Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 12. 2006 14:56

Jo_Do píše:Fallout 2 dobrá hra, ale zasloužila by si lepší ovládání.
Ovládací rozhraní je celkově lehce otřesné, radši nebudu vypisovat jak s tím zápasím, bylo by to hrůzné čtení.
----------------------------------------------------
Potřebuju radu.
Mám něco udělat s elektrárnou v Gecku. Všechno jsem tam prolezl, ale nevím jak dál.
Koukal jsem se do několika návodů, pomocí robota jsem spustil čistící sekvenci, ale dál opravdu nevím.
Podle návodu by tam měly být postavy, které tam nejsou, nebo je nevidím, nebo nevyskakují dialogy?
Toho jsem si všiml víckrát, asi mám "špatně" zvolené vlastnosti postavy.
Co se má udělat po spuštění robota?
Zničit elektrárnu nechci, ven bych se neprobojoval ani omylem.t/quote]

Na ovládní Fallouta si musíš zvyknout. Poprvé jsem měl taky problémy, ale teď už mi připadá naprosto přirozené.

Robotovi zadáš příkaz na spuštění čistící sekvence a potom se musíš proklikat do menu, ve kterém mu nastavíš přesný postup (dostal jsem se tam na první pokus). Mám tu návod (nepamatuju si to přesně z hlavy), ve kterém je to anglicky, tak snad to nebude problém: 1. Plutonium Gamma Shield, 2. Deharmonize Neptunium Impeller, 3. Calibrate Uranium Rod Driver, 4. Set Voltage on Saturn Class Capacitor, 5. Test Jupiter Wave Compiler, 6. Install Hydro...neco (to je ta součástka, kterou jsi měl získat pro opravu elektrárny). Pokud jsi tohle už udělal, musíš do Vault City a oznámit to tomu, kdo ti ten úkol zadával.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jo_Do 22. 12. 2006 21:46

Už jsem se hnul z místa, reaktor je opravený a optimalizovaný, stal jsem se ve Vault City občanem a prolezl Vault 8,
Ale stala se mi zvláštní věc, zkoušel jsem v Gecku stáhnout opravné procedury pro robota ze sítě a na terminálu se objevil chlápek v plynové masce, chvíli mi vyhrožoval a pak řekl, že mě zaměřil a posílá za mnou komando.
Mám se bát překvapení?
Jo_Do
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 12. 2006 11:14

Ne :wink:
Edit (aby to někdo nesmázl jako jednoslovnou odpověď): S těmihle chlápky se ještě setkáš (neřekl bych, že to bude příjemné setkání).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 21. 1. 2007 11:32

Fallout 3: prepare for the future Obrázek (novinka z 10.1.2007)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prescott 13. 2. 2007 14:04

súhlsím s tebou
Toshiba U200, Intel Core Duo T5600,1024 MB RAM, 80 GB HDD SATA,DVD RW, 12,1" TFT monitor WXGA 1280x800, Wi-Fi, Bluetooth, LAN,magnéziové telo,klávesnica odolná proti poliatiu, čítačka kariet, čítačka odtlačku prsta, 3D shock ochrana HDD
Prescott
Killing Spree

Odeslat příspěvekod goodoldalex 1. 4. 2007 21:48

Zdravim, poradi mi niekto so zasekom v prvom Falloute? Som niekde na zaciatku - v Necropolis. Na povrchu som vsetko vyvrazdil, nechal iba typkov v kanaloch a ked mi teraz pindaju ze bez cipu nebudu mat vodu tak im idem pomoct opravit tu pumpu (vraj je za to 1000 XP, inak by som na nich sral, zombici skaredi). Len neviem najst v kanaloch tie suciastky. Ked som v kanaloch pod pumpou stravil asi pol hodiny a minul tam tri svetlice, objavil som jednu zo suciastok ("junk") vytrcajucu zpod mrtvoly velkeho potkana. Kolko suciastok ma v tom kanali vlastne byt a ako ich mozem pripadne vydolovat ak su skryte pod dalsimi mrtvolami a teda ich nevidim?
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 4. 2007 12:34

Zpráva z tiscali:

Bethesda koupila značku Fallout za 5,7 mil. USD
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 13. 4. 2007 12:37

Ovšem Fallout je moje srdcovka, doufám, že trojku nepodělají, to by mě opravdu ale opravdu naštvali... :evil:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 4. 2007 16:32

Pocitej se souboji v realnem case. Proste po deseti letech neudelas pokracovani, ale uplne jinou hru. To se neda nic delat. Viz. DOOM2 vs D3.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2007 11:06

Nějaký nový mod do falloutu či co http://www.towerofcreation.com/news.php

Fallout 3 má již homepage..zatím pouze ale jako forum http://fallout.bethsoft.com/
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 4. 2007 11:03

goodoldalex píše:Zdravim, poradi mi niekto so zasekom v prvom Falloute? Som niekde na zaciatku - v Necropolis. Na povrchu som vsetko vyvrazdil, nechal iba typkov v kanaloch a ked mi teraz pindaju ze bez cipu nebudu mat vodu tak im idem pomoct opravit tu pumpu (vraj je za to 1000 XP, inak by som na nich sral, zombici skaredi). Len neviem najst v kanaloch tie suciastky. Ked som v kanaloch pod pumpou stravil asi pol hodiny a minul tam tri svetlice, objavil som jednu zo suciastok ("junk") vytrcajucu zpod mrtvoly velkeho potkana. Kolko suciastok ma v tom kanali vlastne byt a ako ich mozem pripadne vydolovat ak su skryte pod dalsimi mrtvolami a teda ich nevidim?

Jsou tam jedny součástky. To co jsi našel by ti mělo stačit, pokud si dobře vzpomínám...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 5. 2007 11:34

Tech demo fallout 3 od Black isle studios které následně předalo hru bethsedě http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=4758

EDIT:Tak to tech demo si dokonce můžete zahrát http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=22184
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 7. 5. 2007 21:59

JJ, mám to už stažený... Škoda, že to nikdy neuvidí světlo světa tak jak to bylo naplánované :( :( :( "Van Buren" zůstane Bethesdou nepřekonán, troufám si tvrdit na 99%.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 5. 2007 12:51

Peter S. Kenedy píše:Tech demo fallout 3 od Black isle studios které následně předalo hru bethsedě http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=4758

EDIT:Tak to tech demo si dokonce můžete zahrát http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=22184i/quote]

Blbý je, že je to techdemo Van Burenu a ne Fallout 3...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 26. 5. 2007 22:27

Tak tady si vyleju srdce, místo threadu o VTM:B...

Ano, vývojáři sice slibují SPECIAL a další věci, ale ... já jim stejně nevěřím. Stejně jako Oblivion je jen Morrowind potažený travou namísto zcela nového enginu, který slibovali; 3Drealms už 20 let slibují DNF; a tisíce a tisíce dalších případů, kdy vývojáři nepokrytě LŽOU!

Samozřejmě bych rád viděl něco ve stylu Van Burena, nebo třeba grafický styl, který připravovala Troika, ale ... holt, očekávám Morrowind engine po zásahu atomovkou, takže ještě větší pustinu a dalekosáhlé nic, r-t combat, first person, a vše dom*dané rozhovory typu:

-I saw a radscorpion yesterday!

*Rumors
*Want help?
*Good bye

Může snad být něco horšího? Ne!! A proto mohu být nakonec jen mile překvapen... :) A to se vyplatí!!! :D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků