Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 10. 2010 13:24

Ahojky Winter, Vítaj aq ukaž se častěji a buď té dobroty a a potěš STarce, v Poustevně u Zvonu Majlem, díky, ji ta Koza é Kóža, z ještěra: Crocodil Jack, po lovu krys, Logan se fláká kolem tábora, a jinak i lovcijinde: Novej svět/ Starej svět...juknu se: Gaan v průsmyku?, v Hornickým ďolíku - Talbin 2.kap. ?. Těším se na Tebe. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 21. 10. 2010 19:18

Ano Thowte, je to rozdělené, právě proto je to takový problém. :-)

Mno tak učitele přímo z datadisku teďka zrovna na mysli nemám, bo do té nové lokace jsem se ještě nedostal (bolestivou cestou jsem zjistil, že gobliní kostlivci jsou poněkud silnější než v samotném Gothicovi). A po zaplacení Gaanovi 200 zlatých mi nakonec stejně řekl, že "teď nemá, co by mě naučil", nebo něco v tom smyslu, ale je pravda, že je to už nějaký čas, co jsem se ho ptal, tak bych to mohl zkusit ještě jednou a Talbin mě může naučit jenom roh stínové šelmy a vyříznutí srdce, žádná kůže plaza, což mně přijde taky docela divné.
Jako zas nějak moc na tom nebažím, jen mně to přijde škoda, vyvražďovat místní populaci Číhavců a získávat z nich "jenom" drápy. A jen tak pro úplnost, jsem teďka ve 2. kapitole, musím obejít doly a zjistit stav těžby rudy.

No a nakonec bych ještě rád zhodnotil celou hru, protože je to poprvé, co ji hraju s datadiskem a je to vážně supr, skoro jako bych hrál novou hru. :love:

PS: Marceli rád bych Ti napsal mail, ale opravdu nevím, co bych Ti psal. :-D
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 15. 8. 2011 17:27

Po zhruba 3/4 roce jsem nainstalil gamesu. Já vím, flákám to. Co jiného než Gothic. A je fakt, že Bůh pařanů mi to dal znát...
Někdo mi ukradl starej důl... Hele:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Je to jak se tomu vařiči pervitinu od houmelesáckýho campu musí sehnat místo Paralenu Plus vejměšek těch přerostlejch mravenců.
Zkusím to přeinstalit, zatím mne chytla dvojka s nocí krkavce (to je takovej havran ve stylu Gothic/emo).
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 16. 8. 2011 13:11

nainstaloval jsem si G3 Forsaken Gods... základní verze hry funguje bez problémů, ale když tam nainstaluju i novej super mega patch, tak mi to při spouštění začne vyhazovat chybu:
g_App::Create failed: Can´t create application singleton. Check log for infos.
v logu jsem nic nenašel... nevíte jak to vyřešit?
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Macraschley1 6. 4. 2012 12:33

Doporučuji projet Gothic forum, sekci Forsaken Gods.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Macraschley1
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 7. 2016 11:51

Hai Gothici, tož opět Šafle Hore...4 Roky pauza tuná, no toto letí, Doupěcí zbylá Chásko...Vskutku na Novém stroji a s 2.7 patchem je To Horor, fujky...Toto s Tím Zvěřincem od Kapitole 3 vskutku přepískli, prolítám skrz ten DAV, co Tě zadáví, naq každým metru, s ,,BASOU REPEDE HERINKA OD SAMUELA(ZA 30 CHECHŤÁK٨) CCA 50 FLAŠÍ, JE TO JAK ,,PŘESPOLÁK - SÁM V TÝLU NEPŘÍTELE,,,. A NÉÉÉ GOTHIK 2 + H... NA STARÉM PSU V PŮVODNÍ VERZI BYLA POHODA, NA NOVÉM POD WIN 10 - HOROR : CUKATŮRA, BALETTIMY, PROBLEMY S KONVERZACÍ A POTVRZOVÁNÍM QUESTŮ, ZÁSEKY, NO PARÁDA...SE VRACET K SAVŮM. VYMLATIT SE TO NEDÁ, V KAŽDÉ KAPITOLE JE RESPAWN!? ŠAJZE A ŠÍT, JE TO MILOSTIVÁ, HAVRAN HUŽ DOKRÁKAL...POKRAČUJI NA ISLE, BÁGL NAPĚCHOVANEJ DOBRŮTKAMA, TENTOKRÁT TO BERU HÁKEM, A NAČISTO VYKMÍNOVAT SE TO NEDÁ, TO ČUMIM TROTLOVÉ VŠUDE I U PYRAMID, NO NAZDAR...O DRAČÍCH MRCHÁCH NEMLUVĚ BĚHAJ JAK POLICAJTI V PRÁGLU, ASI SE BOJEJ, JSOU DVA I TŘI, HEH. TO JE NA MINOMET A DVA TĚŽKÝ KULOMETY, HUMUS, PROTO JEDINEJ ZPŮSOB.JE SPEED FLAŠKA!!! SMUTNEJ STAREC MÁCA - OGDEN BATTLEMAGE...S BASOU FLAŠEK S MANOU I LIVEM, SAKRA!...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků