Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 8. 2010 14:59

Ja Thowte, ale tohle dělám, až když melu z posledního cca posledné 3 - 5 paklíče(když je Bída a kde nic tu nic?!), jinak bez Save. V G3 si musel, tam se obsah beden měnil!Kapsy ma taky nezajímaj, a když tak i se zbraněma, he zavři voči Brouku...někde za ,,rožkom,,. Hmmm nezlob a Pojď za Roh, a ukážu Ti cestou Rááajem... A nebo hele tady leží jeden tuhoň?!, díky Ti Black Vlčku é Kostěji...Já nic , já muzikant é dobrej a záludnej Runner od Lesa.
Tož huž Hrajme si Chvapci z Lesů, Huór i Sloumů a Kanálů, hehe. Ogde Beer Hraničar a kulhající Chodec, cave Zvon.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 19. 8. 2010 16:01

No, já teď mám RPG... Druhý votavy... Pauza na kafééé.
Thowte, nesouhlasím. Sílu dávám až když mám akrobacii a s bižutérkou cca 110 dexterity. Mistrovský mečík je nejdelší jednoručka ve hře (no nevím jak Beliárův drápek) skorem jako dvourčka a sám o sobě dává tuším 120 jizev. Plus něco do mistrovství. Kradu rád, kradu s chutí, protože vy dva se připravíte o pár questí loupežnickýho cechu. A nejsou nejjednodušší. Navíc mne to baví a ty bodíky nejsou k zahození. Zapomínáte na jednu podstatnou věc-čím víc loupím, tím víc dostávám expů za člověka :) ... Navíc dexterita je potřeba na luky a ty ve dvojce upřednostňuji zpočátku před kušemi ( ne-li vůbec bo je tam pár móóóc pěknejch luků a dva magické, což se hodí). Tak já jsem zbabělej Watson, já jdu na Orca šikovně a ne Hrrr! Na ně, bratříci! A díky akrobacii se pár věcí usnadní. BTW, na trolíka taky nejdu po hlavě ale skáču jak kobylka obecná. Nj tak každý má styl svůj...
Ale jsem humanista, proč mám někoho mlátit, když ho mohu pacifisticky, něžně (a genderově správně) okrást... Mlátím akorát toho alchymistu vedle průchodu bo je mi nesympatickej pžadavky na kytí... A já jsem háklej na kytí bo Holmesová je botanička :D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 19. 8. 2010 16:37

hlavne chce kralovsky koren, co nestoji za to dat mu ho ....njn, som nevedel, ze za kapsarstvo sa dostavaju xp :hm ... a zaujimala by ma ta akrobacia, a ko a kde konkretne to v hre pomoze? neratajuc rychlejsie prechody po nejakych skalach... keby sa dalo ale vyskocit niekam, kam sa inak neda, a kde su nejake zuzo veci, to by bolo ine :hm ... 2 magicke luky? osviez mi pamat, ja si tusim spominam len na nejaky ohnivy, alebo to boli sipy? plus na nejaku kusu z datadiskovej lokacie.... ako moc silne su tie luky a na co sa daju pouzit??

ten mec co vyzaduje dexteritu som mal, ked som hral za maga, a rubal som s nim trolov stylom behaj okolo trola a rub ho az kym nepadne :D ale ze by bol ten mec nejaky ultimatny, tak to teda nie... i ked v datadisku som tusim nasiel jeho este silnejsiu verziu... ale beliarov drap je stale beliarov drap o<:)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 8. 2010 17:20

Naozaj Thowte, ňucháš dobre, TAM kam sa dá vypchať je volačo bonusových vecí, pisal som kol X Toweru, I. jazerka, za tunýlkom do Lestarovej Jamy, i hore nad ňou, výskok nad Banditskou Jaskyňou , s Cavalom je vykuritie...a Sám hups hore...ehm cez 4 Jaštěrice, ehm...
Rokle kolem Khoru, volačo škretov, hyen, krýs a banditov a jedna možno dve Shadow bestie, no i hore na Kotári u Lovce vpravo od Majáku volačo sa povaluje a na skalej Lavici nad Schodami k Akilově farme atd. Ňuchaj všude Bratko Krýsku ako v G3, hej...a bonusy ťa neminú.
Majstr štyky majú Damage 90 - 130! pri OBR. od 60!(/120 Damage mistrovský nej meč!) cez 90 po 110-Betyny z Jharu(a kedy búdeš mať 100% na Jednoručkách k tomu, není co rešiť, naozaj). Jinak se pak zaměř na Dvouručáku a křečkuj hodně priveľa na SILU!! Streljok Hranicar Ogde Mečka bradova.
Nikomu žádný vzácný Kytí nedávejte, naučíte se to jinde...hej. No Magic Fire luk je na II.veži u Dextera a a Magic II. je za propasti -HUPS v Jahru-zřícený most před svatyní a III. Magic Weapon- asi Kuše je v Hrobce Ducha, v Jharu u Trolla...vše z Havrana. Skleroza Marcel.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 19. 8. 2010 18:38

No jo, Marcel má pravdu jsou tam tři.
Akrobacie je ve dvojce automaticky - dosáhneš 90 dexterity a máš ji naučenou (aji v charakteristikách se objeví), je jedno jestli máš přitom bižutérii, když ji sundáš, tak akrobacie zůstane i když máš méně.
A tak já to zkusím s tím módem jako Wasr. Obrečím svoje tři vši. Nakonec, zabiju si jiný ... ;)
Heleď, Thowte, tak to se zlidějinou vyzkus na save,load (no sejvuj i před loupeží i kdž nápověda je u toho solidní) jak říkám, expy se zvětšují, začnáš krást-pár desítek expů, později stovky. I ty questy stojí za to. Zabít je můžeš potom :D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 19. 8. 2010 18:42

tak ja som pre gildu plnil co sa dalo, vsetky questy som pre nich spravil, ktore boli rozhodujuce, aby som sa stal clenom cechu, aby som sa dostal k tej nabuchanej truhlicke :-D atd. ale nikdy som nedokoncil quest s krvavymi kalichmi, na to som mal fakt malo zlodejskych skillov. a veru, vyzabijal som ich, coby nie :mrgreen: ... ale uz neviem, pri ktorom hrani, alebo ci pri obidvoch, s odstupom casu mi to trochu splyva... a kapsarinu uz bohuzial nevyskusam, pretoze G1 ani G2 nemam v plane uz nikdy hrat :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 8. 2010 20:09

Nikdy Thowte nereči Nikdy, Newery...neverim, hej. Ještě budeš Drápkem hrabat, protože RPG, již po roce nebudou... smutnej STarec Marcel od Zvonu...Jurko Liso se má hlásit 1.9. v Pensylvánii, potvora takhle se mi vypařít...Lidi přede mnou radši utečou do Ouvrsís, potom nemám bejt Sám, pokračování vedle, raději.,
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 8. 2010 04:14

To jsem to po půlnoci krásně dodrbal, som kus pitomce, Sám to každému tluču do kebule, ukládej, save a Sám si tady hoďku pobíhám kolem Oranu-,,poranu,, neuloženej, hech, tož bude žoldáckej křest Repetem...Jo Codr ma zase podrží. A bude ruka v rukávě, Bílej Den, jdu se vyvětrat do Reál 3D Lesa...Tulák Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 8. 2010 06:53

He Další Dezertýr Bohemka?! Mrrrtvá óvečka? No nic nějak to dohraju Sám, zatím jsem k Horníkům ani do JHaru nevlez, ještě tuná v New worldu vymlátím co půjde...tož máš ještě Boheme šanci, hmmm poslední, že. Ogde Beer, cave Zvon.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 27. 8. 2010 12:52

No já nevím...
Bariéru jsem ještě neshodil :D
Asi na Tebe pošlu Fanatiky. To je divnej novej tábor...
Zahoď Khorinis a pojď pod bariéru. Je tam sranda... Všichni jsou děsně ublížený a všichni noví kámošili s Leem a skorem všechny je zavřel lord Hagen, nechceš ho sejmout? Bych jim to vyřídil a třebas mi něco dají ;)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 8. 2010 13:55

Jsem ňáko unavenej z ničeho Docu Watsone, nejdřívejc budu ready tak v neděli, až se srovnaj tlaky...dneska by to asi s instalem moc nedopadlo?! Zejtra ma jeden dochtor s rodinkou možná popovezou do lesa, ale spíš si to rozmyslí jako minule?! Tož vydrž a statečně bojuj. Já byl na chvílu jen v Havranovi u Pyramid. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 8. 2010 20:48

No Docu, tak jsi se dočkal, akorát to mám u nových NPC bez dabingu, je tam jen ten původní, al pr-dím na to hlavně, že tam je čeština titulky...Aspoň je poznat co tam přidali, hehe, PšakrewPotvory. STarec Marcel od Zvonu, nejdříve vykrákám Starej Hrad a okolí. Pak se uvidí až se trochu pochlapím.
Zase bylo prblema si spomenout co se jak v G1 mačká, jauwajs.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 28. 8. 2010 00:59

Jojo, taky ještě furt mačkám CTRL místo ENTER.
Mířím k pašerákům. Výpočtem jsem zjistil, že jsem přišel o dva body síly ale vracet to nebudu. Jinak Lee učí do 120. Zbytek dám asi do mistrovství obouručáků. Pak Dextera. Tedy dexteritu. Hmyzí mne to automatické zaměřování, jak je houf tak musím furt loudovat bo to zaměřuje blbě... Takže lákat cholery pšy krve z houfu ven po míň. A vlízt zádama ke zdi.
Jdu se vyspršit. Jo a kuše tu nejsou za sílu ale obratnost.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 20. 10. 2010 19:44

Zdravím všechny, potřeboval bych menší radu od starých harcovníků skvělého Gothica. Hraju teď dvojku s datadiskem a potřeboval bych zjistit, od koho se můžu naučit stahovat Číhavce z kůže. Takže?
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 10. 2010 00:07

podla vsetkeho len u Krokodyla Jacka v tabore piratov ( pozri http://www.gothicz.net/gothic-2-noc-havrana/ucitele/ a http://www.gothicz.net/gothic-2/ucitele/ ) . koza z plaza je asi nieco ine, ako koza vseobecne, vsak? stahovat kozu ta nauci kazdy lovec, ale stiahnut kozu z plaza vraj len ten Jack... (akosi sa mi to nezda, ale pisu to tak :hm vlastna pamat nula bodov... :D )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků