarma, stačí jen vědět, kam zajít :).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 3. 2007 16:32

Ukrást třeba v Balmoře z alchymistického obchodu :wink: Sice to není zrovna legální, ale zvýšíš si dovednost v plížení a přijdeš si tak na velmistrovský moždýř docela brzo po začátku. Ostatní nástroje jsou tam maximálně mistrovské, pro velmistrovské si musíš zajít jinam (zatím nevím kam).
No a problém s brněním bych viděl v nějaké modifikaci.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 21. 3. 2007 01:29

V Balmoře? Proč proboha? :) Navíc by ho mohl někdo chytit. Nene, v jiném městě jde k tomu vybavení přijít sice taky krádeží, ale nikdo není poblíž, takže je to bez rizika - ale lokaci nevykecám :twisted:.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků