Zakys v Arx Fatalis - hral ho nekdo ??

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 9. 2005 20:56

Tohle bude spise pro xGandalfa nebo zdejsi moderatory..

Ve 4 levelu mam zachranit nejakou malou holku od particky mnichu kteri se chystaji provest na ni nejaky ritual. Postupoval jsem uz i podle navodu a sice nasledovat mnichy z jizni casti mapy do obetni mistnosti a tam je rychle pozabijet nez stihnou holku zakrojit.

Dokonce jsem je predbehl :D a dobeh do mistnosti kde holka krici a je nad ni nejaky knez. Toho rozsekam nez stihne cokoli udelat a je ticho, holka je tuha, quest se mi nedokonci.

Pokud to nekdo hral dejte prosim vedet jak to probihalo u nej, protoze doufam ze to neni bug, (mam verzi 1.17 s CZ) nejhorsi trest je zabugovane RPG.. Dungeonum zdar.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 28. 9. 2005 16:03

Myslíš Shany? :D Jooo, není to prča - fígl je v tom, že se musíš vyprdnout na ty čtyři mnichy a rychle je předběhnout (začneš běžet v okamžiku, kdy Shany začne řvát), aniž by si s nima bojoval - potom musíš zaútočit na hlavního mnicha, ale tak, aby si ho odlákal od Shany (anebo bejt opravdu tak dobrej, aby si zlikvidoval tak rychle, než ji stačí odkrouhnout). Btw, už se mi to trochu vykouřilo z hlavy, takže sem se na to musel mrknout do FAQ, ale tohle je povinnej quest? Bug tam žádnej není, co vím.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 9. 2005 18:16

Presne to jsem udelal ale nikdy jsem ji nestihl zachranit. Knez byl vzdy rychlejsi :-) Povinny to neni ale chtel jsem to mit splneny. Ted je to fuk, jsem uz o dost dal. Ale diky za radu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků