Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 5. 2007 10:19

Oblivion stejny engine jako Morrowind??? Tak na to zapomen.. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 27. 5. 2007 19:12

ale jo... to mi nikdo nevymluví :D je to jen a jen Morrowind potažený trávou a s novým skriptem na stromy... :D :D ;) ;)

BTW: toho zmršení FO3 se fakt bojím...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 27. 5. 2007 19:43

od jiste doby se nebojim zadneho pokracovani. Uvedomil jsem si, ze kvality predchozich dilu to stejne neovlivni. A pokud to bude propadak, tak ho proste budu ignorovat, jako by nebyl.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2007 13:49

davee píše:od jiste doby se nebojim zadneho pokracovani. Uvedomil jsem si, ze kvality predchozich dilu to stejne neovlivni. A pokud to bude propadak, tak ho proste budu ignorovat, jako by nebyl.

Ale byla by to škoda, zmršit něco s takovou pověstí...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dubnobass 28. 5. 2007 14:00

Myslím, že Fallout 3 bude jako Doom 3 - hodně se o něm mluví/bude mluvit, jedni se budou těšit, druzí dopředu věštit, že to "vůbec nebude ono" a nakonec to nebude tak zlý, ale fakt to "nebude úplně ono" a bez výhrad se to bude líbit jen těm, kteří v 90. letech ještě hry nehráli a starý Fallouty už nezkousnou kvůli grafice.
Dubnobass
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2007 14:48

Dubnobass píše:Myslím, že Fallout 3 bude jako Doom 3 - hodně se o něm mluví/bude mluvit, jedni se budou těšit, druzí dopředu věštit, že to "vůbec nebude ono" a nakonec to nebude tak zlý, ale fakt to "nebude úplně ono" a bez výhrad se to bude líbit jen těm, kteří v 90. letech ještě hry nehráli a starý Fallouty už nezkousnou kvůli grafice. /quote]

Asi tak nějak...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 5. 2007 20:27

pod to bych se podepsal... tak nějak to asi bude... a já se pak opět vrátím ke klasice I a II :) :D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 5. 2007 06:16

SCobra píše:Ale byla by to škoda, zmršit něco s takovou pověstí...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 29. 5. 2007 09:00

právě... :( a Beth ještě na utrpení ostatních vydělá... (zajedu do USA, koupím dobrého právníka a já jim ukážu! tohle je nezákonné chování!! :D :D) přesně jak psal Dubnobass... mladí cucáci to pařit budou...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 5. 2007 09:03

Jasně,situace bude stejná jako s D3.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 5. 2007 13:14

jezek píše:
SCobra píše:Ale byla by to škoda, zmršit něco s takovou pověstí...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 5. 2007 13:23

Sniper Elite mě taky nijak moc nevzal... Možná to bylo proto, že mi spojení obrovské realističnosti a zároveŇ obrovské arkády nesedlo... Že mám jenom jednu cestu, nemůžu si nikde nic obejít...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 6. 2007 13:11

Ghrleeeee.... Už ať tam ten teaser dají!!!

http://fallout.bethsoft.com !!!
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 6. 2007 16:25

ludia, jedna otazocka, uz som sa to tu niekde pytal, ale teraz to neviem najst :) , alebo mi to zmazali :x : vo fallout 2 je myslim casovi limit na dohratie hry, tusim 100 dni, neviem, chcem sa spytat, aky dopad na hru ma tento casovi limit? to akoze ak nestihnem vcas spravit to co mam tak ta moja povodnavesnica vykape a game over? :shock: Pytam sa pretoze mne osobne casovy limit na hrach vadi a ked som fallout 2 hral, tak som neustale trpel paranojov, ze to nestihnem a to by ma *****, a bal som sa podnikat vylety do okolia a tak, aby som nemrhal casom... bol teda moj strach opravneny? a je takyto casovy limit aj vo Falloutovi 1?
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 5. 6. 2007 16:27

Thowt1 píše:ludia, jedna otazocka, uz som sa to tu niekde pytal, ale teraz to neviem najst :) , alebo mi to zmazali :x : vo fallout 2 je myslim casovi limit na dohratie hry, tusim 100 dni, neviem, chcem sa spytat, aky dopad na hru ma tento casovi limit? to akoze ak nestihnem vcas spravit to co mam tak ta moja povodnavesnica vykape a game over? :shock: Pytam sa pretoze mne osobne casovy limit na hrach vadi a ked som fallout 2 hral, tak som neustale trpel paranojov, ze to nestihnem a to by ma *****, a bal som sa podnikat vylety do okolia a tak, aby som nemrhal casom... bol teda moj strach opravneny? a je takyto casovy limit aj vo Falloutovi 1?


Ano je to tak, vyvolený Thowt1, pokud překročíst limit, je s vesničkou kaput...ale můžeš si limit prodloužit díky kupcům s vodou, bohužel už nevím kde jsou, dlouho jsem F2 nehrál...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků