MORROWIND

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Kempik 21. 3. 2007 16:14

Prečo? :cry:
Kempik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 21. 3. 2007 20:05

Caldera...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kempik 21. 3. 2007 21:03

Diky moc. 8) :lol: :wink: :mrgreen: :D.
Kempik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 3. 2007 15:18

[quote="David Sláma";Caldera...[/quote]
Dlouho jsi odolával,to je vidět :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 22. 3. 2007 16:09

Co bys čekal od holčičky v krabici? Stačí udělat BU-BU-BU a už to z ní leze :)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 4. 2007 11:06

[quote="David Sláma";V Balmoře? Proč proboha? :) Navíc by ho mohl někdo chytit. Nene, v jiném městě jde k tomu vybavení přijít sice taky krádeží, ale nikdo není poblíž, takže je to bez rizika - ale lokaci nevykecám :twisted:.-/quote]
Proč? No protože je to nejblíž :wink: Navíc si procvičí skilly a vůbec je to zábavnější než si jen tak přijít, sebrat a odejít :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 26. 4. 2007 13:55

Na skilly je lepší krást Glass a Orcish brnění ve Fighters Guildě v Ald'Ruhnu - je z toho roztomilý profit :twisted:.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 4. 2007 14:40

[quote="David Sláma";Na skilly je lepší krást Glass a Orcish brnění ve Fighters Guildě v Ald'Ruhnu - je z toho roztomilý profit :twisted:.d/quote]
Já zkouším krást všechno a všude :twisted:
Edit: Teda v Morrowindu 8)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 4. 2007 23:29

He ,že by se Tesy konečně začaly ,,hrát,,...vřele doporučuji :kovárnu v Ald Ruhnu,je tam takové ,,fajne kopí,,u postele,he a co vybrat Ghost Gate...chce to ,,zmizíka,,...,že...,ale není nad ten Gláz Armor ,když se tam tak,,válí ...viď Cobra...Ahoj Marcel od Zvonu ...no a co odlehčít
Kočičákovi v Balmoře ...zúúúm Katana magic to je věc...a zbytek Ti zajistí ..he ..pár Skillů(i když je problema to prodat...uklikáš se...)...No ozvěte se na SZ ,rád si pokecám více o Morrowindu...drazí ,,takyzávisláci,,...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 30. 4. 2007 00:00

ja nejsem zavysly :D me TESka nikdy ani nebavili :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 30. 4. 2007 00:29

Hm.. když už se tu řeší, kde co ukrást a jak vydělávat... Perfektní zdroj financí jsou strážní ve Vivecu (ne, prostě z hlavy nevydoluju, jak se jim říká, ale mají na sobě parádní medium armor) - vyprovokovat je, aby zaútočili, je jen otázkou času a jejich zbroj se dá prodat za tuším cca 30k.

Další chuťovečka je loupení v pokladnicích guild ve Vivecu, člověk se ale musí dostat přes šílené zámky, silné atronachy a podobné obludnosti - je tam ale uskladněný majlant.

Jen na prodávání věcí to chce holt nějaký addon - prodávání u Creepera je nudné a příliš zdlouhavé a mluvícího Craba se mi najít nepodařilo.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 5. 2007 02:30

Kraba ,Dejvy není problém najít,...akorát si ho nesmíš zabít ,než začne povídat ,he...no snad ho opět najdu a dám info ,ale asi si nepolepšíš ...myslím ,že má jen 5K jako ,,Ušoun,,...he ten Addon na 5OK!! u ušouna(a víc chechťáků i u jinejch překupníků...) je na Netu v tý Haldě Modů a Adonů na celý Herní Věk na klasik,,Morro,, STR.-těch absolutně nej. jo skleroza ...Přesná Linka se mi vykouřila z Hlavy...
aspoň mohu Hrát po letech,,levně,, všechny Hry-špice... Znova-díky milosrdnému HOSIPU ,he...Ahoj sklerotik Marcel od Zvonu...Já mámToho šmelcu taky na ,,Bázích,,plný regály a bedny ,ale neseberte
,keď je to za lacno...jó Ty ,,sběratelé a Kradaři to je mi čeládka,,...Ajajaj...No aspoň jsem Melounář ...Někde,he...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kempik 5. 5. 2007 20:42

Vedel by mi niekto povedať, kde nájdem predavača, ktorému by som mohol predať vecičku v hodnote 60000? :P :roll:
Kempik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 5. 2007 22:46

Jak bylo řečeno výše, chce to nějaký šikovný plugin - můj oblíbený přidal do chrámu v Balmoře daedru, které šlo prodat úplně cokoli. V původní hře je jen Creeper, který má 5 tisíc, a krab, co má 10.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 5. 2007 00:51

Děkuji ti Dejvy za upřesnění mých sklerotických blábolů a ty stránky NEJ jsou na Bonus.web...Oblík i Morro v profi -provedení....moje i ostatních KPZ a je dobré si též pročíst jejich Fóra na Úrovni...spousta
Helpů od Kamarádů-lepších Hráčů než nás ,,Chudých -Duchem i Tělem,,...,he...tímto děkuji Autorům TES stránek i pomáhajícím Hráčům ,tak to má být ...na Herní scéně i v životě...Marcel Ogden od Cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků