Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sirnis 11. 2. 2006 17:51

mě bohužel štve že sem nemohl dohrát fallouta 2 poctivě a abych mohl zabít bose tak sem zjistil chybu ve hře a musel ho tk zabít abych ho dohrál
bohužel to jinak nešlo :cry: :cry: :cry: :cry:
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod darth_swer 11. 2. 2006 17:56

ako?ako chybu v hre?hmm...nepamatam davno som to hral...hmm?
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
First Blood

Odeslat příspěvekod Sirnis 11. 2. 2006 18:31

nemohl sem zabít hlavního bose protože jak sem se dostal k protivníkům kteří mají plasmové a laserové zbraně tak hra spadla
no a u bose nešlo dělat ani taktiku po jeho útoku save a střílet do něj a pak doufat aby to nespadlo
takže sem šel během souboje do vedlejší místnosti vpravo a jak tam byli ty dveře tak on se zasek před nimi a nestřílel a já ho jen poslal na věčnost
dodnes mě to mrzí že sem ho nemohl sejmout ale nikomu bych to padání hry nepřál
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 5. 2006 22:27

co říkáte na tohle?:

Obrázek
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod darth_swer 11. 5. 2006 23:13

tak ked to bude plnohodntotne aspon ako jednotka alebo dvojka..teda aj 50% by stacilo tak poviem ze som rad...;) snad bude...
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 12. 5. 2006 05:26

Doufám,že to převod do 3d nezabije.Kdo na tom vůbec dělá,je tam někdo z původní squadry?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 5. 2006 13:05

Pokud si pamatuji dobre tak puvodni tvurci se rozdelili mezi Bethesdu a nejake nemecke tvurce co delaji na http://www.xzone.cz/tiscali/nahledgame.php3?idg=1066
Ale pokud se nepletu tak tahle hra uz je v predporedeji snad 2 roky, vysla uz v roce 2004 jen v nemecku a do sveta ji chteli nejak vylepsit mam ten pocit a uz 2roky se nic nedeje. Mimochodem nevi nekdo nejake podrobnosti o te hre? Zacinam si ji pomalu skatulkovat k DN: Forever a STALKER. :D
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod xgandalf 14. 5. 2006 17:10

Ee, s Gaiou to vypadá blbě, podle mě už asi jen tak nevyjde.. :evil:
Co se týče Falloutu 3, tak sice vím, že tady naprdnu hafo fandů, ale podle mě mu přechod do 3D jenom prospěje (prostě mi původní Fallouty nesedly, nooo :twisted: )
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 14. 5. 2006 17:59

Takhle to obcas konci, taky myslim ze to nevyjde. Proste zaspali a uz by to neobstalo v konkurenci. Maximalne z toho bude nejaky budget.

Tak to me zase Fallouty sedly prevelice. :) Ale taky uznam ze vetsi zmena je nutna. Kdyz si predstavim velky nuklearni valkou zniceny svet v grafickem kabatku Oblivionu musi to byt rezba. Otazka je, jak se kluci porvou s hernimi mechanismy.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 15. 5. 2006 14:21

V době kdy vyšel první Fallout,jsem takové věci nehrál a když jsem se k němu před asi 3 lety vrátil,tak se mi už děsně nelíbil,takže doufám ,že mě 3d nadchne(čím si trochu protiřečím s pe svým předchozím příspěvkem).
Na trojce teda maká bethseda,takže původní tvůrci.Nemusel by to být zas až tak velký propadák.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod 8Paul 15. 5. 2006 15:04

Fallout pro mne asi navždy zůstane nejlepší hrou co jsem kdy hrál - beru jedničku i dvojku dohromady.Samozřejmě je spousta dalších,úžasných her,jako Deus Ex,Vampire,MGS...ale fallout byl prostě první,dohrál jsem ho celkem asi 6 krát a znovu se k němu chci vrátit (po maturitě a přijímačkách :twisted: ).Jinak v Bethesdě pokud vím moc lidí z původního Black Isle Studios není - většina se rozprchla do Obsidianu (hlavně Chris Avellone),ten nyní dělá na NWN 2 (btw KOTOR 2 se jim taky moc povedl), nebo do Troiky(dokonalý Vampire),která se už bohužel rozpadla...taky někdo šel právě do Silver Style (Damien Folleto) ,kteří neúspěšně dodělávají Fall...
A co se týče plakátu, motto Prepare for the Future mluví IMO za vše - nová generace, 3D, zjednodušování...ale v zásadě proti tomu nic nemám, jen pokud Bethesda zachová úžasný humor (hlavně černý),perfektní atmosféru,příběh a vychytaný vývoj postavy (tzn. NE LEVEL SCALING totálně degradující zážitek z oblivionu - můj).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 5. 2006 15:13

jezek píše:V době kdy vyšel první Fallout,jsem takové věci nehrál a když jsem se k němu před asi 3 lety vrátil,tak se mi už děsně nelíbil,takže doufám ,že mě 3d nadchne(čím si trochu protiřečím s pe svým předchozím příspěvkem).
Na trojce teda maká bethseda,takže původní tvůrci.Nemusel by to být zas až tak velký propadák. /quote]

To ze se ti tak desne nelibil je zcela v poradku, ma byt spinavy, ponury, plny mutantu a zeleneho slizu. :)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 15. 5. 2006 15:36

Jako u nás doma.!akže se mi měl líbit :wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod darth_swer 15. 5. 2006 17:52

asi budem zniet staromodne ale keby bola trojka PRESNE v takom istom grafickom prevedeni ako predchadzajuce dve casti a len s novym pribehom tak by som bol mozno najradsej...nevravim ze prechod do tretieho reozmeru urobi zle ale ani klasika by nemusela upadat medzi dnesnymi ultra mega hyper eno nuno grafickymi koncertami bez akeho kolvek lepsieho pribehu a zaujatia hraca nad 15 rokov... :D

snad ste ma pochopili
:D :lol:
darth_swer
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 5. 2006 19:47

Trojka v enginu F:Taktics by mi taky vubec nevadila. Ale budme realisti.
_DAVE_
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka