Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2005 22:08

Nejen pro příznivce postapokalyptických světů a připáleného brahminího masa... :o)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pingi 20. 4. 2005 07:53

Ja jsem jště před dvěma měsíci ani netušil,že něco takového existuje.Teď jsem nadšen a musím konstatovat,že co se kvalitného děje v nových RPG týká,je to dnes mnohem slabší.Možnosti,které Fallout nabízí jsou na tu dobu přemakané.Dnes se spíš přihlíží na grafickou stránku,než na zábavu u hraní RPG.
Tak já jen tolik.
Pingi
First Blood

Odeslat příspěvekod Nameless one 20. 4. 2005 08:55

V zivote sem hral jedno jedine rpg, ktere se Falloutu vyrovnalo, nebo ho mozna v mnoha smerech prekonalo-Planescape Torment. Jinak byl ohlasen vyvoj Falloutu 3, takze se moc moc tesim.
( o Y o )
Nameless one
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 20. 4. 2005 09:08

tim pokracovanim je myslen Fallout 3 oficialni, ktery (nejspis) bude mit s predchozimi dily psolecne jen jmeno, nebo ten neoficialni, ktery bude mit zas spolecne enjspis vsechno krome prave nazvu? :wink:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nameless one 20. 4. 2005 10:11

[quote="Martin Boček";tim pokracovanim je myslen Fallout 3 oficialni, ktery (nejspis) bude mit s predchozimi dily psolecne jen jmeno, nebo ten neoficialni, ktery bude mit zas spolecne enjspis vsechno krome prave nazvu? :wink:[/quote]Uvidime, ktery bude lepsi, ale myslim, ze ten ofic. bude take kvalitni a popravde je mi to jedno. Zalezi z jakeho uhlu se na to divate-jestli z uhlu jednicky nebo dvojky, sam moc dobre vite, ze to jsou a nejsou stejne hry. Pro nekoho je lepsi jednicka, pro nekoho dvojka, ja osobne preferuju dvojku diky jeji humorne atmosfere. Opravdu jsem spadl ze zidle, kdyz sem poprve dosel k mostu a jeho strazci. Sice uz sem v te dobe mel energozbroj, ale jeho roba vyhrala. :D
( o Y o )
Nameless one
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 20. 4. 2005 10:39

Looool :D No já se (marně) hnal za svým oblíbencem poručíkem Datem ze Star Treku. A upřímně - dodneška nevím, jestli jeho přítomnost ve hře byla jen nějaká (pořádně rozšířená) fáma, nebo jestli sem měl propstě smůlu :oops:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nameless one 20. 4. 2005 11:00

[quote="Martin Boček";Looool :D No já se (marně) hnal za svým oblíbencem poručíkem Datem ze Star Treku. A upřímně - dodneška nevím, jestli jeho přítomnost ve hře byla jen nějaká (pořádně rozšířená) fáma, nebo jestli sem měl propstě smůlu :oops:a/quote]Nejlepsi byla stejne ta banda rytiru v energozbrojich jak zpivali a triskali o sebe kokosakama. ;) Jen uz si napamatuju presne co to bylo za sekci.
( o Y o )
Nameless one
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 20. 4. 2005 17:53

Havarovaná Enterprise tam myslim byla jako náhodná lokace, takže tam toho ze Star Treku mohlo být klidně i víc. Možná i nějaký ten poručík Dat, značně zmutovaný radiací. :)
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gofry 19. 6. 2005 23:00

Fallout je skvela seria, skoda, ze si ju uz nikdy nezahram po prvy krat.
gofry
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J2 25. 6. 2005 21:41

Fallout je jedno z nejlepších RPGček, pokud vyjde 3, tak to bude-snad-zase bomba. Bethesdě věřím...!
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darth_swer 9. 1. 2006 02:23

tak co pani?co hovorite na toto : http://www.doupe.cz/h/PChry/AR.asp?ARI=112770&RFS=1
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2006 14:54

Já se bojim 3rd person zpracování a taky zbytečný komplikovanosti a rozsáhlosti, kterými je Bethesda známá. Ale jestli dohlíží sám Brian Fargo, tak by to snad mohlo být přijatelný.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darth_swer 9. 1. 2006 16:39

ta snad nic zvlasnte tam nebude...lebo nechcel by som zazit neaky trapas...kedze 1 aj 2 boli uzasne... :P
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 16. 1. 2006 07:13

2SCobra: No vidíš, a já doufám v pravej opak. Co se týče komplikovanosti, tak Fallout z hlediska statistik a jejich možností se hrám ze série TES přinejmenším vyrovnal a pokud bude hra otevřenější, tak to bude jenom fajn. A otázka pohledu je poměrně diskutabilní, každýmu sedne něco jinýho. Jak mi předchozí díly moc nesedly, tak doufám, že trojka bude něco pro moje gusto... :D
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 11. 2. 2006 15:53

Kua... Fallout byla ta nejlepsi hra co sem kdy hral !
mousefromhouse

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků