Deus Ex

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fever 4. 1. 2006 13:32

"Hézký" ~Kameňák
Táto hra vyzerá fakt dobre, všetky moje obľúbené veci (RPG vývoj postavy, akcia, rôzne možnosti na dokončenie, príbeh) tam sú. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod goodoldalex 4. 1. 2006 19:04

Rozne dokoncenia su dost trapne, ale to ostatne tam je :) A este pridat mierne adventure prvky. Ako vravim, ja som sa snazil prekutrat vsetko hned na prvy sup a obcas mi dalo dost zabrat najst niektore tajnicky ktore je dobre vidiet ale nevies sa k nim dostat :) Ovsem daju sa kludne aj ignorovat, obvykle sa nic hrozne nestane. Kurnik, mat viac casu tak si to zahram znova.
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod christian 4. 1. 2006 20:47

DeusEx je super hra.. Jeste si ji obcas zahraju..
A SS2 je u me jedna z nejlepsich her co jsem paril..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 12. 2006 11:08

christian píše:DeusEx je super hra.. Jeste si ji obcas zahraju..
A SS2 je u me jedna z nejlepsich her co jsem paril..

Ovsem nej je SS1 :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jo_Do 7. 12. 2006 12:26

Nepochybuj o tom, že Deus Ex tě bavit bude, je to jedna z nejlepších her, které kdy vznikly.

Zaměřím se spíš na to, co tě může odradit.
------------------------------------------------------
1. Po spuštění hry tě možná bude šokovat dosti ohavná grafika, která musela být zastaralá už v době vydání.
2. Pokud budeš mít smůlu, bude se ti hra cukat jako zběsilá i na výkonném stroji.
3. První mise je poněkud nelogická a pro začátečníka nepochopitelná, navíc se tam musíš chtě nechtě plížit.
4. Na začátku hry, zbraní netrefíš z metru slona.
5. Nepřátelé jsou dementní, nemají periferní vidění, na 30 metrů jsi pro ně neviditelný a v klidu překračují těla kolegů, kteří ještě před minutou hlídkovali spolu s nimi

Dál ve hře zjistíš, že grafika je výborná a má spoustu drobných vychytávek, které musely dát fůru práce.
Jsi ve světě před apokalypsou a nemůžeš čekat růžové záhonky, spíš čekej děsivě působící mraky na obloze, pytle s odpadky, které se vyváží jen občas, spoustu krys a domy co už nikdo neopravuje. Pomalý úpadek, jako před pádem Římské říše.
První misi si užiješ, až budeš ve hře více doma, pro začátečníka je dost nepříjemná a může odrazovat, od druhé to začne svištět.
Naprostý základ je několikrát si projít tutoriál, jinak nebudeš chápat.
Na začátku jsou zbraně hodně nepřesné a neúčinné, od půlky už budeš schopen trefit MJ12ku na kilometr mezi oči, samozřejmě pokud se vydáš touto cestou a budeš vkládat body do ostřelovačky (můžeš kamkoliv).
Nepřátelé jsou blbí, ale spíš si myslím, že je to záměr.
Kdyby byli realističtí, byla by hra nehratelně těžká.
Ke konci už dokážou docela překvapit, tvůrci by to naprogramovat dokázali, myslím, že schválně udělali umělou demenci, aby to nebylo tak těžké.
Jo_Do
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 12. 2006 12:50

No nevím, mě se grafika líbila i na první dojem (ale to je možná tím, že sem na ní nikdy neměl přehnané nároky).
První mise je sice na první pohled nelogická (dalo by se říct, že je to v každé hře, kde je tak složitá zápletka jako tady a autoři tě vlastně hodí někam, kde to jako hráč vůbec neznáš, doprostřed všeho dění), ale naučit se plížit je důležité pro zbytek hry (pokud nehraješ za tank).
Já trefoval celkem dobře, tak nevím (jenže já spoléhal na masivní využití základní pistole, se kterou se dá v podstatě hra dohrát, a tak jsem si do ni dal na začátku většinu bodů).
A nepřátelé mi přišli někdy až bystrozrací (viděli mě i v absolutní tmě a přitom jsem se vůbec nehýbal). Ale je pravda, že ignorují mrtvé kolegy.
Teď mluvím o GOTY verzi, která byla na Game4U (třeba tam byly aplikované nějaké patche...)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 9. 12. 2006 20:09

Taky bych si na grafiku nestěžoval - pravda, ve srovnání s grafikou z Monkey Island 2, což jsem teďka z nostlgie rozehrál, to nejde srovnávat, ale stejně... :D
S tou ignorací mrtvol je to fakt, taky mě to zarazilo, ale nebuďme detailisti.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 12. 2006 13:35

xgandalf píše:Taky bych si na grafiku nestěžoval - pravda, ve srovnání s grafikou z Monkey Island 2, což jsem teďka z nostlgie rozehrál, to nejde srovnávat, ale stejně... :D
S tou ignorací mrtvol je to fakt, taky mě to zarazilo, ale nebuďme detailisti. /quote]

Řekl bych, že nepřátelé nereagují na mrtvoly ani v ArmA. :lol:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 12. 2006 15:00

v ArmA občas jo... jak se AI zadaří... patche snad pomůžou...
A přestaň mi připomínat, za jakou nehratelnou zabugovanost jsem vyhodil 900,-, jo? :lol:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 12. 2006 15:25

SCobra píše:Řekl bych, že nepřátelé nereagují na mrtvoly ani v ArmA. :lol:l/quote]

No ale musíš se dívat na dobu vzniku DE.Dneska je to bug jako prase,ale tehdy se na to braly ohledy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jo_Do 11. 12. 2006 21:43

Na základně MJ12 v pařížských katakombách se tělo nesmělo nechat ležet, jinak byl poplach. I pokud se nechalo ležet před kamerou.
Proto říkám, že tvůrci by to dokázali udělat, jen neměli čas.
Co jsem tak četl, byl Deus Ex dokončován ve velkém chvatu, dokonce jsem četl o "příhodě", že manželky vývojářů musely docházet do studia, pokud chtěly od manželů "manželské povinnosti".
Jo_Do
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 11. 12. 2006 22:46

Tak to muselo byt veselo... :)
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 12. 2006 23:09

nakoniec to za tu hru stalo no nie :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 12. 12. 2006 09:28

Dotaz - Deus Ex ma vice koncu?
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 12. 12. 2006 09:46

Já myslím, že má tři konce.
Chumbaba
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků