Vampire the Masquarade:Bloodlines

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 22. 1. 2006 23:21

Docela se divím že tu není diskuze k této skvělé, kdysi dost zabugované hře, která právě kvůli těm bugům položila asi Troika Games. Fanoušci ji ale opravili sami a teď už docela funguje B-) Já to hrál poprvé před rokem a propařil jsem u ní silvestra, pak další a další dny :D Podle mě je to jedno z nejpovedenějších RPG co kdy bylo - hlavně je poměrně originální - přece jen upírská detektivka zasazená do reálného světa... Sosáci jsou tam vylíčeni tak že si člověk říká - a neexistujou voni potvory kousavý doopravdy ? Plus source engine a tedy i krásně animované obličeje postaviček. Jo a je tam ještě SPOUSTA krásných žen . Třeba taková Verunka Vampírová (ona se sice jmenuje jinak ale to je fuk - V.V. má jako monogram). Nebo Žanetka. Nebo Venuše.... Anebo princezna... Copak tuhle krásnou hru fakt nikdo nehrál ??? Docela jsem zvědavý jestli se někdy opět objeví něco z tohoto vampírského světa - ta hra totiž není špatná, špatné byly ty bugy....
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 22. 1. 2006 23:49

ja to hral ... samy bug a ve hre malo moznosti ... podobne gta... chctel sem treba vylezt na strechu nebo na lampu ... ja nevim necoo ale nikde nic a kdyz sem zjistol ze kdyz clovek neco udela v baraku tak z venku nedoje policie a kdyz vyde ven je hned mrtev tak sem to vzpnul .. body 2 z 10 za napada a ruznorodost ras ale jinak nic ...
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 1. 2006 11:28

10/10... Je to asi nejlepší RPG co jsem hrál, sice chyby zamrzí a taky zamrzí krach Troiky, ale možností jak řešit situace atp. Výborná hra, můžu jenom doporučit, do příběhu se vžijete možná až moc rychle, je to zabiják času :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 23. 1. 2006 12:16

souhlasím, vampire bloodlines je jedno z nej rpg vůbec, ta kupa možností řešení problémů, výběr z několika klanů (já byl Toreador,tzn. svůdník:) ,a hlavně skvělá hratelnost a atmosféra...stylem hry mi to trochu připomínalo deus ex, a spolu s fallouty a gothicy je to jedna z nejlepších her vůbec...A ty bugy? měl jsem patch 1.2, a jediný se kterým jsem se setkal byl ten pád v určitém místě hry,což jsem obešel příkazy do konzole.Jinak je to fakt pecka. Jo a možnost mít vlastního ghůla,resp. ghůlku, oblečenou v přiléhavý blůzičce a kalhotkách jen pro sebe taky nebyla k zahození,kdo hrál,ví o čem mluvím:)
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 23. 1. 2006 13:47

Tady je jasně vidět co dělá spěch a nenažranost distributorů/vydavatelů.... Podle mě je smutný konec skutečná "final death" pro Vampiriádu a tím pádem i troika games jedním z největších hříchů v historii PC. Ta hra je totiž de facto první next gen rpg - a jestli měl někde source engine skutečně význam tak je právě tahle hra. Prostě dívat se jak postavičky mluvím, co si myslí, jak jsou nešťastné - viz vaše známá co vás potká u čínského divadla... + místy docela černý humor - fakt za tohle by si někdo zasloužil vysát do sucha. Oblivion sice bude vizuálně asi lepší ale na druhou stranu je to jen další fantazy RPG princ zachraňuje princeznu respektive svět. Vampírský princ je pěkný hajzlík, princezna jak by smet, a vůbec - já se při hraní docela i třásl strachy - třeba v hotelu Ocean - a poprvé sem si říkal: Kdybych nebyl strašidlo tak se tu aj budu bát.... A nedávno jsem opět ječel - jů a jé - protože v tomhle RPG funguje to že se bojíme toho co nevidíme. + super je i to že se to dá místy hrát jako stealth akce, vysávání nepřátel do krku je taky super, stejně jako některé svérázné postavičky + samozřejmě ta fůra krásných ne zcela mrtvých slečen... Dokonce i - svlečených ! + FAKT ryčný soundtrack.... Prostě - jestli máte minimálně 1GB ram tak to doporučuju, já to teď koupil ZNOVU ve slevě, a bavím se u toho stejně jako poprvé + hlavně každý klan umí něco jiného a na netu jsou i další přídavné klany. Akorát mužské avatary by nemusely vypadat u některých ras mírně homosexuálně. Zato taková Malkavianka která nosí bokovou mikrosukýnku a je ji vršek tanga kalhotek :) Jo - fakt - vycucat, vysát, podříznout,zastřelit, přinutit spáchat sebevraždu - to by si zasloužili ti co díky bugům a mamonu nechali padnout troika games a Vampiriádu pustili do světa tak jak byla - tedy v beta verzi. Tahle hra se totiž mohla možná stát nejlepším PC RPG všech dob... Jenže prostě umřela moc brzy. Já osobně ji řadím mezi takové klenoty jako Riddick and spol. prostě hry o kterých se moc nemluví ale které natrhnou žaket mnoha vychvalovaným komerečním slátaninám na N-tou. Klidně se vsadím že oblivion na vampiriádu mít nebude - graficky jo ale jinak...
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 1. 2006 15:45

Paul: Já byl taky Toreador... A pamatuju si, že v jednom z obleků vypadal jak bezďák a v prvním jak homosexuál, ale to je jedno :lol:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 23. 1. 2006 17:32

no jo, na soundtrack jsem zapomněl, dokonalá skladba chinatown_theme, nebo závěrečná skladba od lacuna coil "swamped",to nemá chybu...jo a mě ani tak homo ty postavy nepřišly,spíš se mi nelíbil jejich styl chůze..takovej tremere vypadá při chůzi fakt divně.)
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 29. 1. 2006 14:28

Tip pro všechny - některé obchody zlevnily Masquerade na 300 korun. Takže hurá do ní!
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 1. 2006 14:46

jj, už objednávám :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piratee 15. 2. 2006 17:07

Hral jsem, ale nedohral.
Nejvice co me dostalo byl prvni quest v hotelu. Zadny nepritel, zato paradni atmosfera. Jeste kdyz casto hraju bez savu, tak se atmosfera vymrsti. Drceni sklenicek, propadnuti se schodama do sklepu a pak ten divci hlasek, ktery jsem se vydal hledat a jejiz majitelka se prohani ulickama. Rychle za ni, ale v ulicce tma a mrtvo. Sluchatka mlci. Pred kym utikala? Taky zadna odpoved. No proste hnus. A jak to tady od Vas ctu... Objednavam abych si to cele projel (snad se to da zaradit mezi Ultima Underworld I,II, Final Fantasy VII, System Schock I,II?).

Zatim!
piratee
First Blood

Odeslat příspěvekod Alcil 11. 4. 2006 18:27

Chtěl bych si objednat tuhle hrru, zajímalo by mne, jestli je ta zlevněná edice odbugovaná či ne.
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 4. 2006 18:31

nó... Officiální podpora je jenom do patche 1.2 pak jsou již patche fanouškovské. ale osobně jsem to na té 1.2 dohrál a nezaznamenal jsem potíže (až na občasné pády). Ale implementovaný patch nejspíše není.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 11. 4. 2006 19:00

no, zkusím se kouknout po netu, stejně mi ještě zbývá někde splašit 59 korun :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 4. 2006 19:15

jo mimochodem, X-Zone je drahá, myslím, že TopCD je o 200 Kč levnější. Ale jinak X-Zone chválím jak můžu :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 11. 4. 2006 19:24

Jo, však já jsem s penězma na štíru, mám 240Kč, přesně :-) Ale tahle hra mě celkem zaujala, obzvláště, teď, když je tak levná a já si jí všiml. Troiku mám (jsem měl) rád, hlavně kvůli Arcanum, pořád si myslím, že je to nejlepší fantasy epické RPG, co jsem kdy hrál
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků