RPG pro začátečníka

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mckrek7 14. 12. 2014 17:10

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jaké RPG byste mi doporučili, když jsem naprostý začátečník a ještě jsem nikdy žádné RPG nehrál. Ale mělo by to jednu podmínku - chtěl bych něco novějšího... :D
mckrek7
First Blood

Odeslat příspěvekod androidman1 17. 3. 2015 17:55

try the kingdom of amalur reckoning it is very nice RPG game with an epic graphic designs and story.
androidman1
First Blood

Odeslat příspěvekod kurcatovium 17. 3. 2015 20:02

Zaklínač 1/2
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 18. 3. 2015 08:57

Divinity: Original Sin. Hral jsem to u kamose a dost se mi to libilo. Hlavne tahovy souboje kde muzes treba poslal elektrickej utok na nepratele stojici v kaluzi a tim znasobit utok. V recenzich to dostava i pres devadesatky a je to asi pul roku stary. Samozrejme killer BG 2 to zase neni, ale docela se to priblizilo.
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod haluziak 18. 3. 2015 15:12

Když chceš RPG tak nechci nové, nejlepší RPG jsou ze staré školy Baldurs Gate 1 a 2 Icewind Dale 1 a 2 Planescape Torment, Temple of elemental evil
haluziak
First Blood

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 18. 3. 2015 16:13

baldurs gate, ice wind dale a planescape torment nejsou jediny dobry rpg na svete...
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 18. 3. 2015 21:42

Novejsi rpg pro zacatecnika a vy mu psiete Baldurs Gate a Divinity :)

Zkus Skyrim nebo Kingdom of Amalur, pripadne Two Worlds 2 taky není spatny.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiramisu-mascarpone 21. 5. 2016 22:01

Já kdysi hrál jako svoje první RPG Might and Magic 6. Dneska to sice není právě něco nejnovějšího, ale tenkrát bylo ;-)
Tiramisu-mascarpone
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 5. 2016 11:04

Skyrim, a nemůže být problém..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2016 19:43

haluziak píše:Když chceš RPG tak nechci nové, nejlepší RPG jsou ze staré školy Baldurs Gate 1 a 2 Icewind Dale 1 a 2 Planescape Torment, Temple of elemental evil


Fakt je BG stará škola? :D Se to asi nějak posouvá, protože v dobách BG to byly jiné kousky.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod omualo 28. 5. 2016 11:03

Ono je vlastne jedno, jakou hrou se zacne. Zalezi jen na tom, aby to bavilo.
Pro RPG zacatecnika jen doporucim neco s kvalitni ceskou lokalizaci.
omualo
First Blood

Odeslat příspěvekod S4TW 30. 5. 2016 09:51

Tak je jasný, že je důležité, aby ho to bavilo, na druhou stranu výběr může být také určující... pro někoho, kdo nikdy nehrál RPG není ideální, pokud sáhne hned po něčem hardcore, i když znám lidi, co hrají z RPG jen Dark Souls :-) takže máš asi pravdu, je to individuální...
Já jsem například začínal na Zaklínači 1 a musím říct, že to bylo dobré rozhodnutí, jedná se o záživné, ale zároveň snadné RPG, ideální pro začínající, kdybych začal třeba dvojkou, tak nevím, jestli bych na to měl nervy, tam mi přišla obtížnost rapidně větší... teď hraji DA:Origins a taky to není úplně easy, vím, že jsem to již jednou zkoušel, snad moje úplně první zkouška RPG a právě mě to odradilo... teď mě to neskutečně baví :-)... tak to jen tak pro představu..
S4TW
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků